MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 2:43 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: sob kwie 14, 2007 8:05 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 11:42 pm
Posty: 966
Lokalizacja: Wrocław
Dobry serwis elektroniki samochodowej. Śmiało można powiedzieć, że znają się na układach KE, choć oczywiście nie tylko. Co do napraw to raczej trzeba się umówić, bo mają dużo roboty.
Jeśli chodzi o układy KE i starsze to zajmuje się tym tylko Krzysztof, więc trzeba umawiać się od razu do niego.

JETRONIC
ul. Opolska 159
Wrocław
tel. 0-71 342 57 61

_________________
MB W126 560SEC Lorinser 1986 r.
MB W124 E320 Coupe 1995 r. - ex
Alfa Romeo Brera 2.4JTDM '07 -ex
MB W201 190E 2.0 KAT 1992 r.
Nissan 350z '08 (480KM TT)
Ferrari Testarossa '91
Intrall Lublin III '05
2oo: Honda CBR 1000RR '08
Aprilia RSV4


Na górę
 Tytuł: potwierdzam
Post: wt maja 13, 2008 11:15 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: śr sty 24, 2007 11:42 pm
Posty: 105
Lokalizacja: Wrocław
dzisiaj byłem - rewelacja, tylko 250 PLN, i nie ma "zmiłuj się"

_________________
SL z M103 lub M119 na razie wymarzona
w124 300 CE nareszcie moja
ex w201 2.0D ideał
ex w123 2.0D żółty
ex w124 2.0D poskładana z czego się tylko da
ex w124 2.0D skradziona na części :(


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sie 06, 2009 9:34 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw kwie 09, 2009 4:14 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Wrocław
dziwne ze ponad 3500 odsłon i zadnej konkretnej relacji tu nie ma...

nie polecam, podobnie jak kolega powyzej, zaplacilem 250 PLN za podlaczenie silnika do komputera boscha, zmarnowane 2 godziny, jakis wydruk po niemiecku z wykresami, komentarz ze 'dobra fura' i rade zeby nie jezdzic na rezerwie... bez podstawowych rzeczy jak sprawdzenie świec, bez pomiaru cisnien w cylindrach

zamiast tego moge smialo polecic diagnostykę na terenie serwisu 'Gosia' we Wroclawiu, obok ASO M-B Wróbla, pan Marek tel (71) 354 50 40 uprzejmy i konkretny czlowiek, sprawdzi, podpowie i doradzi

_________________
300 CE-24 / 1991 / Nautikblau


Na górę
 Tytuł:
Post: pn lis 23, 2009 4:17 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: pn lis 23, 2009 12:02 pm
Posty: 1
Po wszystkich wspaniałych opiniach, które ludzie wystawiają Jettronicowi, muszę dodać coś od siebie. Na początku, chcę podziękować Krzyśkowi z tamtejszego warsztatu - kolega zna sie na tym, co robi i co do diagnostyki silnika, nie ma sobie równych!! A teraz, kogo należy tam unikać: Jest taki grubas, niby to szef, czy coś w ten deseń (chyba Janusz) - kozak nie z tej ziemi!! Wiecie co mi powiedział? Podjeżdzam swoim nowym nabytkiem (BMW 320d za grubo ponad 20tyś. zł) i mówię, co chcę mieć zrobione. Ten nawet sie nie ruszył ze swojego krzesełka i zaczyna mi proponować co i za ile może mi zrobić. Ja, jak każdy człowiek zastanowiłem się nad kwotami, zacząłem sobie przeliczac itd... Grubas oczywiście momentalnie mnie podsumował, że mnie nie stać i że się filmów naooglądałem (do dziś nie wiem czemu, bo na łacha nie wyglądam). Takie właśnie ma podejście do poważnego klienta... Żenada!!! Prosiłem go, żeby podciągnął mi hamulec ręczny (przy okazji) - nie miał czasu, prosiłem, żeby posłuchał co stuka w silniku (już po diagnostyce komputerowej) - nawet nie ruszył dupy ze swojego zaj...stego krzesełka obrotowego... To jest warsztat, który ma dobrą opinię? Muszę przyznać, że do mechaników nie mam żadnych zastrzeżeń, ale ten gruby pajac, to nie wiem z której bajki wyskoczył i co on w ogóle próbuje zdziałać na rynku motoryzacji... Jakieś wielkie nieporozumienie!!!
Zostawiłem u nich sume ok. 2000 PLN i chciałem wyjechać naprawionym autem - nistety się nie udało, bo kozak nawet mi nie powiedział co jeszcze mam zrobić... Przepraszam - powiedział, że muszę zacząć od wymiany filtrów - ameryki nie odkrył, bo to wie każdy laik... Wymieniłem sobie sam tarcze hamulcowe i chyba to go tak zdrażniło, bo przez to przepadło żebrakowi jakieś 500-600zł za robociznę:)
Podsumowując: Krzysiek jest naprawde solidny (choć słono się płaci...) i potrafi porozmawiać z klientem, inni mechanicy też jakoś sobie z tym radzą, ale ten słoń, któremu się najwyzaźniej w tej grubej dupie poprzewracało nie ma zielonego pojecia jak należy prowadzic warsztat, jak podejść do klienta itd... Nawet nie wie kim jestem, a kozakuje tak, że głowa mała!!! Nie mam zamiaru się tam juz pojawiać, a jak spotkam tego pajaca na ulicy, to się lekko zdziwi i wtedy powiem mu kim jestem i ilu klientów przeze mnie stracił:)
Ludzie, którzy wystawiają Jettronicowi dobre opinie mają rację, ale opinie należałoby tez wystawić grubasowi, który zamiast przyciągać klientów, odstrasza ich. I wiecie co? Pomogę mu w tym!!!
Nie zachęcam do takiego wyrzucania pieniędzy w błoto i w dodatku wyjeżdżacie z warsztatu z nietęgą miną... <br>Dodano po 6 minutach.:<br> Jeszcze jedno dodam - uśmiejecie się! Chciałem u nich zrobić przegląd,(bo moje autko jest dopiero co sprowadzone), ale też się nie udało, bo nie mieli czasu podciągnąć mi hamulca ręcznego (dla mechanika to robota na 15-20 minut). Więc wychodzi na to, że grubemu nawet to jego żebranie nie wychodzi za dobrze, bo gdyby chciał jeszcze trochę monety ode mnie wyciągnąć, to zrobiłby mi ten ręczny za choćby 100zł...
Nie mam słów do tego przelewającego się po warsztacie tłuściocha! Łatwo go poznacie, kiedy zawitacie do Jetronica. Będzie miał napisane na czole KOZAK:)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl