MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 12:18 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: ndz paź 06, 2002 7:38 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: ndz paź 06, 2002 7:13 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Białystok
Witam wszystkich. Że samochody świata dzielą się na dwa typy - mercedesy i resztę - to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ja w kręgu mesiów obracam się już spory kawał czasu. Mam człowieka, który składa mercedesy od dołu do góry i to właśnie te roczniki <1990r . W126 zaimponował mi kiedy pierwszy raz wsiadłem za fajerę 126 500SE rok 1990 z silnikiem od pierwszych W140(taki model wychodził 3 razy na 100-mega full opcja). Od tamtej pory poza nimi świata nie widze. Do złożenia czeka juz mój silnik 3,5 litra z manualną skrzynią od 116 odnowiony na glancyk. Wiem, że korbowód z tłokami od 500-ety pasuje do tego samego bloku więc jeśli się uda to będzie to silnik 5.0l z manualem - to wymiata i jak sie nie umie jeździć to się łamie półośki. W czym rzecz? W tym, że chciałbym wiedzieć gdzie jest jakieś centrum informacji o mesiach np. konkretnie 126 żeby nie latając po ogłoszeniach w tysiącach źródeł znaleźć samą budę od W126 SEC- bo w tym ten silnik bedzie miał zajebiste osiągi. Mogą to być powypadkowe , rozbite , okazje , cała Polska obojętnie. Wiem , że była kiedyś taka strona , na której można było znaleźć same silniki, części , budy bez silników i skrzyń właśnie to była strona ,która zrzeszała ludzi z całej Polski. :roll: Czy ktoś więc wie gdzie jest jakieś obszerniejsze źródło informacji o handlu całych, rozbitych, części do 126(bo gazeta to drugorzędna sprawa, znajomi i inne kontakty też)?


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 07, 2002 9:13 am 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
1. Witam
2. Mam nadzieje, ze jak znajdziesz tu jakies informacje, ta nas nie zostawisz. Ostatnio u mnie ciagle bezsenne noce i mysli o 126. Chyba sie zakochalem.
3. Jest niemiecka strona klubu 126 http://www.mb-w126-club.de/ (ma taka sama nalepke jak my, tylko inny napis)
4. Na stronie http://www.w123club.de/ jest cos takiego jak mercedes web ring, gdzie mozna znalezc adresy
5. W Polsce gazety, moze wiesz, maja swoje wersje sieciowe. Trader.com.pl, ct.com.pl i inne.
6. Wiesz, ze Twoja nowa buda musi miec papier?

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl