MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 10:57 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: ndz maja 03, 2015 10:55 am 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 18, 2009 1:30 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Toruń
Dwa lata temu (jak rodził mi się syn) kupiłem na "szybko" volvo v70, który potrzebny był do wożenia rodzinki. Wsadziłem w niego sporo pieniążków, żeby był technicznie w pełni sprawny, zadbałem też o estetykę i kilka rzeczy które cieszą (np sprzęt audio). Samochód był szykowany na dalekie wyjazdy, ponieważ mam rodzinkę na wyspach i raz do roku jeździmy do nich autem. Tak więc naprawdę dbałem o auto, żeby było bezawaryjne. Uszczelniony był cały silnik razem z pompą wtryskową, naprawione całe zawieszenie, kpl nowych tarcz i klocków, nowe opony, felgi malowane proszkowo, zmieniona przednia szyba ponieważ były odpryski od kamyków - teraz wycieraczki pięknie zbierają wodę, przednie reflektory zregenerowane - odbłyśniki przeszły metalizację próżniową a szkła wymienione na nowe, auto było odświeżone lakierniczo - wcześniej zderzaki były porysowane, a wkoło samochodu były ryski, tak jakby ktoś blisko krzaków przejeźdźał wcześniej, przyciemnione zostały też tylne szyby przez firmę BlackSun. Mam do auta większośc faktur, wszystko zapisywałem w zeszycie co było robione.
Auto nigdy nie zawiodło, wszystko w nim działa, klima (nowa oryginalna sprężarka), tempomat, elektr. szyby itd
Kombii wyposażone jest też w pompowane tylne zawieszenie, więc po załadunku nie będzie efektu że jedzie cały czas pod górkę ;)
Samochód jest z 1998r z niezawodnym silnikiem 2,5tdi, z opłaconym OC i świeżo wykonanym przeglądem technicznym.
Mam do niego jeszcze kilka pierdół, m.in. skórzaną tapicerkę z elektryką przednich foteli i podgrzewaniem czterech liter, tylna kanapa też podgrzewana - mogę to wszystko do auta dorzucić - póki co po prostu jakoś nie mogłem się zebrać żeby to założyć...

Czemu chcę się zamienić?
Odpowiedź jest prosta, jeździłem wcześniej 10 lat mercedesami i po prostu mi ich brak. Dziś jeźdźę służbowym autem więc nie musi to być samochód do jazdy na codzień ale ma sprawiać przyjemność a tylko z merca miałem najwięcej frajdy.

Czemu nie sprzedam auta a potem nie zacznę szukać merca?
Bo będzie to dla mnie jak i drugiej strony wygodniejsze :) Nie chciałbym sprzedać auta a potem jeździć po całej Polsce i szukać gwiazdy, która będzie mi pasowała. Tak samo druga strona, może ktoś akurat chciałby zadbane i bezawaryjne kombii, coś innego niż mercedes.

Jaki mercedes?
Tutaj jestem otwarty na propozycję aczkolwiek jeśli miałby to być nowszy (tzn np 124 kombii/sedan) to chciałbym żeby miał klimę, jeśli coś starszego np 114 to żeby nie był na "flinstona" (czyt. do kpl renowacji). Ważne żeby był w oryginale zgodny z VIN.
Odpada mercedes 124 coupe bo ostatnio takiego kupiłem a nie chcę dwóch takich samych... :)

Cena: 13.000zł Interesuje mnie auto w kwocie zbliżonej +/- kilka tys. zł - dopłata jednej bądź drugiej strony
Volvo sprzedaję wraz ze sprzętem audio(odtwarzacz 7"LCD z navi, zabudowa z głośnikiem audiobahn, przód JBL + wzmacniacz), 2 kpl oryginalnych alu z nowymi oponami (zima 15", lato 17") i kpl skórzanej tapicerki


Zdjęcia i propozycję proszę wysyłać na PW lub popey@interia.eu


Załączniki:
Komentarz: Zdjęcie sprzed ponad roku, brakujące plastiki są już założone - zdjęty był stary zestaw głośnomówiący
5u43.jpg
5u43.jpg [ 138.44 KiB | Przejrzano 8833 razy ]
ypfg.jpg
ypfg.jpg [ 136.5 KiB | Przejrzano 8833 razy ]
hegf.jpg
hegf.jpg [ 158.7 KiB | Przejrzano 8833 razy ]
131b4732c4e9a289.jpg
131b4732c4e9a289.jpg [ 106.71 KiB | Przejrzano 8833 razy ]
dscf2662t.jpg
dscf2662t.jpg [ 167.49 KiB | Przejrzano 8833 razy ]
20140626_203559.jpg
20140626_203559.jpg [ 131.54 KiB | Przejrzano 8833 razy ]
Na górę
Post: ndz paź 18, 2015 10:05 pm 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 18, 2009 1:30 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Toruń
NIEAKTUALNE

Proszę o zamknięcie tematu.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl