MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 3:48 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: sob mar 07, 2015 6:43 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: sob mar 07, 2015 6:20 pm
Posty: 2
Numer GG: 234454
Witam wszystkich

Jestem tu nowy i interesuje mnie temat starych pięknych mercedesów :)

Pisze ten post gdyż mam trzy kierownice do starych mercedesów do w111, w115, 190 sl

Kierownice są no jak to zwykle bywa popękane i poniszczone i chce je doprowadzić do stanu idealnego i mam kilka pytań do ludzi którzy coś na ten temat wiedzą

Chodzi mi o renowacje na mega wysokim poziomie i żeby to było na lata

Może napisze co do tej pory zrobiłem:

kierownice rozebrałem i dałem do piaskowania takim bardzo drobnym piaskiem tak że zmatowiło je całe elegancko, następnie kupiłem taki klej najlepszy jaki mi polecili do plastiku taki dwuskładnikowy który jak wyschnie to można go normalnie trzeć jak szpachle klej firmy LOCTITE, jeszcze nim nie robiłem i nie wiem czy jest on optymalny w te pęknięcia i czy nie będzie pękał - w sklepie twierdzili że jest on bdb

Dalej to chce je malnąć na kolor taki jasna kość słoniowa - taki chyba był oryginalnie tylko nie wiem jaki był nr lakieru - chce taki jak ori, ten lakier myślałem dać akryl i na niego grubo kilka warstw bezbarwnego, a pod ten lakier na kiere taki specjalny podkłąd do plastiku a na niego podkład pod akryl taki na plastik

i jeszcze brakuje mi znaczka w środek kierownicy do w111 taki jasny - gdzie go moge dokupić????


Niech mi ktoś pomoże czy dobrze to mam w planach zrobić lub niech ktoś opisze jak to fachowo sie powinno zrobić


Bardzo dziękuje za pomoc


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl