MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 11:37 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:27 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Pioterek
Email: dbw115@polbox.com

Poszukuje dwóch oryginalnych chromowanych lusterek (L+P) do Mercedesedesa W114-W115 rocznik 1972 (dzielona szyba w przednich drzwiach - jakby ktoś nie wiedział :-)). A także tylnego zderzaka z długimi wąsami (jak w 250, 280 i wszystkich C). Ewentualnie zamienie na inną część do tego modelu.


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:28 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Maciek
Email: M.Kuzmiak@dmz.com.pl

Niestety moje również jakiś kolekcjoner sobie pożyczył jeżeli by cię leczyło to zostały mi po tych lusterkach tylko stopki (że tak powiem) bo łoś wyrwał tylko lusterka bez tych niklowanych nóżek.


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:28 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Pioterek
Email: dbw115@polbox.com

No dużo mnie to nie ratuje - ale może ja też komuś wyrwe lusterka i będe miał komplet? Ale nie należę do grupy kolekcjonerskiej! Takich kolekcjonerow to powinni do paki wsadzać! Wyrazy współczucia z powodu takiej straty :-(( Narazie trzymaj te stopki - poszukam może znajde gdzies pasujące lusterka z innego samochodu.

Pozdrowionka!


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:29 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Pioterek
Email: dbw115@polbox.com

No poratujcie mnie - może ktoś jednak ma takie lusterka? A może wie gdzie można je znaleźć? Ponawiam prośbe.


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:29 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Pioterek
Email: mercedesik@wp.pl

Witam!
Tak tylko chcę odświeżyć tę wiadomość - ciągle aktualną, chociaż bardziej poszukiwane jest prawe lusterko
(lewe już mam, ale w kiepskim stanie)
Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:30 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Maciek
Email: M.Kuzmiak@dmz.com.pl

o masz jedno to juz połowa sukcesu :-)))


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:30 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Pioterek
Email: mercedesik@wp.pl

Witam!
Zgadza się - połowa, ale muszę jeszcze dorwać drugie i zrobić porządek z tym pierwszym (nowy chrom), i porządek z drzwiami - są skasztanione przez poprzedniego włściciela dość skutecznie...
Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:31 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: mihal
Email: m.gorczyca@wp.pl

cześć!
jeśli zderzak z długimi wąsami to taki, który sięga aż do brzegu błotnika, to wiem że jeden gość w warszawie taki posiada.niestety przy swoim samochodzie, lecz chce go sprzedać.widziałem tego merusia.to w115 1976,2.0 benzyna,silnik od 123.
niestety nie pamiętam numeru telefonu,ale podam ci parę szczegółów,który być może będą mogły ci jakoś pomóc.
gość ogłasza się w stołecznej,czwartkowej gazecie wyborczej.charakterystyczne cechy ogłoszenia:kolor samochodu-koralowy,cena 2800,stan dobry.nie jestem z wwy,ale pamiętm,że jest to ulica boczna od ulicy MARSA.okolice servisu forda, mały znaczek z napisem-TŁUMIKI zaprowadzi cię bezbłędnie.tamten Mercedes nie jest w idealnym stanie,dlatego myślę,że jak dobrze pogadasz,być może zaproponujesz inny zderzak lub jakąś część, to ci go sprzeda.warto spróbować.ten gość to mechanik samochodowy,a jego w115 już od roku stoi pod drzewem.jeśli masz kogoś znajomego w wwie-to może ci go namierzy!
pozdr!
mihal


Na górę
 Tytuł:
Post: czw lip 19, 2001 10:31 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw lip 19, 2001 2:00 am
Posty: 547
Wyslane przez: Pioterek
Email: mercedesik@wp.pl

Witam!
Dzięki za info - raczej wątpię czy się zamieni, ale dam znać komuś znajomemu z W-wy, żeby się tym zajął i pogadał z tym facetem.
Dzięki jeszcze raz.
Pozdrawiam.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl