MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 6:29 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
Post: pt paź 07, 2005 5:53 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Witam!

Uważam że „moderator” Wookee złamał punkt III 3 m regulaminu:
O brzmieniu:

Cytuj:
m. Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.




Proszę o oficjalny komentarz do tego wydarzenia:



Wookee pisze:
No to na zakończenie.

Tym razem serii minusów nie będzie.

Panowie, spokojniej z tym prostowaniem się na wzajem. Forum nie jest poświęcone tuningowi i o tym chyba nie trzeba przypominać. Jeśli nowy kolega nie przeczytał regulaminu ani opisu działów, to pisał na własne ryzyko. Zakres informacji o przyczynach decyzji też jest jego wyborem.

.:SPEEDYRIDER:. i Samsung1 - ograniczcie się proszę w takich sytuacjach do informacji konkretnych.

Me:how - minus zdjęty.

Adi i And - jak na Was, to bardzo lajtowo, cieszę się, że nad sobą pracujecie

Samsung 1 i Lukasz200 - następny taki popis w tym dziale i będą punkty, z takim uzasadnieniem, jakie dostał pierwotnie Me:how.

Bukol - jestem rozczarowany, dobrze wiedziałeś, jaka będzie interpretacja


Mam pytanie – czy koledze Wookee się coś czasem nie poprzestawiało? Władza zaburza tok myslenia? A może solidaryzm z kolegą z miasta - nie dopuszcza obiektywizmu?

Pytam oficjalnie - Gdzie ja w tym wątku dałem popis i czym ? – udzielając odpowiedzi gdzie są warsztaty z podaniem adresów i telefonów?

http://www.w114-115.org.pl/forum/viewto ... c&&start=0


Uważam zachowanie „moderatora” Wookee za oburzające.

Proszę o oficjalną odpowiedź.

Uważam to za skandal.

Jest to nadużycie władzy i nadinterpretacja regulaminu.

Są granice przyzwoitości i kultury. Są granice dla władzy i jej używania.

Zachowanie "moderatora" wookee uważam za skandal, osłanianie kolegi z tego samego miasta i czepianie się bez przyczyny innych.

Od kiedy to odpowiedź na czyjeś pytanie ze wskazaniem adresu warsztatu jest POPISEM ????????

Gdzie "kolega" Wookee nauczył się takiej interpretacji ????



Coraz częściej sądzę że nie waro się tu jednak udzielać - odpowiadać na pytania kolegów czy też dzielić się wiedzą.

ŻENUJĄCE


WNIOSKUJĘ oficjalnie o punkt karny dla "kolegi" Wookee za nadużywanie władzy, przeinaczanie faktów i nadinterpretacje regulaminu.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 6:32 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2005 4:44 pm
Posty: 504
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgadzam się z przedmówcą w zupełności.
Za co meknowowi zdjęto tego minusa to niewiem.
Facet zakłada drugie konto jak to ujął na potrzebę giełdy.Na Allegro wykręcił tyle osób,że zawiesili mu konto.Jest do tego stopnia bezczelny ,że mi zwracał uwagę na nieznajomość regulaminu ,a w ten sam dzień wieczorem sam go złamał.Kupił na Allegro felgę chciał ją za pobraniem i nie odebrał.A najlepsze jest to ,że wiedział o tym że tą felgę sprzedaje mu kolega z forum.Moim zdaniem meknow jest tym kim go nazwałem w poście, do skasowania którego namówił mnie inny kolega.W sumie teraz żałuje tego.Wygląda na to ,że najlepiej dorobić się ostrzeżenia bo wtedy moderator napisze ,że nad sobą pracujesz a nie przeginasz.Do moderatorów mam i chyba nie tylko ja zastrzeżenia .Konkretnie do dwóch.Interpretują regulamin jak im pasuje i kiedy im pasuje.Każdy to widzi ale albo go to nie obchodzi ale wbija całkowicie w układy .
Wracając do meknowa bo jego zachowanie jest najbardziej rażące,mam link do jego konta na allegro.Kilka aukcji pokrywa sie z ogłoszeniami w giełdzie.Widać na fotkach jego auto.I to ,że wykręcił gościa z forum....Mam równiez mail od faceta który od niego nie kupił przełącznika.Mail o przełączniku ogranicza sie do opisu masturbacji tylko nie wiem w czyim wykonaniu.
Nie mam ochoty na pisanie jałowych postów do ludzi pokroju meknowa.
Pozatym na układy nie ma rady więc niech ekipa szczecińska trzyma się ciepło.Składam wniosek o ostrzeżenie .Co mam zrobić nazwac meknowa ********?Melduje się w Szczecinie i rozumiem minus zdjęty.Dobra żartowałem nigdy nie lubiłem tego miasta.Więcej nie reaguje na naginanie regulaminu czy wręcz łamanie go.
Jeden facet kiedys powiedział o Polsce "Państwo kolesi"
O tym forum mozna powiedziec dokładnie to samo.
Na temat wooke sie nie wypowiadam bo mam do niego taki sam stosunek jak do meknowa.Nie warto tracic czasu na polemikę z absurdem .
PRZYCHYLAM SIE DO WNIOSKU KOLEGI.

_________________
123 200 1982


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 6:42 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
lukasz 200 pisze:
Zgadzam się z przedmówcą w zupełności.
Za co meknowowi zdjęto tego minusa to niewiem.
Facet zakłada drugie konto jak to ujął na potrzebę giełdy.Na Allegro wykręcił tyle osób,że zawiesili mu konto.Jest do tego stopnia bezczelny ,że mi zwracał uwagę na nieznajomość regulaminu ,a w ten sam dzień wieczorem sam go złamał.Kupił na Allegro felgę chciał ją za pobraniem i nie odebrał.A najlepsze jest to ,że wiedział o tym że tą felgę sprzedaje mu kolega z forum.Moim zdaniem meknow jest tym kim go nazwałem w poście, do skasowania którego namówił mnie inny kolega.W sumie teraz żałuje tego.Wygląda na to ,że najlepiej dorobić się ostrzeżenia bo wtedy moderator napisze ,że nad sobą pracujesz a nie przeginasz.Do moderatorów mam i chyba nie tylko ja zastrzeżenia .Konkretnie do dwóch.Interpretują regulamin jak im pasuje i kiedy im pasuje.Każdy to widzi ale albo go to nie obchodzi ale wbija całkowicie w układy .Wracając do meknowa bo jego zachowanie jest najbardziej rażące,mam link do jego konta na allegro.Kilka aukcji pokrywa sie z ogłoszeniami w giełdzie.Widać na fotkach jego auto.I to ,że wykręcił gościa z forum....Mam równiez mail od faceta który od niego nie kupił przełącznika.Mail o przełączniku ogranicza sie do opisu masturbacji tylko nie wiem w czyim wykonaniu.
Nie mam ochoty na pisanie jałowych postów do ludzi pokroju meknowa.
Pozatym na układy nie ma rady więc niech ekipa szczecińska trzyma się ciepło.Składam wniosek o ostrzeżenie .Co mam zrobić nazwac meknowa ********?Melduje się w Szczecinie i rozumiem minus zdjęty.Dobra żartowałem nigdy nie lubiłem tego miasta.Więcej nie reaguje na naginanie regulaminu czy wręcz łamanie go.
Jeden facet kiedys powiedział o Polsce "Państwo kolesi"
O tym forum mozna powiedziec dokładnie to samo.
Na temat wooke sie nie wypowiadam bo mam do niego taki sam stosunek jak do meknowa.Nie warto tracic czasu na polemikę z absurdem .
PRZYCHYLAM SIE DO WNIOSKU KOLEGI.


[ok]


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 7:26 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Przytoczę cytat z IRCa:

<Dragomir_> ale wy
<Dragomir_> ciemni ostatnio
<Dragomir_> za duzo przed kompem
<Dragomir_> trzeba od czasu do czasu wyjsc
<Dragomir_> tam tez jest swiat
<Dragomir_> piekny, weosly
<Dragomir_> swiat
<Xion> gdzie? za firewallem?
[zlosnik]

Wy też czasem wyjdźcie na spacer ;-), albo lepiej do garażu zróbcie coś przy aucie [zlosnik]. O co Wy się kłucicie, ludzie. Dorośli a napieprzają się o jakieś abstrakcyjne punkciki w internecie. Mam ochotę przeliczyć np. posty z ostatniego miesiąca i zrobić statystykę ile postów dotyczyło MB/motoryzacji a ile było polemiką nt. regulaminu, wykroczeń itp... ZASTANÓWCIE SIĘ CZASEM, CO WAM TO DAJE. I to się tyczy wszystkich.

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 7:42 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2005 4:44 pm
Posty: 504
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Chciałbym się dowiedzieć w której części mojego postu jest treść handlowa zauważona przez Wookee moderatora i dlaczego zostało to przeniesione na giełdę?Po co jest to wszystko skoro jest wielorodność interpretacji

Od 13 kwietna bez odpowiedzi.Przykłady można mnożyć.
Ale po co?Bo to ,że inni widzą to ,co dla"GTW"jest normalne, to coś złego?
Pytam się po co ten regulamin?
Czy moderatorzy stoją ponad tym?
Czy ja widząc co się dzieje mam siedzieć cicho "bo ostrzeżenie".
Mogę dostać ostrzeżenie,co mi tam.Ale za to co zrobił meknow i robi nadal,albo za to,że sam wszechwładny MOD naciąga regulamin jak mu pasuje.Dla kumpli jak potrzeba,dla siebie jak potrzeba.
I ,że ja z Samsungiem o to się "burzymy"czy szukamy problemów,to źle robimy?
Powinenienem dostać pochwałke za to co się ostatnio wydarzyło,ale nie chcę.Wolę ostrzeżenie i wstęp do klubiku "ostrzeżeniowców"Którzy nie popełniają błędów oni pracują nad sobą.
Jak tak można myśleć ?
To tak jak po morderstwie kradniesz samochód to "pracujesz nad sobą".
Rozumiem,że forum należy do klubu MB\8.Ale służyć ma chyba też wszystkim miłośnikom Mercedesów.Bez względu czy są ze Szczecina,Krakowa czy Warszawy.Czy sie kiedykolwiek spotkali,widzieli i wymienili uścisk ręki.
To jest jak nasz kraj.Dokładnie tacy sami ludzie.
Wiem,że nie musze ani tu wchodzić ani pisać.Normalne ,nie podoba sie to nara.Tak jest wszędzie i każdy się na to godzi.
Ale to co robią moderatorzy na oczach wszystkich to jest źle.Tak nie powinno być.Ktos kto siedzi tu jakis czas widzi to.
Meknow powinien dostać ostrzeżenie zpowrotem.Administrator w uzasadnieniu napisał,że to nie pierwszy raz.
Cwaniactwo można powiedzieć.
Inni moderatorzy są absolutnie w porządku,klubowicze też.
Jednak i tu jest miejsce na czarne owce.Tak jak w zyciu tylko szkoda,że na ekponowanych stanowiskach.Kto doczytał Myśle,że zrozumiał.Że i tak nic się nie zmieni.

_________________
123 200 1982


Ostatnio zmieniony sob paź 08, 2005 7:59 am przez lukasz 200, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 8:46 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
lukasz 200 pisze:
(...)Kto doczytał Myśle,że zrozumiał.Że i tak nic się nie zmieni.


To po co męczysz klawiaturę i psujesz nastrój ludziom niezamieszanym [zlosnik]. Weź napisz maila Wookeemu, albo wyślij mu kartkę, co mnie to obchodzi. Powiedz mi dlaczego jakoś mam te 1500 postów z hakiem i jakoś nie odczuwam specjalnie żeby ktoś mnie dyskryminował [zlosnik] i inne takie. Weź poprostu odpuściecie sobie na forum. Większości nas to poprostu nie obchodzi a tylko zaśmiecacie nam dzień, załatwcie sobie swoje problemy między sobą

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 10:34 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn kwie 12, 2004 8:02 am
Posty: 1054
Lokalizacja: DST JO80MU
Samsung1 pisze:
O brzmieniu:

Cytat:
m. Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.


Samsung1, przeczytalem prawie caly watek o ktorym piszesz...

Niestety (niestety, bo nie bedzie to popularne i mile) , musze sie z Toba zgodzic.
W moim odczuciu posty conajmniej kilku gosci sa "nieladne" :-) i zlosliwe w odroznieniu od Twojego.

Nie zapominajmy o:

Bawmy sie! Bawmy sie! Bawmy sie! [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

_________________
Pozdrawiam Qzyn

s123 240TD - 6.X.82; Taigabeige Drobinka

http://www.nanoelektrody.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 10:40 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
qzyn pisze:

m. Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.

Samsung1, ...

... musze sie z Toba zgodzic.
W moim odczuciu posty conajmniej kilku gosci sa "nieladne" i zlosliwe w odroznieniu od Twojego.


Nie zapominajmy o:

Bawmy sie! Bawmy sie! Bawmy sie! [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]


[ok]

Dziekuję za głos rozsądku


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 07, 2005 11:05 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn kwie 12, 2004 8:02 am
Posty: 1054
Lokalizacja: DST JO80MU
Samsung1 pisze:
Dziekuję za głos rozsądku


... nie narazaj sie :-)

_________________
Pozdrawiam Qzyn

s123 240TD - 6.X.82; Taigabeige Drobinka

http://www.nanoelektrody.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:20 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn paź 07, 2002 8:23 pm
Posty: 1547
Lokalizacja: karlikowo, sopot
Samsung, pozwol, ze zacytuje sam siebie, tzn powtorze dokladnie to, co napisalem Tobie w odpowiedzi na pw:

misiek pisze:
Czesc,

pomijajac Twoje wywody nt wladzy itp, chcialbym zauwazyc, ze moderator Wookee jak do tej pory nie zastosowal wobec Ciebie zadnych kar czy sankcji a jedynie pisemne upomnienie.

Samsung1 pisze:
Od kiedy to odpowiedź na czyjeś pytanie ze wskazaniem adresu warsztatu jest POPISEM ????????


Co do slusznosci powyzszego upomnienia, uwazam, ze nie jest ono bezzasadne. Odnosi sie nie do "wskazania adresu", a do czesci Twojej wypowiedzi poprzedzajacej podane adresy. Moim zdaniem zaoczne, przedwczesne opiniowanie ewentualnych reakcji innych uzytkownikow forum nt takich czy innych form zainteresowan motoryzacja bylo zupelnie nie na miejscu. Powiedzialbym wiecej, stosujac taki styl wypowiedzi, swiadomie czy tez nie, rozpoczales niepotrzebna przepychanko-dyskusje nt tuningu MB.

A zatem pod wnioskiem o minus dla Ciebie nie podpisuje sie, uwazam, ze zastosowane przez moderatora upomnienie jest wystarczajace; pod wnioskiem o punkt karny dla moderatora, co uzasadnilem wyzej, rowniez sie nie podpisze.

Pozdrawiam,

misiek


Raz jeszcze pozdrawiam
misiek

_________________
Michał

[url=http://tinyurl.com/ynncqo]C wie cool[/url]
[url=http://tinyurl.com/yqlveg]T wie toll[/url]
[url=http://tinyurl.com/29p2sb]V wie volksschubkarre[/url]
[url=http://tinyurl.com/26282p]W wie... volvo[/url]


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 10:12 am 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
misiek - Widzę ze solidarność moderatorska uniemożliwia też czytanie. Szkoda.
Moja opinia (zresztą trudno to nazwać opinią – żartobliwy zwrot o nieżartobliwych tylko nieeleganckich i nie na temat wypowiedziach) - w tym wątku odnosiła się nie do ewentualnych reakcji a do tych już zaistniałych, – czyli miłych i na temat wypowiedzi: and6412, adi i jeszcze trzech innych. Po czym nastąpiła JEDYNA w tym wątku odpowiedź na pytanie – podanie adresów i telefonów rzeczonych warsztatów

Tak, więc tego typu upomnienia o popis są nie dość, że bezzasadne to do tego jeszcze nieeleganckie.

Pomijam działania inne „kolegi” Wookee”” i wobec innych, – ale to materiał na osobne przemyślenia, ( kto tu jest właściwie administratorem - admistrator wydaje decyzję - moderator ją zmienia, kolesiostwo moderatora Wookee, itp.)

Ponieważ jest to nie pierwszy bezprzykładny atak „kolegi” Wookeee na mnie ( w poprzednich nie stronił nawet od tak niewybrednych metod jak cytowanie i przywoływanie innym mojej prywatnej korespondencji (!) , – co jest zachowaniem wyjątkowo obrzydliwym, analizowaniem w nieelegancki sposób mojej sytuacji materialnej i ew. zdrowia psychicznego, – co jest bardzo niskiego lotu postepowaniem – klubowicze a przede wszystkim moderatorzy i administrator doskonale wiedzą, o co chodzi), – dlatego -
- jeszcze raz powtarzam:


Uważam zachowanie „moderatora” Wookee za oburzające.

Są granice przyzwoitości i kultury. Są granice dla władzy i jej używania.

Mówię NIE dla kolesiostwa i czepiactwa.

Zachowanie "moderatora" Wookee uważam za skandal, osłanianie kolegi z tego samego miasta i czepianie się bez przyczyny innych.

WNIOSKUJĘ oficjalnie o punkt karny dla "kolegi" Wookee za nadużywanie władzy, przeinaczanie faktów i nadinterpretacje oraz złamanie regulaminu - (nie pierwszy raz).


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 12:34 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
:(

Pomijając oferowanie ujawnienia publicznie mojej prywatnej korespondencji*** i całą treść tej obrzydliwej napaści, jaką przeprowadził na mnie „kolega” Wookee w lutym tego roku – to może warto zacytować choćby sam koniec tej jego wtedy szkalującej mnie wypowiedzi by móc sobie postawić pytanie – czy ktoś, kto tak publicznie na forum wypowiada się o drugim koledze może być moderatorem?:

Cytat z lutego 2005

Wookee pisze:
Ja rozumiem, że facet jest bogaty i może sobie pozwolić na różne głupie poglądy, nawet na to by w nie czasem wierzyć - ma ludzi od pilnowania jego kasy - ale mam czasem wrażenie, jakbym rozmawiał z gościem pod 70 i sporą miażdżycą naczyń mózgowych albo i chorym na co gorszego .



Czy to wymaga komentarza?





***
Wookee pisze:
... Maile z tego okresu - na życzenie...... Broni różnego rodzaju chamideł ……. (privy ... w załączeniu)...

??? :(

Wobec takich zachowań i tolerowania takiej nagannej postawy – coraz częściej mam zamiar zaprzestać wypowiedzi na tym forum, odpowiadania na pytania kolegów – czy też dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem – nie wspominając o innych formach aktywności – przykre to jest doprawdy.
Jednocześnie dziękuję wszystkim kolegom za wsparcie w tej sprawie jakie otrzymałem na priv i mail - rozumiem wasze częste argumenty - że obawa przed sankcjami i retorsjami powstrzymała was przed oficjalną odpowiedzią - raz jeszcze dziekuję.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 1:29 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Regulamin

Każdy użytkownik forum powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazywaniu go innym.

Wobec zasad obowiązujących na forum, wszyscy użytkownicy są równi. Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są zwykli użytkownicy, moderatorzy, oraz administrator forum.



3. Prawa i obowiązki moderatorów.

Moderatorzy mają obowiązek przestrzegać regulamin w sposób szczególnie rygorystyczny, ponieważ ich zadaniem jest dawać przykład innym użytkownikom.

Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.


IV 3
Prywatne wiadomości jak sama nazwa wskazuje są prywatne, dlatego odpowiadając nadawcy korzystamy również z PW, a nie publikujemy odpowiedź na forum



4. Kary stosowane na forum

za obrazę innych użytkowników forum -2 pkt.

za jawną wrogość, lub pisanie w sposób zachęcający do konfliktów, lub lekceważący innych -2 pkt.

za notoryczne nieprzestrzeganie reguł odnośnie nazewnictwa tematów (niedostosowanie się do regulaminu panującego w poszczególnych działach) -1 pkt.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 1:55 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2005 4:44 pm
Posty: 504
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
że obawa przed sankcjami i retorsjami powstrzymała was przed oficjalną odpowiedzią - raz jeszcze dziekuję.

Nie ma za co.
Odnośnie sankcji i retorsji nadal czekam [zlosnikz]

_________________
123 200 1982


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 6:17 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
No to po kolei:

Ponieważ nie przewiduję ponownego przymusowego urlopu od netu, będę też mógł szybciej reagować na takie rozhowory w dziale Mercedes.

Wątek od początku trafił w niewłaściwe miejsce i z niepełnym opisem. Jak już tłumaczyłem, nowy kolega pisał na własną odpowiedzialność. Nie tworzyłem tego forum i nie formułowałem jego "założeń programowych". Mnie akurat z grubsza one odpowiadają, a w mojej ocenie sieć jest wielka i każdy może sobie znaleźć coś dla siebie.

Reakcje adi'ego i and6412 były oczywiście poza płaszczyzną pytania, niemniej nie spełniały kryteriów, jakie były przyczyną przyznania im minusów - "w związku z obraźliwymi i charakteryzującymi sie brakiem kultury wypowiedziami". Stąd moja uwaga, że nad sobą pracują. Z oboma Panami wymieniłem już i na forum i poza nim parę uwag - zarówno jako forumowicz, jak też jako moderator - ale pomimo moich usilnych starań przynajmniej jeden nie czuje się dyskryminowany. Muszę na sobą popracować :D :p

Minus dla Me:how'a był w mojej ocenie niezasłużony lub też zasłużyło na niego więcej osób, które się wypowiadały w omawianym wątku. Decyzja w postaci wariantowej została postawiona do oceny modów na ponad 24 godziny. Wdrożyłem opcję mniej radykalną i w efekcie nikomu nie dałem minusa, gdyż trzeba by ich dać wtedy parę, a ranga sprawy nie jest aż tak wielka. W każdym razie nie była. Nadużyłbym władzy rozdając minusy bez konsultacji z resztą modów, a nie zdejmując nałożony ze zbytnim pośpiechem.

Ponieważ, jak widzę, nie żałujecie sobie Panowie Lukasz200 i Samsung1, więc dostaniecie adekwatną odpowiedź.


Kolego Lukasz200.

Odpowiedź na Twoje pytanie została udzielona. Przykro mi, że nie pamiętasz lub nie zrozumiałeś, ale to nie mój problem. Już jej nie ma na Giełdzie, bo "Ogłoszenia będą automatycznie kasowane po 30 dniach po ostatnim poście w danym wątku" Comprende? Jeśli pokrzywdziłem Cię w jakiś inny sposób, skoro "przykłady można by mnożyć", to słucham. A jak nie to wypadałoby przeprosić.

Treść twoich wypowiedzi jest mi znana i to nie od Me:how'a, który to w ogóle nie kontaktował się ze mną, ani nie prosił o ocenę wątku. PW w tej sprawie przyszło od jednego z bardziej szanowanych forumowiczów. Jeśli życzysz sobie je powtórzyć - nie krępuj się, niech więcej osób je obejrzy. To będzie Twoja laurka.

Jeśli chcesz pisać, że Me:how jest człowiekiem niegodnym zaufania, a wręcz oszustem, to zrób to proszę porządnie, bo na razie wyszło Ci bardziej pomówienie. A poza tym, Stawrosa i mojej ocenie podlega zachowanie w dziale Mercedes, a nie przebieg czyichś transakcji na Allegro. Samsung1 może Ci wytłumaczyć, na czym to polega, bo sam miał pewne przejścia tego rodzaju.

lukasz 200 pisze:
To tak jak po morderstwie kradniesz samochód to "pracujesz nad sobą".


Kolego Lukasz200 - tłumaczyłem już w życiu paru osobom, że analogia to takie zwierzę, które jest bardzo fajne, ale czasem trudne do opanowania dla niewprawnych. Twoje porównanie może być potraktowane jako obraźliwe, a przez to niepotrzebnie zaostrzać dyskusję, ale to nie mój kłopot tym razem. Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy napaścią słowną, a w sumie drobną złośliwością, to również nie mój kłopot.

Przy okazji - w ramach edukacji i bez obrazy proszę. Wolałbym notorycznego złodzieja od seryjnego mordercy. Porównania formułujemy na podstawie swoich doświadczeń. Pisząc takie wskazujesz, że jesteś bardziej przywiązany do samochodu niż do życia, czyli albo masz super furę i beznadziejne życie albo tylko to drugie. Takie jest logiczne rozwinięcie Twych własnych słów. Życzę więcej umiaru, a innych Twoich tekstów nie będę analizował publicznie, bo choć cierpienie uszlachetnia, to nie lubię się pastwić, więc doskonal się proszę sam.


Kolego Samsung1

Cieszę się, że oficjalnie cytujesz treść mojego wniosku o minus dla Ciebie. Dzięki temu równie oficjalnie wiadomym się staje, że otrzymałeś kopię od jednego z moderatorów, bo tylko do tego grona i do admina był on skierowany - zanim objąłem funkcję moda zresztą. Klubowicze do tej pory nie znali tego listu, teraz sam przywołałeś najbardziej dosadny fragment. Brawo!!!

Oczywiście nie oczekiwałem, że w jakikolwiek sposób odniesiesz się do przyczyn złożenia tego wniosku, czy też, że przytoczysz coś z prób porozumienia, jakie podjęliśmy. Ja (i parę innych osób) zniechęciłem się już do prób dyskusji z osobą, która wyrywa zdania z kontekstu i/lub nie rozumie (bądź udaje, że nie rozumie) znaczenia swoich słów, a w ten sposób niestety odbieram niektóre Twoje wypowiedzi. Z tego powodu, oraz ze względu na to, że potrafisz napisać bardzo fajnie i konkretnie, od dłuższego czasu omijam Twoje wypowiedzi duuużym łukiem i w ogóle się ich nie czepiam. Przypominam też, że za złośliwą wypowiedź w wątku na temat gwiazd filmowych przeprosiłem Cię publicznie. Ile razy Tobie udało się przyznać do tego, że się zagalopowałeś z retoryką?

Upieranie się, że w omawianym wątku tylko podałeś adresy i numery telefonów jest tu bardzo dobrym przykładem.

To niby jest(są) adres(y)?
Samsung1 pisze:
(...)
Już rozumiesz mam nadzieję, dlaczego jest taki wynik wyborczy. Nikt nie doradzi, nikt nie odpowie na temat gdzie, … ale za to pouczać Cię - no to jest cała masa takich. Ale nie przejmuj się - to jest nawet czasem zabawne. ;)

Ja najlepiej się bawiłem, gdy jeden z powyżej wypowiadających się w tym topicu kolegów dowodził tu onegdaj na forum, - co jest/było najważniejsze w życiu dla znanego designera o nazwisku Paul Bracq i zupełnie nie przeszkadzało mu (ba nawet oburzał się), że sam zainteresowany na swojej oficjalnej stronie uważa inaczej. Dobre - prawda? :lol:
( to tak a`propos wyższości ... nad forumowiczami)

Ale są tu też na szczęście przytomne wypowiedzi - przykład:

Bukol pisze:
Kolesi ze Stuttgartu też można troszkę poprawić - sami to robią w AMG.
[ok] - i ja tak uważam. [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] (...)"


Właśnie tego rodzaju postawa leżała u podłoża mojej oceny Twojego sposobu zachowania - niewątpliwie mocno złośliwej, ale czyżbym znowu musiał tłumaczyć, czym jest i do czego służy analogia? A może mam poświęcić z godzinkę na odgrzebanie Twych co celniejszych wypowiedzi? Jak znam życie, to Ty mi parę znajdziesz, najlepiej sprzed pół roku lub sprzed roku. Dobrej zabawy, ja nie mam czasu.

Nie mam weny, więc na wprost - nie przyjmujesz do wiadomości krytyki, argumenty z rzadka, a w razie braku własnych, omijasz postawione pytania. Ująłem to w lutym w ten sposób:

"3. Pomijając te kwestie, to ma (zabawny z mojego punktu widzenia, ale destrukcyjny dla wątków) sposób prowadzenia dyskusji - kiedy kończą się argumenty idzie po stycznej, a kiedy padają niewygodne dlań pytania, znika jak sen złoty (samochody z DE po raz drugi, szkolnictwo, magnetyzery*)
4. Wszystkie te jęki i stęki (bo nie napiszę steki bzdur), idą pod hasłem troski o forum - a to o jego poziom, a to o jego otwartość na nowych użytkowników. "

Najśmieszniejsze jest to, że wtedy też odbierałem Twoje zachowanie jako popisy - tak zatytułowany był wniosek. Sprawdziłem to przypadkiem i proszę...

W kontynuacji dysputy:

Jedyną osobą, która otrzymała NASZĄ a nie TWOJĄ** korespondencję był Admin. Miałem do tego prawo i nie wstydzę się zawartości tych listów. Ww. admin mógł je - w razie próśb modów - udostępnić im. O ile wiem, nie uczynił tego.

Nie wstydzę się treści NASZEJ korespondencji. Również nie wstydzę się zdań zawartych w tym liście, po którym pisałeś do mnie:
"Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem i szanuję Pańskie poglądy w tej materii.
Aczkolwiek nie wszystkie kwestie są zgodne z moimi przekonaniami - uznaję je w pełni.

Jednocześnie chciałbym wyrazić swoje WIELKIE uznanie za Pański najnowszy artykuł na łamach forum pod tytułem "Chciałbym wyrazić swój dyzgust" " - formatowanie jak w Twoim liście.

Przykre, ale wygląda, że ludzie w Twej opinii rozumieją słowo pisane chyba tylko wtedy, gdy jest Ci to na rękę. Niestety powoli zaczyna być to również mój problem, bo nie jest pierwsza epistoła z Twojego powodu zaś pisanie jej kosztowało mnie czas, którego nie mam w nadmiarze.



* Określenia umowne konkretnych wątków.
** Chyba że pisałeś sam do siebie :D A może udostępniłem treść TWOJEJ, a powierzonej mi w zaufaniu korespondencji z inna osobą? Nie przypominam sobie.

EOT

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl