MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 11:06 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: wt sie 21, 2018 3:49 pm 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: śr sty 18, 2006 6:59 pm
Posty: 901
Lokalizacja: Legionowo
Auto odkupione od kolegi z forum nigdy nie wystawiane na żadnej aukcji.280 po remoncie silnika i skrzyni 32tys km.W ciagu ostatnich 3 lat przejechał raptem 1000km wiec trzymanie go tylko po to by mieć w123 jakoś mnie nie kreci wolę w126.Całkowicie sprawny opłacony,z przeglądem.Auto ma znieniony układ wtryskowy na EFI więc zero problemów.Wszelkie patenty usunięte,naprawiłem tempomat,regulacja zaworów,mechanizm wycieraczek,licznik i wiele innych w tej chwili wyjęty jest kompresor od klimy bo szkiełkowanie mu nie wyszło na dobre po naprawie klima zostanie napełniona .uszczelki drzwi nowe jak i wiele innych detali.Skóra el szyby przednie,tempomat,obrotomierz,abs,Becker i el antena,ASB,Rial 15".zewnętrznie ok choć nie ideał i jest trochę punktów zapalnych ale od spodu zdrowy jak rydz jak i w newralgicznych punktach.Vin zgodny.Wydech praktycznie nowy oprócz przednich rur.Cena 25tys/zł do negocjacji na miejscu.501-123-474 Pozdrawiam Jacek.Zdjęcia niebawem dołączę .


Na górę
Post: sob wrz 01, 2018 7:15 pm 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: śr sty 18, 2006 6:59 pm
Posty: 901
Lokalizacja: Legionowo
hruścik pisze:
Auto odkupione od kolegi z forum nigdy nie wystawiane na żadnej aukcji.280 po remoncie silnika i skrzyni 32tys km.W ciagu ostatnich 3 lat przejechał raptem 1000km wiec trzymanie go tylko po to by mieć w123 jakoś mnie nie kreci wolę w126.Całkowicie sprawny opłacony,z przeglądem.Auto ma znieniony układ wtryskowy na EFI więc zero problemów.Wszelkie patenty usunięte,naprawiłem tempomat,regulacja zaworów,mechanizm wycieraczek,licznik i wiele innych,klimatyzacja naprawiona ,uszczelki drzwi nowe jak i wiele innych detali.Skóra ,el szyby przednie,tempomat,obrotomierz,abs,Becker i el antena,ASB,Rial 15".zewnętrznie ok choć nie ideał i jest trochę punktów zapalnych ale od spodu zdrowy jak rydz jak i w newralgicznych punktach.Vin zgodny.Wydech praktycznie nowy oprócz przednich rur.Cena 25tys/zł.501-123-474 Pozdrawiam Jacek.Zdjęcia niebawem dołączę .


Na górę
Post: pn wrz 03, 2018 9:30 pm 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: śr sty 18, 2006 6:59 pm
Posty: 901
Lokalizacja: Legionowo
Nieaktualne.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl