MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 12:23 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: pn mar 04, 2002 3:44 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
W zeszłym tygodniu dostałem przesyłke zawierającą 200 sztuk nelepek klubowych wykonanych wg projektu Pioterka delikatnie zmienionego o adres www klubu.

Nalepki przeznaczone są na szyby i przyklejane od wewnetrznej strony idealnie pasują do trójkata w tylnych drzwiach [cool], przynajmniej w mojej 116-tce.

Na razie zastanawiam się nad sposobem ich rozporowadzania.
Mam klilka pomysłów:

1. Klubowicze dostają 1 w ramach wpisowego inni kupują każdą sztuke po 5 zł. (jest to wersja optymistyczna rozprowadzania nalepek)

2. Wszyscy płacą po 5 zł od sztuki również klubowicze - spowodowane to jest dość wolnym spływaniem siana na konto klubu a musimy zebrać go dość dużo w krótkim czasie - chodzi o rejestracje formalną klubu tak aby potencjalni sponsorzy rajdu mogli nas sponsorować.

Osobiści wolałbym tą drugą wersje jako skarbnik klubu - po prostu chorujemy na chronicznu brak siana.

tu uwaga:
<h1> Kandydaci albo płacicie albo DELETE i nie zawracajcie gitary ostatnie ostrzeżenie </h1>

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 8:02 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Cytuj:
On 2002-03-04 16:54, Bandziur napisał:
Hmm wstapienie do klubu to jednak jakies zobowiazania a nie tylko wpisowe, więc nad tym muszę się jescze zastanowić (jak uda mi się zjawić na zlocie poznać was a wy mnie to wtedy pomyslimy co dalej), ale taką naklejkę propagującą klub, i tę strone to z chęcią bym zakupił, a nawet powiem więcej że 2 sztuki bym zakupił (druga na miśka mojego kumpla). Więc ile i gdzie wpłacić coby stać się szczęśliwym posiadaczem takiej naklejeczki

pozdr
Bandziur




Nalepki wyceniłem na 5 zł za sztuke - pieniądze prosze przelweać na konto klubowe z opisem, że to za nalepki.

Podaj adres na jaki wysłać nalepki.

Co do członkostwa w klubie to prosze się szybciej decydować niz na zlocie, potrzebujemy tych składek i wpisowego na oficjalną rejestracje klubu.

a oto ta nalepka:
Obrazek

troszke się zmieniła ma adres strony

Pozdrawiam

_________________
<font size=-1 color="FFFFFF"><b>Maciek</B></font><font size=-2>
W116 280SE ale już 300D i to całkiem niezłe..
http://www.mbpl.prv.pl
M.Kuzmiak@netium.com.pl
</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MacKuz dnia 2002-03-05 08:03 ]</font>


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 7:59 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lis 21, 2001 1:00 am
Posty: 584
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Ja wezme kase na nastepne picie piwa (tudzież grilowanie) [zlosnikeh] (ale ze mnie pyra - za długo w Poznaniu).

_________________
komin
<font color=#ADD342>W115 200D '72</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: airkomin dnia 2002-03-05 20:16 ]</font>


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 05, 2002 11:55 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 494
Lokalizacja: Giżycko
Ello!

UWAGA:
Proponuję aby nalepki jednak były TYLKO dla klubowiczów i basta.
Jak ktoś chce mieć taką nalepkę to znaczy, że chce być w klubie i nie ma że to tamto. Żadna organizacja chyba nie rozprowadza nalepek firmowych od tak sobie dla każdego kto tego zapragnie. Poza tym taka nalepka też do czegoś zobowiązuje i posiadanie jej przez nieodpowiedzilnych nieklubowiczów mogłoby czasem źle świadczyć o naszym Klubie a tego na pewno nie chcemy.
Więc albo rybki albo akwarium - chceta nalepki zapiszta się do Klubu. :-)

Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi

_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w remoncie...
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250T TurboDiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex


Na górę
 Tytuł:
Post: śr mar 06, 2002 8:48 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Cytuj:
On 2002-03-05 23:55, Pioterek napisał:
Ello!

UWAGA:
Proponuję aby nalepki jednak były TYLKO dla klubowiczów i basta.
Jak ktoś chce mieć taką nalepkę to znaczy, że chce być w klubie i nie ma że to tamto. Żadna organizacja chyba nie rozprowadza nalepek firmowych od tak sobie dla każdego kto tego zapragnie. Poza tym taka nalepka też do czegoś zobowiązuje i posiadanie jej przez nieodpowiedzilnych nieklubowiczów mogłoby czasem źle świadczyć o naszym Klubie a tego na pewno nie chcemy.
Więc albo rybki albo akwarium - chceta nalepki zapiszta się do Klubu. :-)

Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi



Ale jest też inny aspekt posiadania takich nalepek przez innych - reklama klubu - co ty na to.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: śr mar 06, 2002 4:21 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 494
Lokalizacja: Giżycko
Cytuj:
On 2002-03-06 08:48, MacKuz napisał:
Ale jest też inny aspekt posiadania takich nalepek przez innych - reklama klubu - co ty na to.


Ello!

Reklama której nie widać, a antyreklama którą każdy zauważy - nie dzięki, nie sądzę, żeby to był dobry pomysł. [oslabiony]
Żeby to była reklama to trzeba zrobić naklejkę na całe drzwi - wtedy to będzie reklama, a tak to nic IMO nie daje.
Poza tym jest drugi aspekt sprawy: czy ludzie chcą być klubowiczami i czynnie brać w tym udział czy wystarczy im naklejka i koszulka i poczują się zaspokojeni? Bo co nam z takiej reklamy, jeśli ktoś nawet nie będzie wiedział co oznacza MB /8 Club i zapytany przez osobę postronną nie będzie umiał tego wyjaśnić? Już na samym początku jak tylko zaczęliśmy robić ankiety czy robić klub byli ludzie którzy w sumie chcieli tylko piękną naklejkę na szybę i koszulkę, a reszta ich nie obchodziła - ciągle pytali tylko kiedy będą naklejki i koszulki. [chory] Zatem jeśli ludzie chcą mieć nalepki to niech się zapisują do klubu - przecież nie ma z tym problemu. Jeśli nie chcą zapisać się do klubu to bo co im ta naklejka? Dla ozdoby? Żeby udawać, że jest się klubowiczem? A może bo jest ładna? Zawsze to lepiej mieć jednego sensownego członka więcej niż sprzedać 5 czy 10 nalepek ludziom którzy je kupią bo są fajne i jest na nich Mercedes i nic nam z tego nie przyjdzie. No i w sumie posiadanie takiej nalepki to przywilej ludzi którzy są klubowiczami płacą składki itp. itd. Jeśli np. ja lub Ty zapłaciliśmy wpisowe i składkę to dostaniemy koszulkę i nalepkę i fakt naklejenia na szybę znaku klubu będzie równoznaczny z członkostwem w tym klubie, więc dlaczego ktoś inny ma mieć tę samą nalepkę na szybie za którą zapłaci jakieś tam śmieszne 5 zł i nie będzie miał pojęcia o tym co to w ogóle jest?
Naklejka reklamowa powinna być zupełnie inna niż ta klubowa i powinna mieć pełną nazwę klubu, email itp. żeby nawet laik zrozumiał o co chodzi i co to jest jakieś tam MB łamane na osiem Club.
Poza tym spóbuj dostać nalepkę Automobilkubu nie będąc jego członkiem lub PZŁ też nie będąc jego członkiem. Tylko McDonalds możesz sobie przykleić na szybę bez problemu [zlosnik] , więc dalej upieram się przy tym, żeby naklejki były tylko dla klubowiczów.

Pozdrawiam

_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w remoncie...
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250T TurboDiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex


Na górę
 Tytuł:
Post: śr mar 06, 2002 5:08 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
A może bo jest ładna? [skromny]

No Prezes wracasz do formy [zlosnik] [cool]

Twoja tyrada przekonała mnie do tego aby te konkretnr nalepki dostępne były tylko dla klubowiczów.

Czekam na uwagi od reszty Zarządu i Komisji.

Może skończymy temat w dziale klubowym ...

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: śr mar 06, 2002 11:26 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Cytuj:
On 2002-03-06 21:58, Bandziur napisał:
hmm troche fuckowato bo juz posłałem kase, ale spoko jak wycofujecie sie z tych ogólnodostepnych naklejek, to po otrzymaniu kasy poprosiłbym ja z powrotem tam skad przyszła.

pozdrawiam
lekko zawiedziony
Bandziur

bardzo Cię przepraszam w imieniu klubu ale nasze wcześniejsze dywagacje były jedynie teoretyczne nie powinny się znajdować na forum nie klubowym, oczywiście jak zapiszesz się do klubu i opłacisz składkę to dostaniesz taką naklejkę, podobnie zresztą jak dzisiejsi inni klubowicze z wrocławia [zlosnikok]

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: sob mar 09, 2002 2:00 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: czw sie 02, 2001 2:00 am
Posty: 107
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Twarde padły słowa ale słuszne wg mnie.

Ta nalepa jest dla klubowiczów a możemy zrobić drugą też ładną (dla kasy) dla każdego. :-)
Mariusz


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz mar 10, 2002 3:48 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 29, 2001 2:00 am
Posty: 226
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Reklama której nie widać, a antyreklama którą każdy zauważy...więc dalej upieram się przy tym, żeby naklejki były tylko dla klubowiczów.


Popieram w 100% [wazniak] Naklejki tylko dla klubowiczów!!!

_________________
Pozdrawiam,
Mateusz

E220 T '93 NA SPRZEDAŻ


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz mar 10, 2002 8:53 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn paź 28, 2002 7:43 pm
Posty: 1054
Numer GG: 3764542
Lokalizacja: Wrocław
NAKLEJKI TYLKO I TYLKO DLA KLUBOWICZÓW!
Popieram na 1 000 000 %
Wszak stanowimy elitę Panowie [zlosnikok]

_________________
ex/8 74'


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl