MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://forum.w114-115.org.pl/

Bydgoszcz - pomoc w zakupie
https://forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=24479
Strona 1 z 1

Autor:  ixes [ pn mar 12, 2007 12:52 pm ]
Tytuł:  Bydgoszcz - pomoc w zakupie

Witam

W czwartek (piątek) będę w Bydgoszczy po w201. Z wlaścicielem już sie dogadalem tylko cena jeszcze nieznana ;) . Jeżeli autko jest takie jak opowiada to wrócę nim do domciu. Teraz jest moja prośba czy ktoś wie gdzie jest jakiś dobry warsztat gdzie mogą oblookać (kompresja, zawieszenie itp.) to MB i nie zabiorą mi calej kasy na samochód? Autko ma silnik 2.0 B na co patrzeć w tym typie poza książką serwisową. Jeżeli ktoś chce to zapraszam może z nami pojechać albo się tam spotkać. Jedna para oczu więcej zawsze sie nada [zlosnik] .

pozdrawiam

Autor:  bary123ce [ pn mar 12, 2007 2:26 pm ]
Tytuł: 

Ja chętnie się zjawię i do tego czasu postaram się o namiary na warsztat. Która to będzie godzina? Jest jeden dobry (z opowieści. Ja sam nie mam doświadczenia z nim) mechanik od MB w Bydg. ale nigdy nie ma czasu. Mogę podać do niego numer i byś się umowił na piątek jak chcesz.

Autor:  ixes [ pn mar 12, 2007 2:40 pm ]
Tytuł: 

Witam

Czytalem o nim że trochę ma roboty [oczko] ale namiary daj przyda się.
Chcemy skoczyć w piątek albo czwartek wyjedziemy tak o 10.00 z P-nia to do B-y z 2-2,5h drogi więc kolo 12-13 na miejscu.
To wszystko nie jest jeszcze pewne bo przed chwilką znalazlem podobne autko tu w P-niu i zaraz jadę je looknąć. Jeżeli ten bedzie ok to nici z trasy.

pozdrawiam

Autor:  bary123ce [ pt mar 16, 2007 2:27 pm ]
Tytuł: 

i jak? bedziesz w bydg.?

Autor:  ixes [ pt mar 16, 2007 4:36 pm ]
Tytuł: 

i nici z zakupu mama pojeździła i powiedziała że za duży :evil: i m-c latania i szukania w d... teraz dostanie jakieś seicqenito i tyle.... :evil: :evil:

Autor:  Dariusz Suchorz [ sob mar 17, 2007 8:00 am ]
Tytuł: 

Przecież W201 jest miniatutką.
Każdy ma inny gust.
Moja zona nie wsiądzie do małego auta, teraz chce żebym kupił jej Renault Scenic, bo wysoko się w nim siedzi i dobrze wszystko widać, a ja uparłem się na Jeepa Grand Cherokee.

Autor:  ixes [ sob mar 17, 2007 3:55 pm ]
Tytuł: 

Jednak kupiony dzisiaj ten z Poznania. Po drugim podejściu [zlosnik] wieczorkiem zdjęcia :)

Przy okazji ma ktoś czarną tapicerkę taką zwyklą w czarne kosteczki :)
bo fotel kierowcy ma dziurkę tam gdzie wszystkie fotele [zlosnik]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/