MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob cze 15, 2024 11:54 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 6:39 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Ocet pisze:
Cos tak sie obawialem...
Sebaa, tylko nie bij.


Nie będę, nie jestem z ZOMO :evil:

Ocet pisze:
Porostu uwazam, ze dzialalnosc klubu kosztuje tak jak telewizji.
Finansowanie mozna zapewnic poprzez skladki lub porzez reklamy na stronie, otwierajace sie inne stronny po wejsciu na nasza itd.
Finansowanie dzialalnosci klubu sprowadza sie do finansowania dzialalnosci biezacej i okazjonalnej(imprezy).
Dzialalnosc okazjonalna wymaga srodkow na rozruch, ktore sie zwracaja po znalezieniu sponsorow i zebraniu wpisowego na konkretna impreze.
Na dzialalnosc biezaca sponsorow sie przewaznie nie znajduje i wraamy do pkt. 1. Ale rodzi sie pytanie, czy z reklam nie wystarczy? (To nie jest oskarzenie, tylko stwierdzenie, ze takie pytanie powstaje, nie bedac wcale nacechowanym) Aby odpowiedziec na to nalezy zajzec do budzetu i stopnia jego realizacji. Nie wiem czy jako czlonek mialbym do tego prawo, ale wiem ze jako obcy nie mam i niejako kupuje kota w worku zapisujac sie/uiszczajac pierwsza skladke. Wpisowe z tego co sobie uzasadnilem idzie na gadzety.


Niestety, pewnych spraw nie da się zrealizować bez pięniędzy. Chciałem zauważyć, że tak naprawdę składki i wpisowe do klubu są bardzo niewygórowane [zlosnik] . Dla przykładu w Automobilklubie Morskim kosztuje rocznie tyle samo, a w zamian nie ma nic. Wpisowe kosztuje też 60 PLN i dostaje się tylko legitymację, które nasz klub na pewno w przyszłości także wprowadzi. Jeśli chodzi o zaglądanie do budżetu to po to jest komisja rewizyjna, którą sami wybieramy/wybieracie, aby pilnowała Zarząd na co on wydaje Waszą kasę. Wydaje mi się, że łączy nas tak wiele, że stać Nas również na odrobinę zaufania. Wpisowe faktycznie jest wydawane na gadżety, które każdy klubowicz otrzymuje po zapisaniu się do klubu. Składki na razie pomagają w utrzymaniu takich spraw jak domena klubowa, w przyszłości konto e-mail i potem strona www w tejże domenie. Chciałem także zauważyć, że z pierwszych składek klubowiczów, którzy wykazali szczere chęci i właśnie odrobinę zaufania, którego Tobie widać brakuje opłaciliśmy rejestracje w sądzie. Chciałem pominąć fakt, że kilka osób poświęciło także wiele czasu i swoich prywatnych pieniędzy dla sprawy klubu i chociażby zlotu w Trzebnicy, ale może warto o tym wspomnieć. W przyszłości mam nadzieję, że składki wraz z innymi wpływami do kasy klubowej pomogą pomnożyc majątek naszego Klubu z którego to Wy klubowicze będziecie mogli korzystać. Na razie jest elektroniczna wersja książki o W114/115 i na tym nie chcemy poprzestawać. A co do kota w worku - No risk, no fun [zlosnik]

Ocet pisze:
Powyzszy tekst staralem sie napisac tak jakbym pisal o zupelnie obcym klubie, z ktorym w zaden sposob nie czuje sie zwiazany emocjonalnie i staralem sie opierac tylko na faktach. Jesli wystapila jakas nieznajomosc tychze, lub fakty sa nieprawdziwe - przepraszam.
Mam nadzieje, ze dyskusja ktora sie rozwija nie doprowadzi nikogo do zdenerwowania, a jedynie bedzie przyczynkiem do rozwoju klubu.


Nie wątpię w Twoje starania, ale głośne wyrażanie awersji do zrzeszania się w organizacjach, a taką niewątpliwie jest nasz Klub raczej nie pomoże [zlosnik] .
Pozdrawiam [ok] .

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 6:43 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
MacKuz pisze:
Bycie oficjalnym członkiem klubu niesie za sobą pewne profity może na razie niewielkie bo klub jest w fazie startowej:

Te profity to:
1. nalepka klubowa na auto - dostępna tylko dla klubowiczów
2. koszulki klubowe
3. klubowa cześć forum dyskusyjnego
4. klubowy kalendarz - system przypominania o waznych terminach
5. czynne prawo wyborcze do zarządu klubu i komisji rewizyjnej
6. satysfakcja z należenia do klubu
7. wpływ na wygląd i działalność klubu

w niedalekiej przyszłości:
6. konto pocztowe w domenie klubowej (trwają rozmowy w tej sprawie)
7. system bramek umozliwiający wysyłanie sms'ów, komunikatów do GG, ICQ, TLENA, oraz możliwość wysyłanialistów przez www + prywatna książka adresowa.

w daleszej perspektywie

8. wałsna strona www w domenie klubowej
9. znizki na części w wybranych sklepach już prowadzimy pewne delikatne rozmowy w tym temacie
10 a co idzie za kpt 9 bedą przygotowane odpowiednie karty członkowskie.


No i oczywiście czynny udział w zyciu klyby oraz w spotach i zlotach klubowych.

Pozdrawiam


Tak dla porządku to dodam, że rozmawiałem również z brokerem ubezpieczeniowym na temat polis AutoCasco na nasze klubowe gwiady. Obiecał pomóc i spróbuje wynegocjować rozsądne warunki w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych.
Pozdrwaiam

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 8:22 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
Sebaa pisze:

Tak dla porządku to dodam, że rozmawiałem również z brokerem ubezpieczeniowym na temat polis AutoCasco na nasze klubowe gwiady. Obiecał pomóc i spróbuje wynegocjować rozsądne warunki w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych.
Pozdrwaiam


To byłoby ciekawe i osobom, dla których profity wymienione przez Mackuza nie są wystarczające, atrakcyjne warunki ubezpieczeń byłyby na pewno wymierne (UWAGA - nie jest to kierowane przeze mnie do konkretnej osoby!!! - Rozumiem wątpliwości Ocet-a gdyż sam miałem wątpliwości czy wstępować czy nie. Tak długo przeglądałem to forum jako gość, aż stwierdziłem, że bardzo chcę [zlosnik] Uważam, że żeby się "wpakować" do jakieś organizacji to trzeba chcieć, aby nie być tylko biernym członkiem... i nie chodzi tu tylko o udzielanie się na forum...
A wracając do sprawy ubezpieczeń - o ile pamiętam na mercmanii już mieli jakieś warunki omówione z ubezpieczycielem - jak to się u nich skończyło, bo nie śledziłem tego wątku zbyt dokładnie ???

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 8:37 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Idzik pisze:
Sebaa pisze:

Tak dla porządku to dodam, że rozmawiałem również z brokerem ubezpieczeniowym na temat polis AutoCasco na nasze klubowe gwiady. Pozdrwaiam


A wracając do sprawy ubezpieczeń - o ile pamiętam na mercmanii już mieli jakieś warunki omówione z ubezpieczycielem - jak to się u nich skończyło, bo nie śledziłem tego wątku zbyt dokładnie ???

Skonczylo sie na tym, ze kolega, ktory to zaproponowal zebral nasze dane adresowe i przekazal je jakiemus TU (nie pamietam jakiemu). Szczegoly podam w przyszlym tygodniu, bo w weekend powinienem z nim sie spotkac, w tej (i w innych) sprawie [zlosnik][hehe]
Ogolnie: ubezpiecza sie grupowo, nie jednego MB tylko cale stado, i w zwiazku z tym mozna wynegocjowac ZNACZNE znizki, naprawde znaczne.. Akurat w moim przypadku nie jest to taki znow biznes - jesli chodzi o OC, AC mi sie bardzo oplaca - bo mam 60% znizek, ale dla sporej grupy posiadaczy MB to sie naprawde moze oplacac.
Reszta info wkrotce...

_________________
Pozdrawiam,

Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73
jareg@mb.org.pl
http://www.mb.org.pl/


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 8:46 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
[quote="JareG"] ...ale dla sporej grupy posiadaczy MB to sie naprawde moze oplacac.
quote]

No właśnie, ja z racji wieku miałbym podwyższoną stawkę za OC, więc nabyłem autko do spółki z mamuśką, ale i tak, pomimo jej zniżek, zapłaciłem za nie jak za świeży boczek [zly]

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 8:55 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Idzik pisze:
JareG pisze:
...ale dla sporej grupy posiadaczy MB to sie naprawde moze oplacac.


No właśnie, ja z racji wieku miałbym podwyższoną stawkę za OC, więc nabyłem autko do spółki z mamuśką, ale i tak, pomimo jej zniżek, zapłaciłem za nie jak za świeży boczek [zly]

Ja jak kupilem 240TD w zeszlym roku, to mialem 0 (zero) znizek [zlosnik][hehe] ... ale od czego sie ma znajomych - teraz mam 60%. No, ale nie kazdy ma odp. znajomych- i wtedy takie ubezpieczenie zbiorowe jest super rozwiazaniem. Ja wykupie na takiej zasadzie AC, bo tu mam znizki zerowe (gdybym mial OC w tej samej firmie, co AC to tez mialbym spokojnie jakies 30%, no ale niestety tylko PZU daje - i to nie dla kazdego - AC na nasze stare sztrucle [hehe])

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 9:05 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
Pamiętaj też Jarku, że inne są stawki w Toruniu, a zupełnie inne w Warszawie... :cry: A te różnice pomiędzy różnymi miejscowościami mogą być naprawdę spore... Bo, qrde, niby w W-wie to więcej stłuczek [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr lip 31, 2002 11:17 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
No fajne, widze, ze dyskusja jest jak zwykle (no moze przewaznie 0 rzeczowa i sie przyda.
1. MacKuz:
To Pszczola pytal co bedzie mial, jakie gadzety, z przystapienia do klubu. Ja nie chcialbym traktowac tego jako sklepiku z pamiatkami, tylko jako klub. Klub- forma ktora tworza wszyscy i poprzez prace i dzialania przyczyniaja sie do rozwoju Klubo, a przez co pomagaja sobie nawzajem.
2. Sebaa
Ciesze sie, ze nie bedziesz bil.
Dziwi mnie jednak, ze zarzucasz mi brak zaufania. Przeciez pisalem, ze staram sie ominac WSZELKIE emocje. A jak mozna komus zaufac, kto ma forum dyskretne i w sumie dowiem sie wszystkich mysli klubowiczow po wstapieniu do klubu? ( To zdanie rowniez jest skonstruowane na podstawie faktu, a nie rzeczywistego braku zaufania).
Ponadto jezeli skladki sa tak male, to poco wogole sa, nie mozna by jednak z reklam? W klubie cytrynki chyba nie maja skladek, natomiast zaangazowanie czlonkow poprost dech zapiera... OK, wiem tez jakie sa skladki w innych klubach i niemieckich i amerykanskich. Robilem kiedys rozeznanie, znam troche kolesi, ale jak mowilem/ pisalem, nie o wysokosc mi chodzi. Nie podwazam rowniez, ze na niektore rzeczy trzeba wydac, a jak klub jest/ bedzie duzy, to moze sie okazac potrzebne kogos zatrudnic.
Pozdrawiam

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 8:44 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
[quote="Ocet"]
No fajne, widze, ze dyskusja jest jak zwykle (no moze przewaznie 0 rzeczowa i sie przyda.
[quote]

Tego zdania nie rozumiem - uważasz, że dyskusja poszłe nie wtę strone co trzeba ??


Co do składek klubowych to muszą być i to nie ważne w jakiej kwocie ale kwota ta nie może nadszarpnąć budżetu klubowicza jeżeli ich nie ma to sprawa wygląda jak z innym klubem nie będę go nazywał ale chyba wszyscy wiemy o kim mówie.

Bez skałdek i formalizacji spawa bardzo często wymyka się spod kontroli i dopiero wtedy wszysko idzie w las, każdy ciągnie w swoją strone lub kończy się tylko na gadaniu na forum i to w większości na gadaniu od rzeczy [zlosnik]

Natomiast jak trzeba płacić składki nawet symboliczne to każdy potencjalny klubowicz najpierw sie zastanowi, przyjży naszemu klubowi a jak już wpłąci kase to będzie jej pilnował a co za tym idzie będzie pilnował klubu i jego profilu. skłądki mają jeszcze jeden plus mamy prawie 100% pewność, że do klubu nie zapiszą się jacyć pieniacze szukający tylko rozgłosu i robiący zamieszanie - a tacy są niestety.

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 9:13 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Idzik pisze:
Pamiętaj też Jarku, że inne są stawki w Toruniu, a zupełnie inne w Warszawie... :cry: A te różnice pomiędzy różnymi miejscowościami mogą być naprawdę spore... Bo, qrde, niby w W-wie to więcej stłuczek [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

Nie podawalem stawek (sum), tylko wielkosc procentowa znizki [zlosnik][hehe] A zreszta przy ubezpieczaniu zbiorowym i tak cene negocjuje sie odgornie, i jest taka sama dla wszystkich, niezaleznie od miejsca zamieszkania (tak mi sie wydaje).

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 11:58 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 13, 2001 2:00 am
Posty: 1561
Lokalizacja: [KR/KWI] Kraków i okolice
Idzik pisze:
No właśnie, ja z racji wieku miałbym podwyższoną stawkę za OC, więc nabyłem autko do spółki z mamuśką, ale i tak, pomimo jej zniżek, zapłaciłem za nie jak za świeży boczek

Skąd ja to znam....... też jestem włascicielem połowy mojego samochodu, druga połowę ma mój ojciec. Co i tak nie uchroniło mnie od płacenia chorych moim zdaniem stawek za ubezpieczenie :evil: :evil: :evil:

A wyrażając swoje skromne zdanie w temacie "To be or not to be klubowiczem" chciałbym powiedzieć tak: odwiedzam stronę stworzoną przez Maćka od 2 czy 3 lat i byłem tu, kiedy klub dopiero zaczynał się rodzić. Żyjemy niestety w takich czasach i na takim świecie, gdzie bez pieniędzy nie da się zrobić absolutnie nic. Nie uważam, żeby te 50PLN wpisowego i 30PLN co pół roku było tak strasznie i potwornie wielką kwotą, żeby z tego powodu nie wstępowac do klubu. Uważam natomiast, że jeśli jest się pasjonatem tej marki, jaką jest w naszym przypadku Mercedes, należy zrobić wszystko, żeby takie miejsca nie upadły, a wręcz się rozwijały i skupiały coraz więcej osób kochających stare Mercedesy. Swoją drogą jestem pełen podziwy dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację klubu, jak również i zlotu, za to, że poświęcają swój czas i nierzadko pieniądze na to, żeby wszystko było tak, jak należy. I chwała im za to. Amen. Skończyłem przemowę.

_________________
http://pulpecik.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - Co dziś zjesz dobrego?
_________________
Ex MB C123 '80 300CD
Ex MB C124 '87 230CE
FSM 126el '95


Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 12:10 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
MacKuz pisze:
Co do składek klubowych to muszą być i to nie ważne w jakiej kwocie ale kwota ta nie może nadszarpnąć budżetu klubowicza jeżeli ich nie ma to sprawa wygląda jak z innym klubem nie będę go nazywał ale chyba wszyscy wiemy o kim mówie.


A ja to zrobię: MMC. Przerost formy nad treścią.

MacKuz pisze:
Bez skałdek i formalizacji spawa bardzo często wymyka się spod kontroli i dopiero wtedy wszysko idzie w las, każdy ciągnie w swoją strone lub kończy się tylko na gadaniu na forum i to w większości na gadaniu od rzeczy

Natomiast jak trzeba płacić składki nawet symboliczne to każdy potencjalny klubowicz najpierw sie zastanowi, przyjży naszemu klubowi a jak już wpłąci kase to będzie jej pilnował a co za tym idzie będzie pilnował klubu i jego profilu. skłądki mają jeszcze jeden plus mamy prawie 100% pewność, że do klubu nie zapiszą się jacyć pieniacze szukający tylko rozgłosu i robiący zamieszanie - a tacy są niestety.


Gdzieś mi przepadł mail od MacKuza, że jest klub i zlot w Trzebnicy, bo tak bym wstapił wcześniej. Po przejściach z MMC jak zajrzałem na MB/8, to decyzja o wstapieniu podjęta została w ciągu kilku sekund. Dlaczego? Bo Klub działa formalnie i gada się tu o marce, a nie o gównie. W ciągu tygodnia czy dwóch przelałem pieniądze. Bo wiem, czego chcę. I nie wiszę jak Pszczoła czy inni od pół roku na czerwonych polach kandydatów, którzy mają coś z pamięcią lub nie podchodza do tego niezbyt poważnie. Pozdrawiam.

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Ostatnio zmieniony czw sie 01, 2002 12:24 pm przez Sebian, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 12:10 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Ocet pisze:
No fajne, widze, ze dyskusja jest jak zwykle (no moze przewaznie 0 rzeczowa i sie przyda.


O co Ciebie chodzi? Bo nie zrozumiałem.

Ocet pisze:
1. MacKuz:
To Pszczola pytal co bedzie mial, jakie gadzety, z przystapienia do klubu. Ja nie chcialbym traktowac tego jako sklepiku z pamiatkami, tylko jako klub. Klub- forma ktora tworza wszyscy i poprzez prace i dzialania przyczyniaja sie do rozwoju Klubo, a przez co pomagaja sobie nawzajem.


Widać Bee nie do końca skumał ideę Klubu. To nie sklepik.

Ocet pisze:
2. Sebaa
Ciesze sie, ze nie bedziesz bil.
Dziwi mnie jednak, ze zarzucasz mi brak zaufania. Przeciez pisalem, ze staram sie ominac WSZELKIE emocje. A jak mozna komus zaufac, kto ma forum dyskretne i w sumie dowiem sie wszystkich mysli klubowiczow po wstapieniu do klubu?


Chyba nie kumasz. Pewne sprawy formalne dotyczą klubowiczów i właśnie tam się o nich dyskutuje. O ile się, nie mylę, to nie masz prawa głosu w pewnych sprawach.
A co do mojego postu, od którego zawrzało: dobrze jest mieć forum formalne i dostępne tylko dla członków Klubu, bo naprawdę nie napisałbym informacji o zabezpieczeniach w moim aucie na forum publicznym. A tak - mam gdzie.

Ocet pisze:
Ponadto jezeli skladki sa tak male, to poco wogole sa, nie mozna by jednak z reklam? W klubie cytrynki chyba nie maja skladek, natomiast zaangazowanie czlonkow poprost dech zapiera... OK, wiem tez jakie sa skladki w innych klubach i niemieckich i amerykanskich. Robilem kiedys rozeznanie, znam troche kolesi, ale jak mowilem/ pisalem, nie o wysokosc mi chodzi. Nie podwazam rowniez, ze na niektore rzeczy trzeba wydac, a jak klub jest/ bedzie duzy, to moze sie okazac potrzebne kogos zatrudnic.


Chyba czas zmienić znaczek na dwa bumerangi, co? [zlosnik] Przymusu nie ma. Przynajmniej nie mamy takiego burdelu jak na MMC.

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 12:26 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Mike_THE_GR8 pisze:
A wyrażając swoje skromne zdanie w temacie "To be or not to be klubowiczem" chciałbym powiedzieć tak: odwiedzam stronę stworzoną przez Maćka od 2 czy 3 lat i byłem tu, kiedy klub dopiero zaczynał się rodzić. Żyjemy niestety w takich czasach i na takim świecie, gdzie bez pieniędzy nie da się zrobić absolutnie nic. Nie uważam, żeby te 50PLN wpisowego i 30PLN co pół roku było tak strasznie i potwornie wielką kwotą, żeby z tego powodu nie wstępowac do klubu. Uważam natomiast, że jeśli jest się pasjonatem tej marki, jaką jest w naszym przypadku Mercedes, należy zrobić wszystko, żeby takie miejsca nie upadły, a wręcz się rozwijały i skupiały coraz więcej osób kochających stare Mercedesy. Swoją drogą jestem pełen podziwy dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację klubu, jak również i zlotu, za to, że poświęcają swój czas i nierzadko pieniądze na to, żeby wszystko było tak, jak należy. I chwała im za to. Amen. Skończyłem przemowę.


Nic dodać, nic ująć [zlosnik] ...

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 12:35 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 13, 2001 2:00 am
Posty: 1561
Lokalizacja: [KR/KWI] Kraków i okolice
Sebian pisze:
Mike_THE_GR8 pisze:
A wyrażając swoje skromne zdanie w temacie "To be or not to be klubowiczem" chciałbym powiedzieć tak: odwiedzam stronę stworzoną przez Maćka od 2 czy 3 lat i byłem tu, kiedy klub dopiero zaczynał się rodzić. Żyjemy niestety w takich czasach i na takim świecie, gdzie bez pieniędzy nie da się zrobić absolutnie nic. Nie uważam, żeby te 50PLN wpisowego i 30PLN co pół roku było tak strasznie i potwornie wielką kwotą, żeby z tego powodu nie wstępowac do klubu. Uważam natomiast, że jeśli jest się pasjonatem tej marki, jaką jest w naszym przypadku Mercedes, należy zrobić wszystko, żeby takie miejsca nie upadły, a wręcz się rozwijały i skupiały coraz więcej osób kochających stare Mercedesy. Swoją drogą jestem pełen podziwy dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację klubu, jak również i zlotu, za to, że poświęcają swój czas i nierzadko pieniądze na to, żeby wszystko było tak, jak należy. I chwała im za to. Amen. Skończyłem przemowę.


Nic dodać, nic ująć [zlosnik] ...


Dziękuję za poparcie [pub], wyrażałem tylko swoje zdanie. :oops:

_________________
http://pulpecik.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - Co dziś zjesz dobrego?
_________________
Ex MB C123 '80 300CD
Ex MB C124 '87 230CE
FSM 126el '95


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl