MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 11:47 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MOJA PERŁA 115
Post: ndz gru 12, 2010 7:46 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: czw lis 18, 2010 6:22 pm
Posty: 15
Witam wszystkich serdecznie czytam i oglądam jak większość z was odnawia swoje skarby ja też chętnie bym to zrobił lecz z braku dostatecznej wiedzy i przede wszystkim miejsca sprzętu itd tego mi brakuje więc muszę zdać się na innych.Tragedii może nie ma ale warto byłoby zainwestować więc może ktoś da jakiś namiar gdzie można renowację auta najlepiej w okolicach warszawy i jakie mniej więcej na taki zabieg trzeba szykować pieniążków. Pozdrawiam
download/file.php?id=4028&mode=view
download/file.php?id=4027&mode=view
download/file.php?id=4026&mode=view


Na górę
Post: ndz gru 12, 2010 8:48 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
witaj - jak dla mnie to nie warto jeśli kupiłeś za takie pieniążki jak na allegro. Bukol wrzucił kilka linków do ofert w DE i za te pieniądze można kupić dziewiczy sprzęt. Twój ma progi od niewiadomo czego, popsute dokładkami błotniki, antenę w dziwnym miejscu. Plus za biegi w kolumnie no i pierwsza seria. Zrób zdjęcie tabliczki na pasie przednim, to dowiesz się w jakim kolorze był w oryginale i czy jest zgodny z Vinem. Nie oczekuj że ktoś po zdjęciach powie ci jaki jest koszt remontu.
Co do warsztatu - wszystko zależy od tego czym się naprawia, gdzie się naprawia i jaki ma być efekt. Już w jednym wątku podałem ci adres warsztatu w którym mam przyjemność pracować. Zapraszam na darmowe oględziny i wycenę pojazdu. Dowiesz się co jest do zrobienia i ile może kosztować.
www.oldtimercentrum.com

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
Post: pn gru 13, 2010 9:29 am 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
mojojojo13 pisze:
Bukol wrzucił kilka linków do ofert w DE


To byly ogloszenia z NL (tu mieszkam). Tak na chybil - trafil. Aut nie ogladalem, ale wygladaja na dobre bazy, nie zniszczone n.p. progami z szyn kolejowych.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl