MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

wygłuszenie- pytanie, hm moze trzy pytania
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=24&t=8939
Strona 1 z 1

Autor:  Gruu [ pt lis 12, 2004 9:53 am ]
Tytuł:  wygłuszenie- pytanie, hm moze trzy pytania

Witam w tern długi weckend.
Panowie powiedzcie mi czy 115 jest podobnie wygłuszona jak 123?
Chodzi mi konkretnie o to czy sciana dzieląca silnikjest wygłuszona zaraz pod kokpitem, bo nic tam nie widze i niewiem czy sie za to brac.

Druga sprawa to 123 pod kokpitem zaraz pod kolanami pasazera ma tapicerke tez z wygłuszeniem i czy w 115 tez powiino cos takiego byc?

I trzecia sprawa wygłuszenie maski, z tego co wiem i widziałem to 115 niemają wygłuszonej maski, czy wygłuszenie machy wpływa na słuch wewnąttrz auta czy tylko wycisza go na zewnątrz?

Autor:  Antoni Janikowski [ pt lis 12, 2004 11:02 am ]
Tytuł: 

Wygłuszenie maski wpływa na poziom głośności wewnątrz samochodu, bo przecież pochłania jakąś tam część energii. Jest trochę ciszej, ale cudów nie należy oczekiwać.To z mojego doświadczenia.
Rozebrałem kiedyś z kolegą W115 drugiej serii i nie było takiej waty na grodziu, jaka jest w W123.Naklej maty bitumiczne.

Autor:  georem [ sob lis 13, 2004 10:33 am ]
Tytuł: 

Ja mam bardzo fajne wygłuszenie maski! Jest estetyczne, lekkie, grube i samoprzylepne.
Obrazek

Autor:  Gruu [ pn lis 15, 2004 9:41 pm ]
Tytuł: 

a czy ktos z kolegów moze mi powiedziec jak sciągną kokpit w 115? gdzie sa srubki umieszczone itd?
pzdr

Autor:  Gruu [ śr lis 17, 2004 10:46 am ]
Tytuł: 

nadal potrzebuje szybkiej pomocy co do sciągnięcia labo odchylenia kokpitu zeby okleic scianke działąowa.
pzdr

Autor:  MADEJ [ śr lis 17, 2004 11:00 am ]
Tytuł: 

Na allego jest sporo takich rzeczy jak maty wygłuszające , a newet jakaś pasta wygłyszająca [zlosnikz]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/