MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

[SPRZEDAM] IBM R31
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=32970
Strona 1 z 1

Autor:  maxtro [ pn kwie 07, 2008 9:14 pm ]
Tytuł:  [SPRZEDAM] IBM R31

Panowie
Dziś mam na sprzedaż coś takiego:
Notebook IBM R31
Pentium mobile III 1000MHz
Dysk 30GB
Ram 256MB
Grafika: Intel GMA 830 do 64MB
TV-out - wyjście telewizyjne SVHS
Bateria trzyma do 2h
Modem: 56k
Siec: Intel 10/100
Napęd DVD
Podświetlanie klawiatury (lampka nad matrycą)
Możliwość rozbudowy poprzez karty PCMCIA
Matryca 14" super, brak plam i przebarwień
Obudowa w stanie bardzo dobrym+, kompletna, wszystkie klapki i zaślepki, brak pęknięć i rys.
USB 2x / LPT !/ PCMCIA 2x TYP II
D-SUB, wej. mikrofon, wyj. słuchawki
gniazdo stacji dokującej
Trackpoint
klawiatura QWERTY

Laptop jest w stanie idealnym.

O marce IBM nie trzeba dużo mówić, jak stwierdził znajomy "jeżdżąc Mercedesem wypada mięć IBM'a"

seria ThinkPad R to bardzo wydajne i solidne notebooki wykonane ze specjalnego tworzywa ( lekkie a zarazem bardzo trwałe). Mają nowoczesny design, świetnie się prezentują, jednocześnie jednak mają bardzo poszukiwane przez wielu klientów gniazda i porty starszego typu (LPT). Warty zauważenia jest również bardzo wydajny procesor firmy Intel Pentium 3 Mobile 1,0 GHz (512 cache) , który swoją prędkość dopasowuje do aktualnych potrzeb (w ten sposób nie nagrzewa się bardzo - nie ma problemu z częstym włączaniem się wentylatora - oraz oszczędza jednocześnie energię baterii). IBM posiada najtrwalszy system zawiasów na rynku !

Jest mały i lekki, a przede wszystkim cichy(wentylator to mi się prawie wcale nie załącza.

Cena : 900zł

Autor:  zebda [ pn kwie 07, 2008 9:20 pm ]
Tytuł:  Re: [SPRZEDAM] IBM R31

maxtro pisze:
seria ThinkPad R (..) Mają nowoczesny design, świetnie się prezentują.


Maxtro moze troche OT, ale przeciez ThinkPad i nowoczesny design to rzeczy ktore sie wykluczają. Raczej powinienes napisac nienowoczesny, zalatujacy poczatkiem lat 90tych design. Komputer ktory wyglada tak nie atrakcyjnie ze nikt ci go nie ukradnie, bo pomysli ze to jakis staroc ;) [zlosnik]

Autor:  maxtro [ pn kwie 07, 2008 9:29 pm ]
Tytuł: 

zebda Niektórzy uważają również, że mercedes też ma stary desing. Przykładem może być tutaj G-klasse.... .

Może masz rację, ale Stary desing, lecz niezawodność jak mercedes [zlosnik]

ThinkPady są uważane za jedne z najbardziej niezawodnych notebooków na świecie obok produktów firmy DELL i MacBooków.

Design który wprowadziła jeszcze firma IBM w 1992 jest stosowany do dzisiaj dzięki czemu jest rozpoznawany na całym świecie. Tylko specjaliści potrafią określić go mianem komputera wartego swojej ceny, ponieważ dla przeciętnego użytkownika nie wyróżnia się niczym specjalnym. Nie posiada błyszczących dodatków przykuwających wzrok, lecz dzięki swojej renomie, niezawodności i trwałości często określany jest mercedesem wśród notebooków.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/