MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

Autentyczna Ślicznotka 'Blachowskiego' może ktoś sie skusi?
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=30937
Strona 1 z 2

Autor:  SEC śLICZNOTKA [ ndz sty 06, 2008 9:21 am ]
Tytuł:  Autentyczna Ślicznotka 'Blachowskiego' może ktoś sie skusi?

http://allegro.pl/item293654194_dzien_d ... lachy.html

Jak w temacie, ciekaw jestem Waszych opinii, no i tego jak się aukcja skończy :lol:

Autor:  teope [ ndz sty 06, 2008 10:57 am ]
Tytuł: 

ojjj chodzi mi po głowie takie cacko, szkoda, że ten z aukcji ma LPG :x fuuuu

Autor:  leopold [ ndz sty 06, 2008 11:40 am ]
Tytuł: 

Samochody do "robienia" filmu akcji to zazwyczaj przepięknie odmalowane kompletne truchła. Jak się rozbije, co zawsze jest możliwe na planie, to nie szkoda, a na ekranie wygladają jak "taka bryka". To się nazywa magią kina :)
Pozdrawia slapstikowy Leopold

Autor:  BrunoGiamatti [ ndz sty 06, 2008 12:52 pm ]
Tytuł: 

Samochód jest bezwypadkowy - nie: brał udział w dwóch scenach: wypadek w odcinku 3 i 6 serialu "Odwróceni".
;)
Śliczny to on jest ale ... hmm szczerze mówiąc chyba bym sobie wolał sam poszukać ślicznotki ;) chyba ze zależao by mi na "prestiżu" tego egzemplarza

Autor:  Sproket [ pn sty 07, 2008 4:22 pm ]
Tytuł: 

ALPAq pisze:
Samochód jest bezwypadkowy - nie: brał udział w dwóch scenach: wypadek w odcinku 3 i 6 serialu "Odwróceni".

Śliczny to on jest ale ... hmm szczerze mówiąc chyba bym sobie wolał sam poszukać ślicznotki chyba ze zależao by mi na "prestiżu" tego egzemplarza

jak ty czytasz opis on brał udział wypadek w odcinku 3 i 6 serialu "Odwróceni". "Samochód nie jest bezwypadkowy: brał udział w dwóch scenach: wypadek w odcinku 3 i 6 serialu "Odwróceni"."

Autor:  JaKon [ pn sty 07, 2008 4:32 pm ]
Tytuł: 

Zastanawiam się co za gangster z "BLACHY" jak na gazie śmigał... [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

Autor:  _me: how_ [ pn sty 07, 2008 4:36 pm ]
Tytuł: 

Jaki kraj, tacy gangsterzy. Blachowski dał w ryj gazownikowi tak samo jak dentyście, to silnik nie gasł mu na skrzyżowaniu.

Co do wypadku, to bez przesady: wjechał w pole i pieprznął w pylona. Żeby tak każdy był bezwypadkowy jak ten, to by było dobrze.

Autor:  mojojojo13 [ pn sty 07, 2008 6:37 pm ]
Tytuł: 

50 k za SeCa ...chyba Polski rekord - a to narazie...
muszę chyba swojej lalce załatwić jakąś role w takim egzoterycznym filMydle...

Autor:  MajsterGarage [ pn sty 07, 2008 6:41 pm ]
Tytuł: 

mojojojo13 pisze:
50 k za SeCa ...chyba Polski rekord

Na alle...drogo jest droższy ;)

Autor:  Piątal [ pn sty 07, 2008 6:49 pm ]
Tytuł: 

JaKon pisze:
Zastanawiam się co za gangster z "BLACHY" jak na gazie śmigał...

Widocznie miał porachunki z mafią paliwową, i lewą wachę mu sprzedawali co na stację zajechał. Wkurzył się chłopak i zagazował.

Autor:  leggio [ pn sty 07, 2008 7:38 pm ]
Tytuł: 

Witam

http://moto.allegro.pl/item292217232_me ... 279km.html

Wolałbym kupić tego 560 i 280 KM i w razie co przeznaczyć pozostałe 30-kilka tysiączków w jego póżniejszą eksploatację.

Po pierwsze to jezdził nim aktor( p.Więckiewicz), a nie J.Sokołowski,,Masa''...który to pewnie go na oczy w życiu nie widział(patrz auta) więc nie bardzo wiem po co ten szum wokół tego egzemplarza.

Samochód jak każdy inny i to na tyle... i na pewno nie jest wart 50 tys.

Oczywiście to tylko moja opinia i nie mam zamiaru nikogo zrażać :)

Pozdrawiam.

Autor:  WojtekW [ pn sty 07, 2008 7:46 pm ]
Tytuł: 

Wiesz... autko jest warte tyle ile ktoś za nie zapłaci ;)

Widać jest spora grupa fanów serialu oraz filmu, którzy skłonni są wyłożyć 50k i więcej aby móc się w towarzystwie pochwalić, że mają oryginalną "ślicznotkę".

Autor:  Art.B [ pn sty 07, 2008 8:04 pm ]
Tytuł: 

liczy się jeszcze to że sprzedaje to TVN i pewnie kupujący odbierze go w asyście kamer i oto mu pewnie chodzi

Autor:  sz4l0ny [ pn sty 07, 2008 9:28 pm ]
Tytuł: 

potwierdzam to co napisali na początku!

mialem kiedyś okazje dobrze się przyjżeć siódemie która brała udział w kręceniu Kryminalnych - na Krakowskim Zakrzówku.

moją siódemke wiele osob określało jako skatowaną ale ta filmowa to był po prostu prawdziwy trup!

może tak jak ten SEC wypłynie kiedyś na allegro za 30 tys jako polska gwiazda filmowa [zlosnik]

Autor:  SKOWRON [ wt sty 08, 2008 9:34 am ]
Tytuł: 

leggio pisze:
a nie J.Sokołowski,,Masa''...który to pewnie go na oczy w życiu nie widział
Jarek jeździł CL600 w budzie lochy, byłem świadkiem jak ktoś go "dobrowolnie" odwoził do domu spod nocnego :)

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/