MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz cze 16, 2024 12:13 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
Post: wt lip 30, 2002 2:33 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Kolega zatrudnil sie w dziele marketingu klubu? Zbiera za wejscie?
Jak chcecie to se dyskutujcie, im mniejsze grono tym przytulniej.
Ja niestety nie mam prawa wstepu do forum o ktorym pierwszo slysze.

Ten post jest odpowiedzia na post powyzej ktorego juz nie ma. Pojawil sie w trakcie dyskusji. Zostalem sprowokowany a tytul jest nie mojego autorstwa.

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Ostatnio zmieniony śr lip 31, 2002 2:20 pm przez Ocet, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 2:37 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 13, 2001 2:00 am
Posty: 1561
Lokalizacja: [KR/KWI] Kraków i okolice
To jeśli jesteś w klubie, to pogadaj z Adminem, żeby dostać uprawnienia na przeglądanie klubowego forum. A jeśli nie, to szybko się zapisz ;-) [zlosnik]

_________________
http://pulpecik.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - Co dziś zjesz dobrego?
_________________
Ex MB C123 '80 300CD
Ex MB C124 '87 230CE
FSM 126el '95


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 2:48 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Mike_THE_GR8 pisze:
To jeśli jesteś w klubie, to pogadaj z Adminem, żeby dostać uprawnienia na przeglądanie klubowego forum. A jeśli nie, to szybko się zapisz ;-) [zlosnik]


+80 zeta/rok [zlosnik]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 2:58 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Ocet pisze:
Kolega zatrudnil sie w dziele marketingu klubu? Zbiera za wejscie?
Jak chcecie to se dyskutujcie, im mniejsze grono tym przytulniej.
Ja niestety nie mam prawa wstepu do forum o ktorym pierwszo slysze.


No niestety tamto forum dostępne jest tylko dla członków MB/8 Club Poland i nie tylko tamto [zlosnik]
Pare innych fajnych rzeczy też.

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 3:21 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
No coz. Przykro mi... [beksa2] [beksa2] [beksa2]

_________________
W108 - 250 S 1967

S123 - 300TD 1982 Rudolf

S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 3:29 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Ocet pisze:
No coz. Przykro mi... [beksa2] [beksa2] [beksa2]


Nie ma co płakać [cool]

Zapraszamy do klubu.

Szczegóły na stronie klubowej www.w114-115.org.pl

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 3:42 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Problem jest taki, ze mam wewnetrzne opory przed zapisywaniem sie do roznych organizacji, a z matematycznego pktu widzenia "klub" pod takie podlega. Nawet amnesty international nie jestem czlonkiem. Ponadto uwazam, nie chcialem w sumie nawet dlugo mi sie udowalo, pisac o tym publicznie, ze klub ma dylemat podobny do telewizji publicznej: albo reklamy albo abonament. Ze swojej strony moge powiedziec, ze jak dawniej bede sie staral dzielic swoja, moze nie za duza wiedza, na forum publicznym. Mam rowniez nadzieje, ze moje przemyslenie nie spowoduja "ataku szalu" w zazadzie i dalej bedziecie sie do mnie odzywac.

PS. No dobra jestem juz w jednej organizacji. SAE.

_________________
W108 - 250 S 1967

S123 - 300TD 1982 Rudolf

S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 4:32 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Ocet pisze:
Problem jest taki, ze mam wewnetrzne opory przed zapisywaniem sie do roznych organizacji, a z matematycznego pktu widzenia "klub" pod takie podlega. Nawet amnesty international nie jestem czlonkiem. Ponadto uwazam, nie chcialem w sumie nawet dlugo mi sie udowalo, pisac o tym publicznie, ze klub ma dylemat podobny do telewizji publicznej: albo reklamy albo abonament. Ze swojej strony moge powiedziec, ze jak dawniej bede sie staral dzielic swoja, moze nie za duza wiedza, na forum publicznym. Mam rowniez nadzieje, ze moje przemyslenie nie spowoduja "ataku szalu" w zazadzie i dalej bedziecie sie do mnie odzywac.

PS. No dobra jestem juz w jednej organizacji. SAE.


Spoko nie masz czym sie przejmować wiemy, że nie wszyscy chcą, lubią się zrzeszać dla tego jest również forum publiczne.

Pozdrawiam i zycze owocnych dyskusji.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 4:43 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
MacKuz pisze:
Spoko nie masz czym sie przejmować wiemy, że nie wszyscy chcą, lubią się zrzeszać dla tego jest również forum publiczne.


Dla tych, co nie moga tam zajrzeć: gadamy tam o zabezpieczeniu naszych aut przed złodziejami (co mamy), a dlatego tam, żeby potencjalni cwaniacy nie mieli podanego wszystkiego na talerzu [zlosnik] .

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 9:26 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Ocet pisze:
Problem jest taki, ze mam wewnetrzne opory przed zapisywaniem sie do roznych organizacji, a z matematycznego pktu widzenia "klub" pod takie podlega. Nawet amnesty international nie jestem czlonkiem. Ponadto uwazam, nie chcialem w sumie nawet dlugo mi sie udowalo, pisac o tym publicznie, ze klub ma dylemat podobny do telewizji publicznej: albo reklamy albo abonament. Ze swojej strony moge powiedziec, ze jak dawniej bede sie staral dzielic swoja, moze nie za duza wiedza, na forum publicznym. Mam rowniez nadzieje, ze moje przemyslenie nie spowoduja "ataku szalu" w zazadzie i dalej bedziecie sie do mnie odzywac.

PS. No dobra jestem juz w jednej organizacji. SAE.


Może to rozwiniesz :evil: ?
Pozdrawiam

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 9:57 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Cos tak sie obawialem...
Sebaa, tylko nie bij.
Porostu uwazam, ze dzialalnosc klubu kosztuje tak jak telewizji.
Finansowanie mozna zapewnic poprzez skladki lub porzez reklamy na stronie, otwierajace sie inne stronny po wejsciu na nasza itd.
Finansowanie dzialalnosci klubu sprowadza sie do finansowania dzialalnosci biezacej i okazjonalnej(imprezy).
Dzialalnosc okazjonalna wymaga srodkow na rozruch, ktore sie zwracaja po znalezieniu sponsorow i zebraniu wpisowego na konkretna impreze.
Na dzialalnosc biezaca sponsorow sie przewaznie nie znajduje i wraamy do pkt. 1. Ale rodzi sie pytanie, czy z reklam nie wystarczy? (To nie jest oskarzenie, tylko stwierdzenie, ze takie pytanie powstaje, nie bedac wcale nacechowanym) Aby odpowiedziec na to nalezy zajzec do budzetu i stopnia jego realizacji. Nie wiem czy jako czlonek mialbym do tego prawo, ale wiem ze jako obcy nie mam i niejako kupuje kota w worku zapisujac sie/uiszczajac pierwsza skladke. Wpisowe z tego co sobie uzasadnilem idzie na gadzety.
Powyzszy tekst staralem sie napisac tak jakbym pisal o zupelnie obcym klubie, z ktorym w zaden sposob nie czuje sie zwiazany emocjonalnie i staralem sie opierac tylko na faktach. Jesli wystapila jakas nieznajomosc tychze, lub fakty sa nieprawdziwe - przepraszam.
Mam nadzieje, ze dyskusja ktora sie rozwija nie doprowadzi nikogo do zdenerwowania, a jedynie bedzie przyczynkiem do rozwoju klubu.

_________________
W108 - 250 S 1967

S123 - 300TD 1982 Rudolf

S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt lip 30, 2002 10:45 pm 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: ndz mar 24, 2002 1:00 am
Posty: 678
Lokalizacja: Lublin
wiesz 80 zł to nie majątek,
piszesz, ze masz awersję do wszelkiego rodzaju organizacji, ja również ale zależy do jakich. Jeżeli jestem obecny przy jej twozeniu mogę mieć również wpływ na to jaka ona będzie i tym samym : gdy mi nie odpowiada to się wypisuje i odwrotnie. Organizacje wszelkiie do których można przystąpić już są takie jakie są a zmienić je tak aby mi przypasowało się nie da.
Żyjemy w społeczeństwie zorganizowanym, jednostki nie mają racji bytu, a jak już to tylko te które mają poparcie w jakiejś organizacji.
Jako członkowi MB-8 Club nie uśmiecha mi się sytuacja gdy wchodząc na naszą stronę muszę najpierw pozamykać "pięćset" reklam, jako abonent telewizji publicznej nie podoba mi się że jestem zmuszany do oglądania reklam, jeszcze? idąc do kina i płacąc za bilet na seans nikt mnie nie uprzedza, ze przed filmem będę raczony czymś czego nie chciałem (reklamami).
PS
jak na fakt, że składki są trwonione na gadzety to zawartość naszej witryny i poziom forum w tym FAQ jest lepszy niż na niejednej witrynie komercyjnej. Wspólnie reprezentujemy większą siłe fachową niż niejedno ASO.

_________________
Robert__W116_300SD


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 8:04 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
RobGas pisze:
Jako członkowi MB-8 Club nie uśmiecha mi się sytuacja gdy wchodząc na naszą stronę muszę najpierw pozamykać "pięćset" reklam, jako abonent

Ja w kwestii technicznej - sa takie fajne programiki, ktore za Ciebie klikaja, zamykaja, itp. to, co Ci tak przeszkadza [zlosnik][hehe]
Szkoda, ze czegos takiego nie mozna w TV zastosowac :(

BTW: Mam taka mala propozycje do postujacych: czy nie mozecie koledzy uzywac cytowania? Byloby prosciej "trzymac watek" [hehe][oczko]

_________________
Pozdrawiam,

Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73
jareg@mb.org.pl
http://www.mb.org.pl/


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 2:11 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
RobGas pisze:
wiesz 80 zł to nie majątek,


Dla mnie to tez nie majatek, raczej chodzi o zasade. A jak juz rozpatrujemy kwote, to chyba trzeba ja przemnozyc przez ilosc klubowiczow.

RobGas pisze:
Organizacje wszelkiie do których można przystąpić już są takie jakie są a zmienić je tak aby mi przypasowało się nie da.
Żyjemy w społeczeństwie zorganizowanym, jednostki nie mają racji bytu, a jak już to tylko te które mają poparcie w jakiejś organizacji.


Zgadzam sie z tym, ze tak jest, ale nie zgadzam sie na to.

RobGas pisze:
Jako członkowi MB-8 Club nie uśmiecha mi się sytuacja gdy wchodząc na naszą stronę muszę najpierw pozamykać "pięćset" reklam, jako abonent telewizji publicznej nie podoba mi się że jestem zmuszany do oglądania reklam, jeszcze? idąc do kina i płacąc za bilet na seans nikt mnie nie uprzedza, ze przed filmem będę raczony czymś czego nie chciałem (reklamami).


No i tu chyba tez sie zgadzamy: albo-albo
W tym fragmencie zwrocilbym rowniez uwage na pomysl z programikiem zamykajacym witryny autootwierajace sie

RobGas pisze:
PS
jak na fakt, że składki są trwonione na gadzety


Uzylbym raczej slowa wydawane, po drugie to chyba tylko wpisowe?

RobGas pisze:
to zawartość naszej witryny i poziom forum w tym FAQ jest lepszy niż na niejednej witrynie komercyjnej. Wspólnie reprezentujemy większą siłe fachową niż niejedno ASO.


No niestety tu tez masz racje... Tak chcialbym miec zaufanie do ASO, w koncu to ASO Merdedesa...

_________________
W108 - 250 S 1967

S123 - 300TD 1982 Rudolf

S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 3:50 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Bycie oficjalnym członkiem klubu niesie za sobą pewne profity może na razie niewielkie bo klub jest w fazie startowej:

Te profity to:
1. nalepka klubowa na auto - dostępna tylko dla klubowiczów
2. koszulki klubowe
3. klubowa cześć forum dyskusyjnego
4. klubowy kalendarz - system przypominania o waznych terminach
5. czynne prawo wyborcze do zarządu klubu i komisji rewizyjnej
6. satysfakcja z należenia do klubu
7. wpływ na wygląd i działalność klubu

w niedalekiej przyszłości:
6. konto pocztowe w domenie klubowej (trwają rozmowy w tej sprawie)
7. system bramek umozliwiający wysyłanie sms'ów, komunikatów do GG, ICQ, TLENA, oraz możliwość wysyłanialistów przez www + prywatna książka adresowa.

w daleszej perspektywie

8. wałsna strona www w domenie klubowej
9. znizki na części w wybranych sklepach już prowadzimy pewne delikatne rozmowy w tym temacie
10 a co idzie za kpt 9 bedą przygotowane odpowiednie karty członkowskie.


No i oczywiście czynny udział w zyciu klyby oraz w spotach i zlotach klubowych.

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl