MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

regeneracja silnika
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=24&t=4210
Strona 1 z 1

Autor:  jarzyna [ wt lis 04, 2003 7:32 pm ]
Tytuł:  regeneracja silnika

witam szanownych forumowiczow :)
w zwiazku z tym ze moj silniczek zlopie olej jak smok natrafilem na taka stronke http://www.xado.com.pl/tresc3.htm i tu mam pytanie co myslicie o tym produkcie do regeneracji silnikow
mial ktos z tym moze jakies doswiadczenia ??
i wiem ze jedynie slusznym i poprawnie politycznym rozwiazaniem jest remont ale z tym musi moj sprzecior wytrzymac do wiosny
a nie bede wymienial pierscieni bo to jest chyba barziej bezsensowne niz ten specyfik :)
pozdrawiam

Autor:  Jokker [ wt lis 04, 2003 8:09 pm ]
Tytuł: 

Osobiście do tej pory nie spotkałem się z tym, ale spróbuj to zobaczysz [zlosnik] ale niechce mi się wierzyć, może się myle.

Autor:  Idzik [ wt lis 04, 2003 8:20 pm ]
Tytuł: 

Była na forum już dyskusja o specyfikach tego typu, ale firmy FORTE - przeszukajcie forum [oczko]

Autor:  Wrobel [ śr lis 05, 2003 8:15 am ]
Tytuł: 

Ja tez jestem bardzo ciekawy jak to zadziała. Jak zastosujesz to napisz! Podpada mi takie trzykrotne dozowanie. Jak w hazardzie-po pierwszym nie ma efektów, bedą po drugim; nie ma po drugim, to po trzecim. Ogólnie 180 zł i "?".
Stosowalem kiedys dodatek do oleju w Plymouth'u powyzej 150 tys mil. Zmniejszał rewelacyjnie zuzycie oleju i paliwa (z 18 na 12) ale po pewnym czasie samochód zaczął słabo chodzić (sprzedałem go, wiec nie mam gwarancji co bylo przyczyną). Ogólnie efekt jest odczuwalny. Moja obawa jest taka, czy zastosowanie takich srodków nie zwiększa luzów w mechanizmach. Zrobisz szlify głównych elementów, a inne pozostaną niezmienione i bez "zagęszczacza" oleju będą sie wyrabiały szybciaj ?!? :-?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/