MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 8:48 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: ndz kwie 21, 2002 8:27 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Witam!

Po przejrzeniu listy zgłoszeń na zlot [wazniak] zastanawia mnie dlaczego niektórzy nie chcą brać udziału w rajdzie i sprawnościówce [oslabiony] ...

Rajd ma na celu zwiedzenie okolic Trzebnicy, trasa nie będzie też zbyt długa. Nie ma żadnego ścigania, trzeba jechać zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Średnia prędkość będzie wyliczona na ok. 35 km/h. Na trasie będzie trzeba wykazać się czujnością, spostrzegawczością i orientacją. Być może też będzie się trzeba popisać znajomością histrorii motoryzacji. Trasę należy pokonać w wyznaczonym czasie. To oznacza, że o wyznaczonej godzinie należy zameldować się na punkcie kontroli czasu i oczywiście na mecie.
Żadnych OS'ów na szutrach nie będzie [zlosnik] . To samo dotyczy sprawnościówki. Wcale nie trzeba żyłować aut! Z doświadczenia wiem, że lepsze czasy uzyskuje się jadąc po profesorsku, delikatnie, ale zdecydowanie. Dużo gorzej jest, jeśli ktoś bierze pachołki z piskami, ale wtedy jaka widowiskowość [ok] !

Więc co jest Panowie, strach Was obleciał [zlosnik] , że zgubicie się w okolicznych lasach [zlosnik] ? Albo że nie wyrobicie slalomu między pachołkami [zlosnik] ? Szczerze mówiąc to niewyobrażam sobie, że część uczestników bierze czynny udział w zlocie, a część bierny [szalone] [oslabiony] . To przecież ma być dobra zabawa [cool] , a odrobina zdrowego współzawodnictwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła [palacz] . Więc do zmiany wpisów na liście zgłoszeniowej przystąp [strzalka] [zlosnik]

Pozdrawiam

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz kwie 21, 2002 9:29 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Popopopopieram i wczesniej już o tym pisałem, wszyscy rajd odczytują jak coś tylko dla Hołowczyca, a to ma byc kawał solidnej zabawy i turystyki regionalnej. [zlosnikz]
Pozatym przewidujemy atrakcyjne nagrody dla wygranych. [deal]

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
Post: wt kwie 23, 2002 8:08 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Sebaa pisze:
Witam!
Po przejrzeniu listy zgłoszeń na zlot [wazniak] zastanawia mnie dlaczego niektórzy nie chcą brać udziału w rajdzie i sprawnościówce [oslabiony] ...


Ale sie kolega V-ce Prezes wzburzyl [zlosnik] i chyba niepotrzebnie. Ja np. bede pierwszy raz na takiej imprezie, a mam taka zasade, ze na poczatku rozpoznaje teren/przeciwnika :lol: ... bez szalenstw.
W zwiazku z tym, wole wszystkich 'rajdowcow' [zlosnik] [zlosnikz] wspierac duchowo, np. pijac ich zdrowie :lol: [zlosnik] i przegryzajac prosiaczkiem, czy jakas inna padlinka [oczko] :lol:
A na kolejny zlot zglosze sie do rajdu [ok] [cool]

_________________
Pozdrawiam,

Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73
jareg@mb.org.pl
http://www.mb.org.pl/


Na górę
Post: wt kwie 23, 2002 8:42 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
JareG pisze:
Sebaa pisze:
Witam!
Po przejrzeniu listy zgłoszeń na zlot [wazniak] zastanawia mnie dlaczego niektórzy nie chcą brać udziału w rajdzie i sprawnościówce [oslabiony] ...


Ale sie kolega V-ce Prezes wzburzyl [zlosnik] i chyba niepotrzebnie. Ja np. bede pierwszy raz na takiej imprezie, a mam taka zasade, ze na poczatku rozpoznaje teren/przeciwnika :lol: ... bez szalenstw.
W zwiazku z tym, wole wszystkich 'rajdowcow' [zlosnik] [zlosnikz] wspierac duchowo, np. pijac ich zdrowie :lol: [zlosnik] i przegryzajac prosiaczkiem, czy jakas inna padlinka [oczko] :lol:
A na kolejny zlot zglosze sie do rajdu [ok] [cool]


Potrzebnie, potrzebnie [zlosnik] ! Zawsze musi być ten pierwszy raz [zlosnik] . Ja kiedyś też pierwszy raz brałem udział w takiej imprezie [hehe] .
I po raz kolejny powtarzam, szaleństw nie potrzeba. Średnia prędkość, będzie wynosić ok. 35 km/h. Aby pokonać trasę i zmieścić się w limicie czasu nie trzeba będzie się spieszyć! Prosiaczek i inna padlinka i tak będzie dopiero po przyjezdzie na metę wszystkich załóg. Chodzi też o to, aby wszyscy uczestnicy się dobrze bawili, a nie przez cały dzień nudzili się i latali samopas [zlosnik] . Zlot ma mieć organizację od początku do końca, w końcu dostajemy na to kase od sponsorów więc organizacja musi być porządna [wazniak] .

A może chcesz potrenować wcześniej [zlosnik] ? Jeżeli tak, to zapraszam na 27 kwietnia na nasz III Wiosenny Zlot Pojazdów Zabytkowych w Gdyni, zobaczysz o co chodzi w tym wszystkim i gwarantuję, że Ci się spodoba [cool] . Oczywiście wszystkich chętnych zapraszam również. Jeszcze zapodam więcej info w osobnym wątku.
Pozdrawiam

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
 Tytuł:
Post: wt kwie 23, 2002 10:03 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 20, 2001 2:00 am
Posty: 254
Lokalizacja: Rumia
Popieram organizacja to podstawa. Samopas był w Poznaniu i jak to wspominamy?


Na górę
 Tytuł:
Post: wt kwie 23, 2002 10:56 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 945
Numer GG: 550868
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Voitass pisze:
Popieram organizacja to podstawa. Samopas był w Poznaniu i jak to wspominamy?


No właśnie. A tego za wszelką cenę chcemy uniknąć. Dlatego skoro uczestnicy przyjeżdżają na zlot to po to aby w nim uczestniczyć od początku do końca [cool] .

_________________
SEBAA
PREZES MB/8 CLUB POLAND w stanie spoczynku
W110 190 Dc '64 "Niuniek"
W114 280 Automatic '73 "White Lady"
TDM 900 '07
"Lepiej w knajpie zabalować
niż w chałupie wykorkować"
"Mystic Festival" Wrocław 28.11.03


Na górę
Post: śr kwie 24, 2002 7:55 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
JareG pisze:
Ale sie kolega V-ce Prezes wzburzyl [zlosnik] i chyba niepotrzebnie. Ja np. bede pierwszy raz na takiej imprezie, a mam taka zasade, ze na poczatku rozpoznaje teren/przeciwnika :lol: ... bez szalenstw. (...)


Sebaa pisze:
Potrzebnie, potrzebnie [zlosnik] ! Zawsze musi być ten pierwszy raz [zlosnik] . Ja kiedyś też pierwszy raz brałem udział w takiej imprezie [hehe] .
I po raz kolejny powtarzam, szaleństw nie potrzeba. Średnia prędkość, będzie wynosić ok. 35 km/h. Aby pokonać trasę i zmieścić się w limicie

Łee [zlosnik] Nie chodzi mi o objawienie sie na rajdzie (tzn. obawy z zwiazane z ew. problemami na trasie/osiagnietym miejscem) :lol: Ja po prostu wpierw (roz)poznaje LUDZI, klasyfikuje ich sobie, oceniam :roll: [zlosnik] , najczesciej w ciszy - moge sie wydawac mrukiem [zlosnik] .. a jak to przetrawie, to przechodze do kolejnego etapu :) A najlepiej obserwuje sie z boku...

Cytuj:
A może chcesz potrenować wcześniej [zlosnik] ? Jeżeli tak, to zapraszam na 27 kwietnia na nasz III Wiosenny Zlot Pojazdów Zabytkowych w Gdyni, zobaczysz o co chodzi w tym wszystkim i gwarantuję, że Ci się spodoba [cool] . Oczywiście wszystkich chętnych zapraszam również. Jeszcze zapodam więcej info w osobnym wątku.
Pozdrawiam

Spoko, jak zdaze zarejestrowac bryke (bo od wczoraj poruszam sie per pedes, po trzecim upomnieniu p. Policjanta i obliczeniu ew. strat finansowych [zlosnik] ), to sie pojawie [usmiech]

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
Post: śr kwie 24, 2002 9:26 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
JareG pisze:
JareG pisze:
Łee [zlosnik] Nie chodzi mi o objawienie sie na rajdzie (tzn. obawy z zwiazane z ew. problemami na trasie/osiagnietym miejscem) :lol: Ja po prostu wpierw (roz)poznaje LUDZI, klasyfikuje ich sobie, oceniam :roll: [zlosnik] , najczesciej w ciszy - moge sie wydawac mrukiem [zlosnik] .. a jak to przetrawie, to przechodze do kolejnego etapu :) A najlepiej obserwuje sie z boku...


Jeżeli myślisz że ja jako organizator całego zamieszania pozwolę na to jak to powiedziałeś cichutkie siedzenie i ocenianie, to się grubo mylisz.
Biędziesz napewno zajęty pomocą komisji sędziowskiej. [zlosnikz] i co Ty na to :o raczej nie masz wyjścia bo dotyczyć to będzie wszystkich osób które wzbraniają się przed rajdem i próbą sprawnościową.

Mam jeszcze prośbę o to żeby osoby które się wybierają na zlot zabrały ze sobą tzw. PAWILONY czy inaczej PARASOLE takie aby można było pod nimi ustawić sędziów i osoby które będą na punktach kontrolnych w czasie rajdu
Kto jest posiadaczem takiego sprzętu proszę o kontakt i info na forum.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
Post: śr kwie 24, 2002 11:20 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
sebi pisze:
Jeżeli myślisz że ja jako organizator całego zamieszania pozwolę na to jak to powiedziałeś cichutkie siedzenie i ocenianie, to się grubo mylisz.
Biędziesz napewno zajęty pomocą komisji sędziowskiej. [zlosnikz] i co Ty na to :o raczej nie masz wyjścia bo dotyczyć to będzie wszystkich osób które wzbraniają się przed rajdem i próbą sprawnościową.

Hehe.. Od razu do komisji? To wezme cyfrowke, bede fotografem-sprawozdawca - praca w komisji (-ach) jest nudna [zlosnik] Moze byc? Jesli chodzi o zajecie czyms uczestnikow... :lol:

sebi pisze:
Mam jeszcze prośbę o to żeby osoby które się wybierają na zlot zabrały ze sobą tzw. PAWILONY czy inaczej PARASOLE takie aby można było pod nimi ustawić sędziów i osoby które będą na punktach kontrolnych w czasie rajdu
Kto jest posiadaczem takiego sprzętu proszę o kontakt i info na forum.

Hmm... namiot to mam, ale parasroli chiba nie... :lol:

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
 Tytuł:
Post: śr kwie 24, 2002 12:19 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: śr lut 27, 2002 1:00 am
Posty: 155
Lokalizacja: wałbrzych
Ja mam taki rozkładany namiot handlowy (stoją takie na bazarach), (2metryx2metry) Jeśli chcesz to go wezmę


Na górę
 Tytuł:
Post: śr kwie 24, 2002 12:24 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
TAK TAK TAK super może ktoś jeszcze ma taki wynalazek 8)

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl