MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 4:16 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: ndz mar 24, 2002 3:15 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: sob lip 21, 2001 2:00 am
Posty: 33
Niestety dotyczy auta z Classic Cars z Sopotu, który zawsze uważałem za pewien wzór do naśladowania jeśli chodzi o sprzedaż MB. Jeden z ich samochodów stoi w komisie w Wawie. Cena 42600, stan idealny, a auto W111 220 SE/C.
Jeśli stan idealny oznacza lakier nakładany grabkami, drewno impregnowane czymś co sypie się jak styropian, a renowacja skóry polega na oblaniu jej usztywniającym płynem, to ja się rzeczywiście na tym zupełnie nie znam...
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale cena za coś, co praktycznie należałoby zrobić od początku jest chyba zbyt wysoka. Już teraz jestem zupełnie spokojny, gdy płacę za niklowanie zderzaka 107ki 1200pl, za lakierowanie 123 4500pln, a za skórę do 111 6000pln, bo przynajmniej wiem jakiego efektu otrzymać nie pragnę. Uczciwiej byłoby chyba napisać...a zresztą co mi tam. Po prostu się zawiodłem. Podkreślam, że jest to tylko i wy łącznie moje subiektywne wrażenie, którym nie pragne nikogo do niczego przekonywać.
Do wypowiedzi skłonił mnie często powracający temat: "stan idealny", które to pojęcie zdaje się być cokolwiek szerokim dla polskich ogłoszeniodawców.Miewacie Koledzy podobne odczucia?
Marcin


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz mar 24, 2002 3:21 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Nie jestes pierwszym który zauwazył te "drobne niedociągnięcia" w odbudowie rzeczonego modelu. Juz kilka razy była mowa dokładnie o tym modelu a widze, że cena jest cały czas taka sama, nie świedczy to dobrze o firmie ....

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz mar 24, 2002 3:25 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 494
Lokalizacja: Giżycko
Witam,

Nie przejmuj się - u nich wszystkie auta są w takim idealnym stanie. [totalszok]

Pozdrawiam

_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w remoncie...
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250T TurboDiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex


Na górę
 Tytuł:
Post: pn mar 25, 2002 10:52 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 19, 2002 1:00 am
Posty: 1239
Lokalizacja: Warszawa
Ja widzialem rzeczony dowod niesolidnosci restauracji pare dni temu. Zreszta opisywalem swoje wrazenia z wizyty w komisie gdzie stoi. Pierwsza rzecz jak mi sie rzucila w oczy to odchodzacy pplatami lakier z drewnianej deski rozdzielczej. Poza tym jak mozna taki samochod trzymac pod chmurka. Zdaje sie ze jak byl w Sopocie to stal w przyzwoitym hangarze. Moze po prostu nie chca go sprzedac tak jak inne samochody z tego zakatka czrnej rozpaczy.
Michal


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl