MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 2:56 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: czw lut 17, 2011 12:10 am 
Offline
postmajtek

Rejestracja: śr sty 12, 2011 1:12 pm
Posty: 11
Numer GG: 1597575
Lokalizacja: Gdańsk
Widzę jeden poważny brak na tym forum. Nie ma działu poświęconego tylko i wyłącznie na przedstawianie swoich skarbów. Mam na myśli osobny dział gdzie użytkownik zakłada temat np [w123] 240D Piękność z USA czy coś w tym guście. W poście piszę dane techniczne, VIN, kilka fotek. Do tego jakiś opis i ewentualnie plany na przyszłość. Wszystko co przyjdzie właścicielowi do głowy. Jestem jednym z oglądaczy takich tematów, więc uważam, że warto było by zebrać je w jedno miejsce. W dziale "mercedesy -klasyki" robi się bałagan, gdzie takie tematy przeplatają się z pytaniami technicznymi.

Jaka jest wasz opinia?


Na górę
Post: pt lut 18, 2011 7:33 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Jest wiele serwisów, na których możesz założyć stronę WWW i przedstawić tam swoje auto. Następnie do podpisu na forum możesz dodać link do swojej strony. Każdy będzie mógł kliknąć i obejrzeć Twoje auto.

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
Post: czw lut 24, 2011 7:22 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sty 27, 2011 8:35 pm
Posty: 142
Moim zdanie to jest największy błąd tego forum "u mnie" takie coś jest i to bardzo porządkuje sytuacje na forum. Tu jest spory ruch i sporo ludzi trafia tylko po to by dowiedzieć się dla czego nie działa im to czy tamto i tacy ludzie powodują niezły zamęt. Ciekawe tematy często są zakopywane przez posty typu: "sto trzydzieste szóste pytanie o VIN" albo "klima mi nie działa - POMOCY"

_________________
OLDTIMERY.COM Portal Miłośników Pojazdów Zabytkowych


Na górę
Post: czw lut 24, 2011 7:38 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Ale zamęt o którym piszesz nie zniknie wraz z pojawieniem się podforum "Mój Mercedes". Ten zamęt był ostatnio poruszany na forum klubowym. W wątku dotyczącym Walnego pytałeś się czy się przydasz - masz zatem odpowiedź: tak, i to bardzo. Na Walnym na pewno będzie długa i zażarta dyskusja nt działania forum i ewentualnych zmian, a widzę że masz swoje przemyślenia i pomysły. Zatem wynotuj to sobie i omówimy w Trzebnicy [ok]

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl