MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz cze 16, 2024 2:40 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozterka!!
Post: czw sie 01, 2002 4:30 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Witam wszystkich po urlopie.
Witam również szanownego kolegę Octa. Przeczytałem wszystko (Byc albo nie być??) raczej dokładnie i mam wrażenie że jezeli zapiszesz się do klubu będziesz mile zaskoczony. Zapewniam Cię że jeżeli zaangażujesz się mocno w zycie klubu to pogrąży Cię bez reszty. Nie chciałem byc patetyczny boże broń. Wiem to po sobie, zorganizowałem zlot w Trzebnicy (oczywiście nie sam) i powiem Ci sprawiło mi to ogromną radość :) samozadowolenie. A najwięcej radości sprawia fakt ze ludzie którzy przyjechali na ten zlot też byli zadowoleni mimo nie najciekawszej aury. Jezeli zdecydujesz się na zapisanie do klubu to nie licz na to że to wystarczy i już. O nie czynny udział w życiu klubu jest bardzo potrzebny. Nie wystarczą opłacone składki. [zlosnikz] ;) Ale z drugiej strony jeżeli nie zapiszesz się do klubu i nie staniesz się oficjalnym członkiem, co będzie powodem pewnych niedogoności, to i tak bedziesz mile widziany na zlocie czy klubowym spotkaniu oczywiście jako gość mile widziany. [zlosnikz]

Dobra koniec tego gledzenia bo mnie ktoś w końcu opiórka.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 5:35 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Milo slyszec takie slowa od tak szacownego kolegi!
Mam nadzieje, ze swoja odpowiedzia nie zlamie zamkniecia poprzedniego tematu, niezaleznie co kto napisze nie dam sie sprowokowac do osobistych wycieczek, za ktore bardzo przepraszam.
Wiem co czules bo sam pare rzeczy w zyciu zorganizoalem i jest to naprawde fajne - nauka, zabawa i satysfakcja - wszystko razem.
Obawiam sie, ze jesli bym sie zapisal, to nie bede zaskoczony, bo mije zdanie o klubie jest juz bardzo, bardzo dobre. Streszczajac moje zdanie o skladkach to poprostu moja wizja klubu jest taka, ze opiera sie on o takich ldzi jak Ty, i z takich jest tworzony, a piniadze na zasadzie sciapy jak jest potrzeba. Moze to wizja malego klubu, a le tez wyzwanie organizacjne. Skladka zwalnia psychicznie od odpowiedzialnosci za klub, od koniecznosci aktywnego dzialania, przynajmniej wielu ludzi tak ma, takie sa moje doswiadczenia.
pozdrawiam.

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 8:18 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Ponieważ poprzedni wątek Admin zamknął zanim zdążyłem odpowiedzieć, odpisuję tutaj.
Ocet pisze:
Ciesze sie, ze nie bedziesz bil.
Dziwi mnie jednak, ze zarzucasz mi brak zaufania. Przeciez pisalem, ze staram sie ominac WSZELKIE emocje. A jak mozna komus zaufac, kto ma forum dyskretne i w sumie dowiem sie wszystkich mysli klubowiczow po wstapieniu do klubu? ( To zdanie rowniez jest skonstruowane na podstawie faktu, a nie rzeczywistego braku zaufania).
Ponadto jezeli skladki sa tak male, to poco wogole sa, nie mozna by jednak z reklam? W klubie cytrynki chyba nie maja skladek, natomiast zaangazowanie czlonkow poprost dech zapiera... OK, wiem tez jakie sa skladki w innych klubach i niemieckich i amerykanskich. Robilem kiedys rozeznanie, znam troche kolesi, ale jak mowilem/ pisalem, nie o wysokosc mi chodzi. Nie podwazam rowniez, ze na niektore rzeczy trzeba wydac, a jak klub jest/ bedzie duzy, to moze sie okazac potrzebne kogos zatrudnic.
Pozdrawiam


A mnie ten fakt nie dziwi. Zarzuty o kupowaniu kota w worku już mogą o tym świadczyć. Czy ktokolwiek wcześniej skarżył się, że wstąpił do klubu? Chyba nie. Jeśli nie możesz przeżyć faktu o tym, że istnieje forum tylko dla klubowiczów to przykro mi. Wcześniej było ono widoczne, ale przeglądać mogli je tylko klubowicze. Po zmianie engin'a całego forum widoczne ono jest tylko po zalogowaniu się klubowicza. Może jednak da radę zrobić tak jak było wcześniej. Widoczne, ale dostępne tylko dla klubowiczów. Składki muszą być, nawet gdyby sponsorzy dawali góry pieniędzy. Płacenie składki jednak zawsze do czegoś zobowiązuje. Płacę składkę, ale jednocześnie mam prawo do kształtowania tego klubu, możliwość ingerencji w jego działalność i wizerunek. Ale oczywiście najlepiej stać z boku i krytykować. W naszym klubie też jest zaangażowanie i to nie małe. Nawet tego nie zamierzam porównywać do innych klubów, bo dla mnie to jest bez znaczenia. Nie sądzę póki co, żebyśmy musieli kogoś zatrudniać, przynajmniej na razie.

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 8:39 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
I jeszcze to:
Ocet pisze:
Pytanie do Seby: Dlaczego w swoim poscie piszerz o klubowiczach per "wy" czy na takim stanowisku mozna nie byc w klubie?


Na takim stanowisku jest się w klubie, ale w tej danej chwili czasu (kiedy pisałem tamtego posta) myślałem o klubowiczach, a nie o sobie. Uzyłem takiego sformułowania, raczej nikogo ono nie powinno urazić.
Pozdrawiam [ok] .

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 9:04 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
To chyba bedzie, w sumie z poprzednim tematem, najwieksza ilosc postow na dany temat w historii forum! :lol: :lol: :lol:
Sebaa pisze:
Zarzuty o kupowaniu kota w worku już mogą o tym świadczyć. Czy ktokolwiek wcześniej skarżył się, że wstąpił do klubu? Chyba nie. Jeśli nie możesz przeżyć faktu o tym, że istnieje forum tylko dla klubowiczów to przykro mi. Wcześniej było ono widoczne, ale przeglądać mogli je tylko klubowicze. Po zmianie engin'a całego forum widoczne ono jest tylko po zalogowaniu się klubowicza. Może jednak da radę zrobić tak jak było wcześniej. Widoczne, ale dostępne tylko dla klubowiczów. Składki muszą być, nawet gdyby sponsorzy dawali góry pieniędzy. Płacenie składki jednak zawsze do czegoś zobowiązuje. Płacę składkę, ale jednocześnie mam prawo do kształtowania tego klubu, możliwość ingerencji w jego działalność i wizerunek. Ale oczywiście najlepiej stać z boku i krytykować. W naszym klubie też jest zaangażowanie i to nie małe. Nawet tego nie zamierzam porównywać do innych klubów, bo dla mnie to jest bez znaczenia. Nie sądzę póki co, żebyśmy musieli kogoś zatrudniać, przynajmniej na razie.


Ok, jesli chodzi o upublicznianie forum klubowego, to argument kolegi Sebiana, z zamknietego tematu, mnie zupelnie przekonal i moze rzeczywiscie nie upubliczniac jakiegos forum.

Co do placenia skladki - przyznam racje w nieco okrezny sposob - napewno niektorych.

Co do stanie z boku, to nie do konca wiem, czy to jest ogolne, czy odnosi sie konkretnie do mojej osoby, ale sadzac po reakcji na "kota w worku" to chyba do mnie. Wiec: Mam swiadomosc faktu ze to troche glupio wchrzaniac sie w organizacje klubu nie dosc nie bedac prezesem, czlonkiem wladz, ale nawet klubowiczem, ale czuje sie poprostu silnie zwiazany emocjonalnie z tym klubem (moze jednostronnie, ale to z mojego pktu widzenia mniej wazne) i mysle jak rozwiazac swoje rozterki. Ponadto do mnie moze sie tyczyc tylko pierwsza czesc zdania bo:
Dopoki bylem w kraju to zaraz po naszym regionalnym bylem chyba glownym inicjatorem spocikow, ktore tak jak patrze na forum tez sie u nas zaczely. Ponadto czesto wyszukiwalem roznych danych do odpowiedzi na zapytania forumowiczow i wogole staram sie byc aktywnym forumowiczem. Nie wiem jakich slow mam uzyc co by Cie przekonac, ze cala poprzednia dyskusja to w sumie, moze to troche przewrotne, ale proba pokazania wartosci klubu tym co po mnie, a maja watpliwosci. Nawet jak sie ja nie zapisze.
Pozdrawiam goraco.

_________________
W108 - 250 S 1967

S123 - 300TD 1982 Rudolf

S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 Tytuł:
Post: czw sie 01, 2002 9:40 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Ocet pisze:
To chyba bedzie, w sumie z poprzednim tematem, najwieksza ilosc postow na dany temat w historii forum! :lol: :lol: :lol:


Czasem taka dyskusja jest potrzebna.

Ocet pisze:
Ok, jesli chodzi o upublicznianie forum klubowego, to argument kolegi Sebiana, z zamknietego tematu, mnie zupelnie przekonal i moze rzeczywiscie nie upubliczniac jakiegos forum.


Dzięki za zrozumienie. I wcale sie na nikogo i na nic nie gniewam [usmiech] .

Ocet pisze:
Co do placenia skladki - przyznam racje w nieco okrezny sposob - napewno niektorych.

Co do stanie z boku, to nie do konca wiem, czy to jest ogolne, czy odnosi sie konkretnie do mojej osoby, ale sadzac po reakcji na "kota w worku" to chyba do mnie. Wiec: Mam swiadomosc faktu ze to troche glupio wchrzaniac sie w organizacje klubu nie dosc nie bedac prezesem, czlonkiem wladz, ale nawet klubowiczem, ale czuje sie poprostu silnie zwiazany emocjonalnie z tym klubem (moze jednostronnie, ale to z mojego pktu widzenia mniej wazne) i mysle jak rozwiazac swoje rozterki. Ponadto do mnie moze sie tyczyc tylko pierwsza czesc zdania bo:
Dopoki bylem w kraju to zaraz po naszym regionalnym bylem chyba glownym inicjatorem spocikow, ktore tak jak patrze na forum tez sie u nas zaczely. Ponadto czesto wyszukiwalem roznych danych do odpowiedzi na zapytania forumowiczow i wogole staram sie byc aktywnym forumowiczem. Nie wiem jakich slow mam uzyc co by Cie przekonac, ze cala poprzednia dyskusja to w sumie, moze to troche przewrotne, ale proba pokazania wartosci klubu tym co po mnie, a maja watpliwosci. Nawet jak sie ja nie zapisze.
Pozdrawiam goraco.


W zasadzie to niewiele Ci juz brakuje, żeby wziąć rozbieg i wskoczyc na liste klubowiczów [zlosnik] . Serdecznie zapraszamy [usmiech] .

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl