MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

Wrocław
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=28532
Strona 1 z 1

Autor:  /8 [ pt wrz 14, 2007 10:04 pm ]
Tytuł:  Wrocław

Witam, z racji że nie długo wybieram się na studia i z Znienacka muszę się do Wrocławia przeprowadzić mam pytanie do forumowiczów. Jest jakieś miejsce w tym pięknym mieście gdzie można spokojnie moją 115stkę na pierwsze dwa, trzy tygodnie zostawić?? Bo potem bym nią wrócił do domu, zaprowadził do garażu i do snu zimowego przygotował ;) No nie wiem sam - jakiś parking w centrum to raczej nie bardzo, znowu na płatnym parkingu to zapłacę milion ojro i sam nie wiem co robić :-? Macie jakiś pomysł gdzie można bezpiecznie moją Budyniową Strzałę [zlosnik] jakoś przechować??

Autor:  Borys [ pt wrz 14, 2007 10:27 pm ]
Tytuł: 

jesli centrum miasta to polecam parking kolo Domaru na Braniborskiej.. Kosztuje toto 100zl na mc i masz spokoj
W nocy jest zamkniety, jest ochrona i wszystko pod kamerami. Nic tam jeszcze nie zginelo. Trzymalem tam 3 lata swoje auta i nigdy nie bylo problemow.
Teraz tam Ci osobiscie nie pomoge, bo mieszkam pod Wroclawiem (15km), ale w razie czego moge Ci tu u siebie przechowac ulubienca (za plotem, 2 psy zagryziaki, nie ma szans zeby cos zginelo :P)
Pozdrawiam!

Autor:  Martini [ pt wrz 14, 2007 10:59 pm ]
Tytuł: 

jeśli bym mógł pomóc, to na Inżynierskiej mam "zaprzyjaźnione osiedle" z kilkoma mieszkańcami -blokersami. Już nie raz pilnowali moją gwiazdę w weekendy we wroc. tzn moje auto pilnują tak, że nic chłopaki nie nabroją, a innych gówniaży na swój teren nie wpuszczają ;) Nie ma 100% pewności, ale na WLKP blachach jeżdze i nic się nie stało do tej pory.

ps.

A co do "dziania się" to był okres że gwiazdę we Wroc zostawiałem na żywca pod dworcem PKP co noc i nie było szkód. Jak na weekend zabierałem autko do Rawicza (niby spokojna mieścina) to kołpaki i zaślepki brali jak by było niczyje :-? <br>Dodano po 6 minutach.:<br> ale tak jeszcze dodam, że też kiedyś po dworcem zostawiałem VW mkIII "atrakcyjny wygląd" (przejściowo je miałem) pod takim jednym blokiem, to mi dawali ZNAKI że się mieszkańcom to nie podoba. W pierwszej kolejności znalazłem ogryzek na dachu, potem kamień, a na końcu przebitą chyba nożem oponę tylną. Odpuściłem wówczas parkowanie w centrum.

Znajomy opłaca sobie ciecia w jednej dużej firmie na Ostrowskiego przy bramce, co by miał na uwadze jedo Mazde po drugiej stronie ulicy. Daje mu tam chyba 9,90zł miesięcznie czy coś i cieć siedząc w budce w nocy też zwraca uwagę na jego samochód. <br>Dodano po 2 minutach.:<br>
Martini pisze:
jeśli bym mógł pomóc, to na Inżynierskiej mam "zaprzyjaźnione osiedle" z kilkoma mieszkańcami -blokersami. Już nie raz pilnowali moją gwiazdę w weekendy we wroc. tzn moje auto pilnują tak, że nic chłopaki nie nabroją, a innych gówniaży na swój teren nie wpuszczają ;) Nie ma 100% pewności, ale na WLKP blachach jeżdze i nic się nie stało do tej pory.

ps.

A co do "dziania się" to był okres że gwiazdę we Wroc zostawiałem na żywca pod dworcem PKP co noc i nie było szkód. Jak na weekend zabierałem autko do Rawicza (niby spokojna mieścina) to kołpaki i zaślepki brali jak by było niczyje :-? <br>Dodano po 6 minutach.:<br> ale tak jeszcze dodam, że też kiedyś po dworcem zostawiałem VW Gooolf mkIII "atrakcyjny wygląd" (przejściowo je miałem) pod takim jednym blokiem, to mi dawali ZNAKI że się mieszkańcom to nie podoba. W pierwszej kolejności znalazłem ogryzek na dachu, potem kamień, a na końcu przebitą chyba nożem oponę tylną. Odpuściłem wówczas parkowanie w centrum.

Znajomy opłaca sobie ciecia w jednej dużej firmie na Ostrowskiego przy bramce, co by miał na uwadze jedo Mazde po drugiej stronie ulicy. Daje mu tam chyba 9,90zł miesięcznie czy coś i cieć siedząc w budce w nocy też zwraca uwagę na jego samochód.
<br>Dodano po 1 minutach.:<br> coś się dzieje z opcją "zmień" :o [zlosnik]

Autor:  berts [ sob wrz 15, 2007 8:15 am ]
Tytuł:  Re: Wrocław

/8 pisze:
bezpiecznie moją Budyniową Strzałę [zlosnik] jakoś przechować??


jak byś miał jakieś problemy, to chętnie pomogę, ogrodzony plac przy ulicy Żmigrodzkiej (koniec świata co prawda), ale bez opłat i innych problemów, spokojnie może auto poczekać.

Autor:  /8 [ pn wrz 17, 2007 9:54 am ]
Tytuł: 

Witam,

Borys pisze:
jesli centrum miasta to polecam parking kolo Domaru na Braniborskiej..

jakiś kontakt do nich byś mi mógl załatwić? bo w ciemno bym nie chciał jechać

Borys pisze:
Teraz tam Ci osobiscie nie pomoge, bo mieszkam pod Wroclawiem (15km), ale w razie czego moge Ci tu u siebie przechowac ulubienca (za plotem, 2 psy zagryziaki, nie ma szans zeby cos zginelo

no raczej sam właściwy Wrocław mnie interesuje tylko - ale dzięki za dobre chęci! ;)


berts pisze:
jak byś miał jakieś problemy, to chętnie pomogę, ogrodzony plac przy ulicy Żmigrodzkiej (koniec świata co prawda), ale bez opłat i innych problemów, spokojnie może auto poczekać

wysłałem Ci pw już.

Ktoś może jeszcze mi coś zasugerować? W sumie może myśl nawet płatnego parkingu - ale strzezonego w mieście nie jest zła. Ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to niech się nimi podzieli ;)

Autor:  Borys [ pt wrz 21, 2007 12:35 am ]
Tytuł: 

/8 pisze:
jakiś kontakt do nich byś mi mógl załatwić? bo w ciemno bym nie chciał jechać

Nie mam telefonu, gdzies mozne bym znalazl fakture. Nie ma co dzwonic, jedziesz tam w godzinach pracy, pytasz sie o biuro Domaru a tam o parking. Najlepiej zapytac ciecia, on wie wszystko. Parking zamykaja o 20 mniej wiecej, otwieraja o 7-8 rano. W tych godzinach jest pilnowany, kamerowany i ogolnie niedostepny dla zlodziei. Generalnie milo wspominam korzystanie z tego przybytku :) Od reki zalatwisz tam miejsce. Koszt to 100zl brutto, nawet fakture dostaniesz jesli Cie to bawi :)
Aha, adres to Braniborska 14 bodajze, nie pamietam juz dokladnie. Mialem go naprzeciwko mojego bloku, a nawet dokladnego adresu nie pamietam, hehe :)

P.S.
Sie przejalem rola...
Dział Administracji

Kierownik:
(71) 355 26 65

Zespół ds. Administracji i Zaplecza:
(71) 355 36 31
Fax (71) 355 27 09

Dzwon na ten drugi nr, mysle ze dowiesz sie wszystkiego w ogole i w szczegole :)
Pozdrawiam!

Autor:  /8 [ pt wrz 21, 2007 8:58 am ]
Tytuł: 

Witam, no dzięki wielkie Borys zadzwoniłem, dowiedziałem się wszystkiego. Opłata za tydzień to 25 zł - nie sądze żeby to tak dużo było ;)

Autor:  Borys [ pt wrz 21, 2007 11:54 pm ]
Tytuł: 

Hejka!
Ja stawialem przewaznie na przeciwko budki ciecia, na samym srodku parkingu. Auto wtedy jest widoczne w kilku kamerach i doskonale na widoku ciecia w budce. Polecam to miejsce. Jak tam pojedziesz to wszystko zrozumiesz :)
Pozdrawiam i powodzenia zycze!
P.S.Za punkcika dziekuje :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/