MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest śr kwie 24, 2024 9:21 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: sob paź 20, 2001 10:50 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 20, 2001 2:00 am
Posty: 2387
Lokalizacja: Stargard
Szesc
Sluchajcie mam pytanie ile mozna dac za mercedesika prawdopodobnie w114 rok produkcji ok 74-78 nie jestem pewien co do modelu w kazdym razie ma do wymiany przednie blotniki troszeczke podrdzewiala rama, silnik po remoncie ,wnetrze jak z pod igly drewno i bordowe orginalne obicia skrzynia manulana i niestety nie wiem jakiej pojemnosci silnik diesela auto bylo prawdopodobnie wyrejestrowane na czas remontu jakies 10 lat temu ...i przez caly ten okres jest garazowane. Sorki za male ilosci danych o aucie ale prosze o pomoc


Na górę
 Tytuł:
Post: sob paź 20, 2001 11:31 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
cze, w114 to auto miało silnik benzynowy 6 cylindrów tylko ktoś pewnie zmienił na diesla. Następne numery nadwozia określają jaki to był silnik, drewno to extras. Stan nadwozia i resztę sam oceń czy warto kupić, życzę powodzenia. 8-)

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz paź 21, 2001 4:14 pm 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: ndz lip 22, 2001 2:00 am
Posty: 641
Lokalizacja: Warszawa
Hello

Czy sciany slinika i sciana przednia sa w lepszym stanie od blotnikow? Co sie dzieje z tylnymi podluznicami?

Jezeli nadwozie jest w stanie marnym, to nie wierzylbym w remont silnika. Kazdy cwaniak (bez urazy) tak mowi. Czasem mowia jeszcze, ze silnik jest po remoncie, ale cos niedomaga z pompa wtryskowa i dlatego nierowno pracuje lub nie zapala na cieplo ;-))))))))))

Bez dokladnego sprawdzenia nie mozna stwierdzic stanu silnika (conajmniej kompresja + cisnienie oleju na goraco + odpalanie na goraco i zimno).

Sprawdz jeszcze w jakim stanie sa uszczelki szyb i drzwi oraz same szyby i drzwi. Warto tez zajrzec w okolice pod silnikiem wycieraczek, skrzynka bezpiecznikow i tamtejsza wiazka przewodow (polaczenie sciany silnika z sciana przednia).

Z tego co piszesz, auto bylo garazowane, czyli nie jest zawilgocone, co utrudnia diagnostyke nadwozia ;-))))) Zorientuj sie tez, czy auto moze byc w ogole jeszcze ponownie zarejestrowane...

_________________
<b><font size=-1 color=yellow>Szymon</font></b>
<font size=-2 color=00BB00>W116 280SE</font>
<font size=-2> http://mb.vsa.com.pl </font>


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz paź 21, 2001 9:32 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 20, 2001 2:00 am
Posty: 2387
Lokalizacja: Stargard
Co do pochodzenia auta to jestem pewien ze nic nie bylo kombinowane bo w tym garazu juz stoi troche lat wlascicielem byl stary i naprawde dobry mechanik mial go sobie wyremontowac ale najpierw nie mial czasu potem niestety mu sie umarlo ale co do remontu silnika to jestem pewien a z blachary kupil nawet blotniki nowe zeby zmienic no wiem ze cos jest nie tak z rama na przodzie a moje wiadomosci na temat tego autka sa slabe bo slabo orientuje sie w modelach mitkow ... albo uda mi sie go kupic albo go zona jego odda na zlom a byloby naprawde szkoda i chodzi mi o sume jaka mozna dac za tego typu auto (rejestracja to nie problem wystarczy doprowadzic auto do pozadku i miec znajomego rzeczoznawce troszke forsy bo sie cenia za to i po sprawie mam 30 letniego fiata 125p wloskiego w idealnym stanie takze to juz mam przecwiczone :-)) dzieki za wszelkie info


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 24, 2001 3:14 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: pt sie 10, 2001 2:00 am
Posty: 224
Lokalizacja: Warszawa
Witam, nie wiem ile mógłbyś dać za ten konkretnie pojazd ale widziałem coś interesującego: MB W115 240D 3.0, rocznik chyba 74-75, w doskonałym stanie blachy (wew.i zewn), kolor jasno zielony mat,wnętrze stan bdb (fotele, deska, obicia drzwi, tapicerka jasy krem - prawie ideał i przy okazji prawie orgyginał. Stan silnika bliżej mi nieznany, bo gość w komisie nie miał czasu odpalić. Ogolnie wizualnie stan na 5 (może 5-) Cena wywoławcza 11,000 PLN.

_________________
W202 C180 94r - Pierwszy MB i pierwsze auto - dawne czasy


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl