MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 11:43 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 9:22 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: sob lip 21, 2001 2:00 am
Posty: 33
Witam! Może któryś z kolegów orientuje się jak teraz robić przegląd naszym ukochanym starociom? Chodzi mi o pierwszy przegląd, jeszcze przed ostateczną odprawą. Czy jak dotąd, gdy auto ma opinie rzeczoznawców, iż jest autem kolekcjonerskim itd to nie ma problemu ze spełnieniem wymogu spalin, katalizatorem itd. Swoją 114Coupe i 111 przywiozłem przed zmianą przepisów i jeszcze przeglądu nie robiłem, stąd moje zapytanie. Dzięki!
Marcin


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 9:42 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Witam !!!!
Przegląd robisz w wyznaczonej stacji diagnostycznej która jest uprawniona do badania pojazdów zabytkowych. W każdej stacji podadzą Ci adres takiej placówki. Jeżeli chodzi o spaliny to muszą one spęłniać wymogi z lat z których auto pochodzi (rok budowy) więc bez obaw tutaj bez pudła.
Aby dostać tablice zabytkowe, dzięki czemu przegląd który Twoje auto przejdzie będzie jedynym przeglądem, chyba że się przepisy zmienią, musisz pofatygować się do konserwatora zabytków i tam wypełnić formularz dot. Twojego auta który pojedzie do Warszawki celem zarejestrowania w centralnym rejetrze pojazdów zabytkowych. Potem dostajesz decyzję z którą maszerujesz do wydziału komunikacji w celu rejestracji.
Życzę Ci powodzenia trochę latania ale da się to zrobić.
Ps.
Nie odpisałeś czy chcesz jakieś materiały dot. Twojej W111 w czwartek jadę na targi oldtimer do Monachium więc czasu zostało bardzo mało [cool]

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 9:56 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: sob lip 21, 2001 2:00 am
Posty: 33
Dzięki! Co do materiałów to ewentualnie prospekty. w kwietniu ja jadę dona Technoramę, gdzie mam nadzieję kupić co trzeba, a nie chciałbym narażać cię na zbędne koszty.
Pozdrawiam!
marcin


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 11:03 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Cytuj:
On 2002-03-05 21:56, Meeller napisał:
Dzięki! Co do materiałów to ewentualnie prospekty. w kwietniu ja jadę dona Technoramę, gdzie mam nadzieję kupić co trzeba, a nie chciałbym narażać cię na zbędne koszty.
Pozdrawiam!
marcin


To żaden kłopot ja i tak muszę mieć takie materiały do sklepu internetowego który chcę lada chwila uruchomić. Ale piszesz w zgłoszeniu do klubu że masz też W107 natomiast nic nie piszesz o W111. Może jakiś zdięcia Twoich meśków, tym bardziej że mamy takie same W114 250CE i do tego BM 1969 tylko ja mam automata w podłodze (jest w trakcie uzbrajania) już się nie mogę doczekać kiedy się przejadę [jezyk3]
A jeszcze jedno czy może planujesz przyjechać na zlot byłoby SUPER.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: śr mar 06, 2002 6:44 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: sob lip 21, 2001 2:00 am
Posty: 33
Jeśli tylko zrobię 114, a mam taką nadzieję, to oczywiście przyjadę.111 również posiadam, ale wymaga ona remontu - w tym celu ją kupiłem, a na razie koncentruje się na 114. Skoro kupujesz i tak te materiały i jesteś z Trzebnicy, to mam nadzieję, że zobaczymy sie po Twoim powrocie i przeglądnę to co przywieziesz.
Dzięki


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl