MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 9:02 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: śr paź 17, 2007 11:10 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn sty 27, 2003 1:24 am
Posty: 1447
Lokalizacja: Gryfino
Stomek pisze:
pullmann pisze:
A co źle wygląda ?

Takie pytanie powinienes zadac na jakims AgroTunning Forum , a nie tutaj :-?

Chcialem wyrazic moje zdanie, ze nie przykladasz wagi do szczegolow i nawet nie widzisz w tym nic zlego. Ja uwazam, ze Lang zobowiazuje. Ale to moje zdanie a twoj samochod. Bez urazy.
PS.
Wiecej nie bede krytykowal


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 18, 2007 1:31 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 02, 2003 11:44 am
Posty: 1802
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się, że każdy może wyrazić swoje zdanie czy skrytykować tylko może trochę precyzyjniej albo delikatniej, bo inaczej inni forumowicze zniechęcają się do wrzucania zdjęć, czemu ciężko się dziwić.

_________________
Nur fünfzylindrige Diesel!


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 18, 2007 2:38 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: wt kwie 24, 2007 7:23 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Kaszuby
MITU masz racje ale niech nie rzucać haseł z jakims agroturyzmem ja nikogo nie skrytykowałem,każdy ma swoj poglad a klubowicze przestana wrzucac foty bo jeden od drugiego madrzejszy a niemaja nic albo przeczytali kilka postow i mysla ze wiedza wszastko PS "nie liczy sie wyglad człowieka tylko co masz w garazu" <br>Dodano po 4 minutach.:<br>
(me: how) pisze:
pullmann pisze:
A co źle wygląda ?


Nie, wcale.

Ale musze przyznać, że ponieważ długo się czaiłeś z prezentacją i z tego co widzę wyluzowany gość jesteś, to myślałem, że większy z ciebie rzeźnik i będzie weselej.
a czemu mam byc spięty że jestem młody i jakos mi sie ułozyło to juz przekreślony albo wyklety :evil: <br>Dodano po 17 sekundach.:<br>
(me: how) pisze:
pullmann pisze:
A co źle wygląda ?


Nie, wcale.

Ale musze przyznać, że ponieważ długo się czaiłeś z prezentacją i z tego co widzę wyluzowany gość jesteś, to myślałem, że większy z ciebie rzeźnik i będzie weselej.
<br>Dodano po 2 minutach.:<br> nie czaiłem sie z prezentacja jak to tam nazwałeś tylko czekałem na foty od fotografa żeby to jakos wygladało

_________________
74"114 PULLMANN

WWW.auta.tp1.pl Czym do wesela?


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 18, 2007 3:55 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
pullmann pisze:
a czemu mam byc spięty że jestem młody i jakos mi sie ułozyło to juz przekreślony albo wyklety

o to możesz się nie martwić - nikogo nie interesuje twój status materialny , raczej podejście do auta

pullmann pisze:
każdy ma swoj poglad a klubowicze przestana wrzucac foty bo jeden od drugiego madrzejszy a niemaja nic albo przeczytali kilka postow i mysla ze wiedza wszastko PS "nie liczy sie wyglad człowieka tylko co masz w garazu"


niby się zgadzasz z Mitu - to po co piszesz takie rzeczy? co ciebie interesuje czy ktoś niema nic - jak to ująłeś w sposób dla mnie ni jak zrozumiały - chodzi ci o dom? samochód ? żone? psa? , może Stomek nie wyraził się trafnie , za co przeprosił ale Ty tymi słowami obrażasz szeroką publiczność .

A moje zdanie na temat samochodu jest takie żeby w tym przypadku nie nadużywać słowa restauracja - myślę że trafniejsze będzie - remont

Pozdrawiam

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 18, 2007 4:48 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn sty 27, 2003 1:24 am
Posty: 1447
Lokalizacja: Gryfino
pullmann pisze:
... nie rzucać haseł z jakims agroturyzmem ....

Agrotunningiem,sorki
pullmann pisze:
... ja nikogo nie skrytykowałem...

Ale wystawiajac swoje auto do publiki (czyt. forum) automatycznie musisz byc na nia przygotowany.
pullmann pisze:
...każdy ma swoj poglad...

Wyrazilem wyzej, choc niezbyt fortunnie za pierwszym razem.
pullmann pisze:
.... jeden od drugiego madrzejszy a niemaja nic albo przeczytali kilka postow i mysla ze wiedza wszastko

To, ze znudzila mi sie litania w profilu nie oznacza ze mam pusty garaz [zlosnik] , a posty czytam, zeby sie wciaz cos nowego uczyc od innych i poznawac ich opinie.
pullmann pisze:
"nie liczy sie wyglad człowieka tylko co masz w garazu"

Nie ocenialem twojego wygladu czy osoby tylko to, co zrobiles z Langiem.


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 18, 2007 7:23 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz gru 04, 2005 7:51 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź
Ej Panowie,
wydaje mi sie ze to nie tak. Nie mozna okreslic stopnia remontu czy restauracji na podstawie kilku zdjec gotowego auta. Nie mozna tez przekreslac auta tylko dlatego ze blacharz spartolił widoczna łatkę w bagazniku. Nie wiadomo czy poza tym felerem samochod nie jest naprawde fajnie i fachowo zrobiony, chyba ze osoby piszace widzialy auto na żywca i wiedza co mowia. Owszem przyczepic sie mozna do tych listew i tak jak ktos juz napisal Lang ( i nie tylko ) zobowiazuje. To samo tyczy sie kół, a dokladnie ich srednicy, zderzaka. Nie wydaje mi sie zeby takie ocenianie było fair. A ty kolego Pullman sie nie przejmuj tylko nawijaj kilometry swoja bryka, tak jak co poniektorzy z autami wyposazonymi w biale kierunki i cyrkle na blotnikach. Mimo to jezdza nadal takim "wiejskim" pojazdem, majac naprawde głeboko krytyke innych, bo to ich pojazd i ma sie im głownie podobac,a opinia osob trzecich jest na 2 miejscu. I to jest najwazniejsze.


Oj bedzie sie dzialo jak wkleje wkoncu zdjecia z remontu/restauracji swojej stopietnastki, bedzie co oceniac. ale to jeszcze troche, pozdrawiam.

_________________
Ex: MB W 115 240D '75 - Babcia Miecia - niedokonczony remont...
Ex: MB W 115 200D '73 - Arbiesowy dawca dla Mieci
Ex: MB W 124 300CE '88 - Wnuczka
Obecnie: W124 200E '89


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz sty 27, 2008 8:30 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: wt kwie 24, 2007 7:23 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Kaszuby
Obrazek <br>Dodano po 1 minutach.:<br> Obrazek <br>Dodano po 55 sekundach.:<br> Obrazek <br>Dodano po 1 minutach.:<br> Obrazek <br>Dodano po 1 minutach.:<br> Obrazek <br>Dodano po 8 minutach.:<br> odświerzam temat bo nudą troche zawiewa 8) <br>Dodano po 36 sekundach.:<br> Obrazek

_________________
74"114 PULLMANN



WWW.auta.tp1.pl Czym do wesela?


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz sty 27, 2008 10:19 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sie 16, 2006 12:34 am
Posty: 252
Numer GG: 5029310
Lokalizacja: Zbąszyń [PNT]
Pulman rewelacja
najwazniejsze ze dbasz o niego i starasz sie by byl na chodzie i ze caly czas jezdzi

_________________
Mercedes-Benz W110 200D 1967
Mercedes-Benz W121 190 1960


Na górę
 Tytuł:
Post: wt sty 29, 2008 9:26 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: wt kwie 24, 2007 7:23 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Kaszuby
rewelacja to bedzie 8) jak dojdą listwy,przód 1 seria i jeszcze inne classic dodatki i jak widac "zgnity"nie był pozdrawiam <br>Dodano po 3 minutach.:<br> przy blacharce nie było tragedii

_________________
74"114 PULLMANN



WWW.auta.tp1.pl Czym do wesela?


Na górę
Post: czw maja 26, 2011 6:15 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sty 26, 2011 8:42 pm
Posty: 63
Lokalizacja: Warszawa
Dobra - tego właśnie ja kupiłem. Gdyby "pullman" jeszcze na forum zaglądał to bym mu napisał - "gdzieś Ty chopie robił lakier? u wiejskiego malarza najtaniej jak się da...???" Jest położony na niezupełnie wyschnięte nadwozie - niedługo zacznie odpadać kropkami, auto ma niedomalowe elementy, miejscami "pomarańczową" skórkę...
No nic - powoli będzie poprawiany :)

Zapraszam od tej pory do mojego wątku - "W114 lang - kolejne lata remontu".

_________________
Mercedes Benz W114 Lang 1976 r. kundel ale jeżdzi :)
Nissan Primera p11 SR20 - szybkie codzienne kombi :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl