MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 6:25 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: czw lip 24, 2008 10:48 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:42 pm
Posty: 155
Lokalizacja: "Tył napęd jest jak sex, po co jezdzic na ręcznym jak można dać w pizd_"
Sprawdzony, miły, solidny, niedrogi mechanik od skrzyń

regulacja modulatora - 50zł
(szarpanie z biegu na bieg zniwelowane do zera)



Piotr Karwowski
Grodzisk Mazowiecki
ul. Zagaje 9
tel.0692887778


Trzeba umawiać się telefonicznie, człowiek ten naprawde nie narzeka na brak czasu.

_________________
W211 3.2 CDI 09.04 full, W124 230CE (M102) 09.91' ,Opel Astra 1.4 09.98',

EX: Ford Focus combi 1.6 10.07', Citroen Berlingo 1.4 04', BMW 530D 01', Seat Toledo 1.9TDI 99', Honda Accord 2.0 97', Opel Corsa 1.2 93'


Na górę
Post: śr maja 05, 2010 10:16 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:15 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
A ja tego pana nie polecam, dałem mu do naprawy automat w moim E420, raz że termin oddania przesuwał wielokrotnie, auto oddał po 1,5 miesiąca (może to i moja wina bo go nie cisnąłem, mam inne na co dzień, więc mi się zbytnio nie spieszyło, ale jak coś ma trwać początkowo tydzień to nie 1,5 mieś!!!), ale co najgorsze automat po naprawie działa źle. Ewidentnie coś w płycie sterowania, przy której oczywiście grzebał. Do tego zostawił nieszczelny i nie wyregulowany modulator podciśnieniowy, podciśnienie blokady wybieraka też zostawił nieszczelne, nie przykręcił w kilku miejscach przewodów olejowych automatu do chłodnicy wody. Na moje telefony z prośbą o reklamację zbywał, że obecnie ma inne auta rozebrane. Obiecywał że oddzwoni za tydzień, potem że za dwa, później że jak będzie miał wolne itd. oczywiście nie oddzwaniał. Czekałem łącznie przez 2 miesiące. Ostatecznie odpuściłem temat, bo nie lubię takich sytuacji i ludzi powielekroć wielokrotnie nie słownych.

Naprawdę zastanawia mnie skąd przekonanie o jego fachowości i profesjonalności. Czytałem pozytywne opinie o tym człowieku na kilku forach MB. Może kilka napraw mu się udało, ale jak z nim rozmawiałem to on nawet nie dysponuje manualami serwisowymi do tych automatów MB (które większość z nas jako pasjonaci posiadamy). Myli pojęcia (warto go spytać co rozumie przez kickdown), używa jakiś swoich dziwnych terminów na elementy skrzyń, które mają powszechnie znane nazwy.

Dodam jeszcze że powiedział mi 1 zdanie po którym całkowicie straciłem do niego zaufanie, zacytuję „W tak dużym silniku to normalne że automat szarpie”. Każdy z nas wie, że to kompletna bzdura, sprawny automat nawet w S600 czy E500 działa bez najmniejszego szarpnięcia.

Odradzam tego pana, zostawiłem u niego 2,5 tyś zł, w tamtym czasie miałem 2 oferty na automaty za 1200 – 1500zł, lecz jego słodkie gadanie przekonało mnie, że lepiej remontować obecny.

_________________
300CE 90r


Na górę
Post: pn sie 23, 2010 9:12 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:44 am
Posty: 155
Numer GG: 1388153
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Również polecam Pana Piotra.

Po zakupie autka umówiłem się na przegląd skrzyni. Sprawdził od strony kanału, pojezdził, powiedział co jest i wziął ... uścisk dłoni.

_________________
Pozdrawiam

S-E-B-E-B
_________________
MB W123 230 CE '82 - ex
MB W140 500 '95 - ex
MB W215 500 - ex


Na górę
Post: pn wrz 05, 2011 2:18 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 02, 2001 2:00 am
Posty: 1430
Numer GG: 34862
Lokalizacja: Warszawa
Polecam ten warsztat. Wykonał remont skrzyni do mojej W111.
Naprawia tylko na oryginalnych częściach.
Tani nie jest, ale z pewnością SOLIDNY !

_________________
Kubitus


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl