MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 9:36 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poszukiwania...
Post: sob lis 03, 2007 6:31 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: wt paź 16, 2007 8:34 pm
Posty: 324
Lokalizacja: ze piekła
Skoro nikt tu nic jeszcze nie zamieścił, to ja się w poniedziałek wybiorę na mały rekonesans i postaram się coś napisać.

_________________
w123 240D
s124 300D


Na górę
 Tytuł:
Post: pt sty 04, 2008 7:08 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: wt paź 16, 2007 8:34 pm
Posty: 324
Lokalizacja: ze piekła
Jak narazie korzystam z jednego (ogólnego) warsztatu. Znajduje się on na ul. Gliwickiej w Katowicach.
Za wymianę sprężyn z tyłu zapłaciłem 40zł od strony. Nie wiem czy to dużo, czy mało, ale w innym mi zaśpiewali 90 od strony :o

_________________
w123 240D

s124 300D


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 29, 2008 7:37 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: sob lis 29, 2008 6:33 pm
Posty: 2
warsztat w okolicy koscioła mariackiego w katowicach nie wiem dokładnie jaka ulica niestety wiem jedynie ze koles podczas uszczelniania silnika potrzebował sciągnąc skrzynie biegow jest to automatyczna skrzynka szczerze mowiąc nie wiem czemu przy misce olejowej cos robił ją sciągał chyba moze cos innego jeszcze robił nie wiem dokładnie ale sciągał miske olejową przy zakładaniu tak boroczek był dokładny ze wszystkie gwonty pozrywał przy przykręcaniu tej miski co w efekcie sie skonczyło wymianą miski i remontem skrzyni biegow jest bardzo charakterystyczny moze nie warsztat ale prawdopodobnie własciciel bo ma dosc nietypowe imie Remigiusz to chyba ze napisałem jak mu leci to nie jest zbrodnia ale jesli to moderatorzy prosze o zmiane tego bądz usunięcie chce poprostu zeby nikt sie tak nie złapał jak moj ojciec bo oczywiscie pan R. nie pokrył naprawy skrzyni biegow ktorą sam zniszczył...


kolejny warsztat

ligota ul książęca po uszczelnieniu silnika i pompy wtryskowej przy zakładaniu chłodnicy pewien pracownik rownierz bardzo dokładnie wkręcał wąz ze skrzyni biegow do chłodnicy i tak go dokręcił ze przekręcił sie przez chłodnice co w efekcie doprowadziło do wlania koncentratu chłodniczego do skrzyni biegow (przebita magistrala olejowa) co jest rowne z kapitalnym remontem skrzyni auto obecnie jest 2 tydzien "stojace" na warsztacie a dokładnie przed warsztatem pod chmurką oczywiscie otwarte:) choc po upomnieniu został zamknięty gosciu sie zna na mercedesach trzeba przyznac złego pracownika zatrudnił ale ten postoj auta a pomyslec ze miał byc gotowy po 2 dniach od postawienia na warsztat mija juz tydzien i 2 dni:)

_________________
wierna przejściówka 76'
wierna beczka 78'
w124 92'


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl