Xytras pisze:
No na zdjeciach to nówka jak drut, szkoda ze nie mozna go ocenic na zywo
![[zlosnik]](./images/smilies/zlosnik.gif)
Już nie długo na zlocie będziesz miał okazje wyrazić swoją ocenę i skonfrontować ją z innymi specami od /8. Powiem szczerze, że się trochę boję
![[szalone]](./images/smilies/szalone.gif)
, ale również przyjmuję konstruktywna krytykę
![[usmiech]](./images/smilies/usmiech.gif)
. Aby nie było rozczarowania, więc od razu powiem z czym mogę nie zdążyć na zlot:
- malowanie felg (w tym sezonie odpuszczam)
- malowanie lewarka ( felga i mocowanie zapasu pomalowane będą proszkowo)
- zmówiłem nową wykładzinę-komplet, a to dlatego, że kolorystyczne dopasowanie wyłącznie elementów na progi jest wręcz nie możliwe. Znalazłem super dojście (niemiecka firma) ale cena poraża- 33,5 euro/m2 w belce 4m. Jak policzyłem całość powinna kosztować 550 pln.
- listwy progowe (cały czas szukam lewej do kompletu w stanie zadowalającym)
i to chyba wszystko, ale zawsze coś się wynajdzie do zrobienia.
Ach jeszcze jedna rzecz: wygłuszenie-osłona pod deską od strony kierowcy. Na dzień dzisiejszy posiadam wyłącznie plastikowy element osłaniający kolumnę kierownicy, brakuje mi całej reszt jak poniżej:
ale tutaj widzimy jeden duży element, a na niektórych fotkach widać mniejszy, jakby składał się z dwóch częsci:
Jak to właściwie jest?