MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

KOSMETYKI MEGUIAR*S
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=25963
Strona 1 z 1

Autor:  pullmann [ wt maja 15, 2007 10:02 pm ]
Tytuł:  KOSMETYKI MEGUIAR*S

Witam czy ktos uzywa tej firmy kosmetyki poniewaz chce spobowac jak tak to jak wyglada rezultat pozdrawiam :)

Autor:  mMm2 [ śr maja 16, 2007 12:38 am ]
Tytuł: 

Ja uzywalem plynu do woskowania z takiej bordowej butelki, na naklejce bylo duzo "zlotych" detali, ktore podkreslaly ekskluzywnosc produktu.
Nieczesto woskuje samochod ale ogolnie nie bylo mi dane zauwazyc, zeby efekt koncowy byl naprawde warty kupy pieniedzy jaką za produkt trzeba było dać.
Ale porownanie mam tylko z Turtle Wax albo CarPlan, a to tez nie jest najnizsza polka.

Autor:  badu [ śr maja 16, 2007 12:48 am ]
Tytuł: 

Panowie ja polecam Plastmal. Wszystko wypoleruje czy to lakier czy chrom, czy glazure, czy marmur. Polecam

Autor:  Grigorij0 [ śr maja 16, 2007 1:13 am ]
Tytuł: 

Ja ostatnio wypróbowywałem specyfiki Druchemy.

Politura Draco - bdb. produkt, super się nakłada i efekt jest naprawde dobry. :P
Wcześniej stosowałem wosk koloryzujący, ale w porównaniu z Draco to badziewie.

Kupiłem sobie też pastę do polerowania chromów, niedługo wypróbuję ciekawe czy doda im blasku. [zlosnik]

Autor:  KajTan [ czw maja 17, 2007 9:02 pm ]
Tytuł: 

Grigorij0 pisze:
Ja ostatnio wypróbowywałem specyfiki Druchemy.

Politura Draco - bdb. produkt, super się nakłada i efekt jest naprawde dobry. :P
Wcześniej stosowałem wosk koloryzujący, ale w porównaniu z Draco to badziewie.

Kupiłem sobie też pastę do polerowania chromów, niedługo wypróbuję ciekawe czy doda im blasku. [zlosnik]

Srodki Meguaire's sa niestety najlepsze. przynajmniej niektore - do czyszczenia whitewalli nadawal sie tylko rozpuszczalnik nitro (srednio, bo bardzo brudzil) i srodek ww. firmy (idealnie zbieral pyl z bialej gumy).

Ja uzywam do Klasykow i nowoczesnych aut Zolwika - Turtle Waxa - tez swietny. Ale moj naczelny jest slepo zapatrzony w Meguaire'sa i nikt mu tego nie wytlumaczy. Roznica pomeidzy srodkami polega przede wszsytkim na wygodzie nakladania i ... dlugotrwalosci efektu :)

Autor:  pullmann [ pt maja 18, 2007 8:11 pm ]
Tytuł: 

Witam podaje link do www.meguiars.pl pozdrawiam ps pastmal pozostawia i szybko auto łapie kurz

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/