MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 8:52 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: wt sty 09, 2007 11:22 am 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: czw sty 13, 2005 9:02 pm
Posty: 1528
kubol pisze:
aegm napisał:
kubol napisał:
Skrobnąłem do nich wczoraj parę słów (pytałem o welur do 123), zobaczymy co odpiszą.


i co odpisali!? bo ja teraz tez wyslalem im maila i czekam na odp...!


Ni huhu, albo niekumate, albo firma krzak


jakas dziwna ta firma! tez wyslalem maila i nikt nic nie odpisal! no to dzwonie a tam jakis zaspany pracownik odbiera tel. i mowi ze oni nie maja tapicerki do W124! [totalszok] a ja mowie ze jestem wlasnie online na jego stronie i tam wyraznie jest napisane ze maja :roll: i ze mi nie odpisal na maila z zapytaniem. to on mowi zebym jeszcze raz wyslal tego maila z codem tapicerki to on zobaczy i tak do dzis nic od niego nie uslyszalem. szkoda czasu... [szalone]

zna ktos inne bardziej kompetentne firmy z materialami do MB?

pozdr.

_________________
S123 230TE '81+pare innych


Na górę
 Tytuł:
Post: wt sty 09, 2007 12:12 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
Chciałbym zdementować pogłoski jakobym siedział u nich na procencie, a wookee za podklejenie tematu dostał 3 metry kw. czarnej krowiej skóry do swojego SLC z funduszu reprezentacyjnego.

Podejrzewam, że firma nie jest jakaś wielka, bo i profil niszowy. Ale jak marcin280 potrzebował, to wsiadł, pojechał i załatwił. Jeśli ktoś myśli, że siedzą tam sprzedawcy z słuchawkami na głowie i wysyłają na cały świat materiały do MB to chyba nie tak. Napisałem już kilku osobom na pw, że jeszcze jakiś czas temu w tej firmie wysyłano fragmenty materiałów za friko, jako próbki. I to takiej wielkości, że starczało np na reparaturkę fotela kierowcy. Być może się przewieźli, być może nie chcą gadać z zagranicą. Przelewy idą tydzień, IBANY, SWIFTY, droga wysyłka i pamiętajcie, że w dlaszym ciągu jesteśmy Dzikim Wschodem...

Dziś wyślę im maila z niemieckiego konta.

_________________
123. W, S i C.


Na górę
 Tytuł:
Post: wt sty 09, 2007 12:30 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: czw sty 13, 2005 9:02 pm
Posty: 1528
(me: how) pisze:
Być może się przewieźli, być może nie chcą gadać z zagranicą. Przelewy idą tydzień, IBANY, SWIFTY, droga wysyłka i pamiętajcie, że w dlaszym ciągu jesteśmy Dzikim Wschodem...


ale ja dzwonilem z D! nie mowie ze firma ogolnie jest zla tylko jakos nie maja tego co oferuja na web-stronie...

_________________
S123 230TE '81+pare innych


Na górę
 Tytuł:
Post: pt sty 19, 2007 10:52 am 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: czw gru 05, 2002 10:32 pm
Posty: 1162
Lokalizacja: Warszawa
(me: how) pisze:
Chciałbym zdementować pogłoski jakobym siedział u nich na procencie, a wookee za podklejenie tematu dostał 3 metry kw. czarnej krowiej skóry do swojego SLC z funduszu reprezentacyjnego.

Podejrzewam, że firma nie jest jakaś wielka, bo i profil niszowy. Ale jak marcin280 potrzebował, to wsiadł, pojechał i załatwił. Jeśli ktoś myśli, że siedzą tam sprzedawcy z słuchawkami na głowie i wysyłają na cały świat materiały do MB to chyba nie tak. Napisałem już kilku osobom na pw, że jeszcze jakiś czas temu w tej firmie wysyłano fragmenty materiałów za friko, jako próbki. I to takiej wielkości, że starczało np na reparaturkę fotela kierowcy. Być może się przewieźli, być może nie chcą gadać z zagranicą. Przelewy idą tydzień, IBANY, SWIFTY, droga wysyłka i pamiętajcie, że w dlaszym ciągu jesteśmy Dzikim Wschodem...

Dziś wyślę im maila z niemieckiego konta.


Ooooo, to bym się nie zgodził... właśnie tym się różnią nasze "europejskie" standardy obsługi klienta od np. amerykańskich czy dalekowschodnich. Otóż sprowadzałem obicia MB-Tex z dwóch firm w USA (nie jestem na procencie, ale pisał nie będę z jakich), obie przysłały za darmo próbki, w obu można było zamówić e-mailem/przez telefon/faksem itd., produkty obu firm były znakomite. Mało tego, jedna z nich pomyliła coś przy wysyłce i dostałem zły kolor obicia. Przysłali prawidłowe za 3 dni kurierem (typu UPS czy coś takiego). Łatwo sobie wyobrazić, ile ich kosztowało przesłanie kurierem paki o rozmiarach starego telewizora i wadze ok. 15 kg.

Można dbać o klienta i nie mieć przy tym 6 tygodni urlopu oraz 13-tej pensji?

Pozdrawiam

_________________
W114 280C 1974 "Esther"


Na górę
 Tytuł:
Post: pt lut 02, 2007 3:10 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 26, 2004 12:13 pm
Posty: 2033
Lokalizacja: Warszawa
Napisałem do Polstermanufactur z pytaniem o dostępność obicia na podłokietnik do 116'tki.
Dostałem odpowiedź, że niestety nie zajmują się pojedynczymi częściami... :-?

_________________
S 124 E 28, 269/001 '95
"Gwiazda do czegoś zobowiązuje"


Na górę
Post: wt wrz 11, 2007 10:25 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lis 10, 2004 9:40 am
Posty: 30
Lokalizacja: Szczecin
Dwa tygodnie temu zamawiałam u nich materiał (info@steenbuck-web.de) Najpierw poprosiłam ich o próbke materiału i przysłali mi kilka testerów, Potem wysłałam jeszcze raz maila z zamówieniem konkretnej ilości materiału i wzoru za kilka dni dostałam rachunek. Dokładnie w środe zapłacilismy a w poniedziałek paczka była u nas; Właściciel sam zaproponował, że jest mozliwość dostarczenia tego materiału przez jego znajomego bez pośrednictwa poczty ale nam zależało na czasie i zapłacilismy jeszcze 20 euro za przesyłke,
Poza tym dostałam tez próbki materiałów z innej hurtowni Franz-Josef Döpper , Hückeswagener Str. 142/d , 51647 Gummersbach, www.doepper-oldtimerstoffe-gummiprofile.de
oni przysłali ich całkiem sporo niestety nie były identyczne jak nasze
Polecam obydwie hurtownie bo wszystko szło z nimi b. sprawnie i teraz nasze foteliki i kanapka wyglądają jak nowe :)
Jeżeli ktoś chce obejrzeć te testery materiałów to możemy je zabrac ze soba na zlot do Lublina

_________________
Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?


Na górę
 Tytuł:
Post: wt wrz 11, 2007 10:34 am 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
bierzcie :)

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
 Tytuł:
Post: wt wrz 11, 2007 10:46 am 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 26, 2004 12:13 pm
Posty: 2033
Lokalizacja: Warszawa
Zróbcie zdjęcia przy okazji ;-)

_________________
S 124 E 28, 269/001 '95
"Gwiazda do czegoś zobowiązuje"


Na górę
 Tytuł:
Post: pt lis 30, 2007 3:29 am 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Dodaje dwa adresy:
1. http://www.cabrio.de/navi.htm
2. http://www.leder-kirsch.de/
[/list]

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 26, 2007 11:25 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 15, 2006 10:39 pm
Posty: 580
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Czy ktoś z forum miał jakieś doświadczenia w z tą firmą zaopatrującą w materiały tapicerskie.
Mają w ofercie materiały obiciowe /dywany do MB, mnie interesuje welur Dattel ( mają do W116).Będę się z nimi kontaktował ws. próbek,cen oczekiwania itp.Firma ma siedzibę w Łodzi, może ktoś ich zna ?

_________________
MB C123 230CE '83 Zypressengrün metallic
MB S123 280TE '81 Lapisblau metallic
MB W123 280E '77 Milanbraun metalic
MB S210 E430 4matic


Na górę
 Tytuł:
Post: wt sty 01, 2008 5:20 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 26, 2004 12:13 pm
Posty: 2033
Lokalizacja: Warszawa
Jacku pisze:
Będę się z nimi kontaktował ws. próbek,cen oczekiwania
itp.Firma ma siedzibę w Łodzi, może ktoś ich zna ?


Daj znać jak się czegoś dowiesz. [ok]

_________________
S 124 E 28, 269/001 '95
"Gwiazda do czegoś zobowiązuje"


Na górę
 Tytuł: materiały
Post: śr sty 23, 2008 8:13 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr wrz 05, 2007 8:57 pm
Posty: 1203
Witam po wysłaniu i meila w niemieckim dostałem list rachunek proforma oraz kawałek veluru pasuje tylko ten koszt ale ja się godzę nie mam wyjści ,za 1 metr 137 eu drabinka /pozdrawiam


Na górę
 Tytuł: Re: materiały
Post: śr sty 23, 2008 9:50 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 26, 2004 12:13 pm
Posty: 2033
Lokalizacja: Warszawa
Marian-m110 pisze:
Witam po wysłaniu i meila w niemieckim dostałem list rachunek proforma oraz kawałek veluru pasuje tylko ten koszt ale ja się godzę nie mam wyjści ,za 1 metr 137 eu drabinka /pozdrawiam


Do której firmy pisałeś?

_________________
S 124 E 28, 269/001 '95
"Gwiazda do czegoś zobowiązuje"


Na górę
 Tytuł:
Post: pt sty 25, 2008 11:37 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 15, 2006 10:39 pm
Posty: 580
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Dwa dni temu, dziwnym zbiegiem okoliczności dostałem dwie przesyłki z próbkami welurów jedna z Lederpolu ( firma z Łodzi o której pisałem)- przesyłka po ok. tygodniu, młody człowiek sam dzwonił do mnie i prosił o adres i odpowiedział na mój mail. Ze Steenbucka odpowiedź nie była już oczekiwana, maila z prośbą o próbkę wysłałem kilka tygodni wcześniej i nawet nie myślałem, że ktoś jeszcze odpisze. Info i ceny na załączonych fotkach. Wydaje się, że te z Łodzi są też z Seenbucka lub mają tego samego dostawcę w DE.
Niestety problem w tym, że mój dattel tak wypłowiał,że jest teraz pomiędzy beżem a daktylem :roll: . Nie wiem chyba dam łaty z beżu lub pozostaje mi szukać stargo weluru odpowiednio wypłowiałego, albo poeksperymentuję i może jakoś rozjaśnię chemicznie ten oryginalny dattel [szalone] .

Obrazek
Obrazek

_________________
MB C123 230CE '83 Zypressengrün metallic
MB S123 280TE '81 Lapisblau metallic
MB W123 280E '77 Milanbraun metalic
MB S210 E430 4matic


Na górę
 Tytuł:
Post: sob sty 26, 2008 12:26 am 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sie 26, 2004 12:13 pm
Posty: 2033
Lokalizacja: Warszawa
Cena jest taka sama dla gładkiego weluru jak i "drabinki"?
Jak oceniasz jakość w stosunku do oryginału?

Pozdrawiam.

_________________
S 124 E 28, 269/001 '95
"Gwiazda do czegoś zobowiązuje"


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl