MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz cze 16, 2024 2:08 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: pt lip 30, 2010 6:44 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: śr paź 19, 2005 3:47 pm
Posty: 326
Lokalizacja: Wołomin
Wołomińscy Miłośnicy Dawnej Motoryzacji
Ośrodek Dokumentacji Etnograficznej
Pub „Taaka Ryba”
zapraszają na
VI Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych,
Wołomin, 4-5 września 2010

Program:
4.09.2010 r. (sobota)
9.00 – spotkanie na parkingu przed budynkiem Sądu Rejonowego i Urzędu Starostwa Powiatowego w Wołominie, ul. Prądzyńskiego 3
11.00 – wyjazd na trasę zlotu
11.15-12.00 – Galeria „przy Fabryczce” – wystawa „Silnik dwusuwowy w motoryzacji” oraz wystawa zabytkowych radioodbiorników z okazji 85 rocznicy powstania Polskiego Radia
13.00 -14.00 – Klembów
14.30-15.30 - dom dziecka w Dębinkach, ognisko
16.00 -17.00 – Jadów i słynne „lody z Jadowa”
17.30 – Ośrodek wczasowo – kolonijny „Koszelanka” (baza noclegowa), ognisko, nocleg

5.09.2010 r. (niedziela)
10.00 – wyjazd z bazy noclegowej
10.15 – 11.15 – Kamieńczyk, Muzeum Etnograficzno-Historyczne, zabytkowy kościół
12.00 – 13.30 – skansen w Kuligowie, krajobrazy nadbużańskie, poczęstunek (kuchnia polowa)
14.00 – zakończenie zlotu w Pubie „Taaka Ryba”.

Tradycyjnie impreza zachowa charakter wycieczki turystyczno - krajoznawczej, bez rywalizacji i prób sprawnościowych. Tak jak w latach poprzednich dla wybranych zlotowiczów przewidzieliśmy nagrody. Trasa wyniesie łącznie około 120 kilometrów.
Do udziału zapraszamy przede wszystkim posiadaczy i miłośników pojazdów (samochodów, motocykli, motorowerów, pojazdów rolniczych itd.) wyprodukowanych przed 1985 r., o wysokim stopniu oryginalności, posiadających aktualną polisę OC oraz badanie techniczne. Każdy ze zlotowiczów uczestniczy w normalnym ruchu drogowym! Udział w zlocie jest bezpłatny, jednak uczestnicy we własnym zakresie obowiązani są do pokrywania kosztów noclegów, zakupu żywności, wejść do muzeów itp. Zamiast wpisowego zwracamy się z prośbą o zabranie prezentów dla dzieci z domu dziecka w Dębinkach, jak słodyczy, zabawek, ubrań itp.
Dla celów organizacyjnych należy zgłaszać chęć uczestnictwa, drogą elektroniczną pod adresem: karolbonski@o2.pl lub telefonicznie, pod nr tel. 667 215 769 (po godz. 18., podając: imię i nazwisko, ilość członków załogi, pojazd wraz z datą jego produkcji, miejscowość oraz dane kontaktowe. Osoby, które dokonają rejestracji będą miały pierwszeństwo w otrzymaniu materiałów zlotowych (znaczków), pod warunkiem, że przybędą na zlot dnia 4.09.2010 r. do godz. 10.00. Osoby, które nie dokonały rejestracji, otrzymają materiały w dalszej kolejności.
Baza noclegowa została zlokalizowana w położonym nad rzeką Liwiec Ośrodku Wypoczynkowo – Kolonijnym „Koszelanka”, znajdującym się około 8 km od Łochowa i około 30 km od Wyszkowa. Ośrodek znajduje się w środku lasu i ma niesamowity klimat i urok, dysponuje miejscami noclegowymi dla około 150 osób, istnieje również możliwość rozbicia namiotu. Ceny są bardzo atrakcyjne, zaczynają się od 14 zł/os. za miejsce w kilkuosobowym pawilonie ze wspólną łazienką, i dochodzą do ok. 35 zł za miejsce w 2-osobowym pokoju „w podwyższonym standardzie”. Rejestracja i wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. (25) 675 13 88 (w godz. 8.00. 16.00). Więcej informacji na stronie http://www.gminalochow.pl/koszelanka.html Dyrekcja Ośrodka poinformowała, że jeżeli przybędzie odpowiednio dużo załóg, możliwe będzie zorganizowanie kolacji oraz śniadania za dopłatą. Niestety, w pobliżu nie ma żadnego sklepu, więc wszelkie zakupy należy zrobić wcześniej.
Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 667 215 769 oraz pod adresem: karolbonski@o2.pl
Serdecznie zapraszamy!

_________________
w201 2.0E '86...jak nowa, ale tatowa :(
VW Passat B4 '94
Polski Fiat 125p '74
Polski Fiat 126p '77
Syrena 105 '74
MZ TS 150 '83
WSK M06Z '60
motorower MR2 "Żak" '60
Ex: m.in.
MB W123 240D '84


Na górę
Post: ndz wrz 05, 2010 9:18 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt cze 29, 2004 12:00 pm
Posty: 973
Numer GG: 2336868
Lokalizacja: Konopnica pod Lublinem,teraz W-wa
Witam,

miałem przyjemność uczestniczyć w piewszym dniu zlotu.

Chciałbym podziękować Karolowi i pozostałym organizatorom, za zmontonwanie kolejnej udanej imprezy. [ok]

Cieszę się, że oprócz miłośników legend PRLu, pojazdów wojskowych, motycykli, Saabów i Fordów mialem okazję
poznać kolegów z forum i klubu /8. Na zlot aż z 3miasta przyjechali swoimi W107kami koledzy Sonny Bernett i marpie.

Sonny, marpie - do zobaczenia w Jeleniej Górze! (Tak, tak - do zobaczenie - kiedyś ta chmura niebieskiego dymu za moją 5.0 na pewno opadnie i bez przeszkód się zobaczymy [hihi]).

_________________
1974 W115 240D 3.0 - Kubuś
1978 W107 450 SLC 5.0
ex. 1985 W126 500 SE, 1982 W123 240D USA
Tel. 668 459 362


Na górę
Post: ndz wrz 05, 2010 10:39 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
tak właśnie myślałem że brązowa w107 jest marpiego - utkwiła mi w pamięci konfiguracja felg i koloru nadwozia. Również miło było poznać - chociaż ja się ze swoim nikiem nie zdradziłem :roll:

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl