MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 2:57 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: sob kwie 22, 2017 7:26 am 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
Koledzy i koleżanki....przymierzam się do pewnej inwestycji a ponadto robi mi się problem z miejscem dlatego rozważam sprzedaż kilka swoich aut. Zastrzegam, że jak zwykła baba może mi się odmienić ;)

1. Porsche 924s - 1986 rok. Stan mechaniczny b.b. dobry - stan blacharski dobry plus, nieduży przebieg, doinwestowany, czerwony, targa elektryczna, wnętrze czarne i nie zniszczone, zaś deska ma nieduże pęknięcia. Jest to samochód który dojedzie w każde miejsce w Polsce i nie tylko, bez inwestycji w perspektywie najbliższych kilku lat. - cena 23.000,00 zł do lekkiej negocjacji.

2. Toyota Mr2 aw11 - 1987 1.6 16v. Genialne auto, totalnie doinwestowane. b. zdrowe blacharsko i mechanicznie. Startuje nim w C.A. cup z sukcesami, w Moim przekonaniu jedne z ładniejszych w Polsce. Cena 26.000,00 zł do lekkiej negocjacji.

3. Toyota Corolla e9 sedan 1992 - uwaga. Auto prawie nowe - ma 31 tyś przebiegu. Jedna z pierwszych toyot sprzedawanych przez Toyotę Motor Polska. Stan obłędny...nówka sztuka, wszystkie dokumenty od nowości, wszystkie kluczyki...no nowe auto. Kupione od rodziny kolegi bo musieli się auta pozbyć. Na czarnych blachach. Cena 23.000,00 zł - auto należy traktować w kategorii inwestycji na przyszłość.

4. Mercedes w115 - 200 benzyna 1970. Posiadam to auto od 15 lat. Biały z czerwonym wnętrzem. Rzadko odpalany, obecnie uszczelki okienne do wymiany. Stan b. dobry i co więcej - ma porządek w papierach. Kupiony z b. niskim przebiegiem. I seria. 32.000,00 zł (niechętnie sprzedam)

5. Audi s8 - mój daily car. Uwaga - auto wyciągnięte od Szwajcara z garażu, nie z komisu. Ma obecnie 157000 km przebiegu. Wyposażony b. dobrze, wszystko sprawne a co najważniejsze - zrobiony totalny serwis, wymiana rozrządu, instalka gazowa z najwyższej półki, silnik uszczelniony. Skrzynia w stanie b. dobrym. rok 1998 - czyli wersja pre lift z wiecznym silnikiem bez nastawników. Ma dużo ekstrasów - polecam. Cena nie niska ale kto miał ten wie, że to auto wymagające...a tutaj w stanie bez inwestycji na długie lata. Cena 29999,00 zł - do małej negocjacji.

6. Lexus GS300 - 2006 rok, Szwajcar (obecnie użytkowany przez mojego tatę), przebieg 230 000 km, srebrny Auto ekstra, o legendarnej trwałości. Również bez inwestycji. Cena 37.000,00 zł - do oglądania w Łukowie.

7. Toyota Auris 1.4d 2012 rok. Przebieg 168000 km. Auto z polskiego salonu. Extra stan, srebrna - polecam kobietom. 32.000,00 zł do negocjacji. Oględziny w Łukowie.

Reszta aut w Lublinie lub pod Lublinem.
Wszelkie pytania na telefon (nie na priv) - nie chciałbym nikogo urazić brakiem odpowiedzi, stąd wyłącznie telefon.

Postaram się do pon. dodać po jednym zdjęciu. Zakup w pakiecie zawsze ze zniżką ;) 604-624-767
Auto nie są nigdzie wystawione i na razie nie będą...więc zapraszam po szczegóły

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl