MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 8:59 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: śr gru 06, 2006 7:25 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: śr gru 06, 2006 7:11 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Koło D.G.
Witam
Nosze sie z zamiarem kupna MB W210 i poszukujee najlepszego forum MB - jeżeli to jest to może mam szczeście i dobrze trafilem.
Dotychczas poruszałem sie BMW i nadal tak jest ale niebawem prawdopodobnie stanie też W210.
BMW ma świetne forum i chyba najlpesze jakie widziałem - czy MB tez ma takie - porszę o linki jeżeli takowe istnieją.


Ostatnio zmieniony pt gru 08, 2006 9:01 pm przez katar14, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 06, 2006 8:35 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Przepraszam pana ... gdzie jest supermarket??

PS.
Jesli ktoś widział czas surferów to wie o co chodzi :P


A swoja droga to mam nadzieje ze to my bedziemy tymi szczesciazami ;D

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 06, 2006 8:46 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: śr gru 06, 2006 7:11 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Koło D.G.
Dzięki za info - widze u ciebie 1 ostrzezenie heh.
Powiem tak - ja z czystym sumieniem polecił bym jedno najlepsze forum BMW wiec oczekuje ze ktoś zna takie w przypadku MB (nie zaprzeczam ze to jest akurat to forum pozatym jest to jedyne na które sie zalogowałem wiec prosze o info - panu wyżej z jednym ostrzeżeniem i dwoma pomocami na na tylko 2500 postów juz dziękuje - nic dziwnego skoro i mnie nie pomogłes w tak banalnej rzeczy dla użytkowników MB ale post ci przybył za to hmmm.


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 06, 2006 9:41 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: czw lip 06, 2006 11:14 am
Posty: 361
Lokalizacja: Kraków
Primo - Na dobre forum trafiles.

Secundo - opcja "Pomogł" jest na forum od niedawna.

Tertio - Ostrzezenie jeszcze o niczym nie swiadczy...


and6412 pisze:
Przepraszam pana ... gdzie jest supermarket??

PS.
Jesli ktoś widział czas surferów to wie o co chodzi :P


Widzialem [zlosnik] . Troszke za ostro Go potraktowales :P

@ And

kiedy robimy spot w krakowie? [zlosnik] . Ja jutro zakladam wtryski i mam nadzieje, ze po tym wyrusze [zlosnikz]

_________________
Mercedes-Benz W116 280SE '78 - Cruiser


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 06, 2006 10:33 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
katar14 pisze:
BMW ma świetne forum i chyba najlpesze jakie widziałem - czy MB tez ma takie - porszę o linki jeżeli takowe istnieją.


he he he dobre :) zapraszam na www.google.pl :D :D

A tak na poważnie, które forum jest najlepsze określisz sam jak na kilku trochę poklikasz.

Każde ma innego ducha i inni ludzie je tworzą i nie da się określić tak jednym słowem które jest lepsze - ocenisz sam.

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: czw gru 07, 2006 3:16 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
katar14 pisze:
Dzięki za info - widze u ciebie 1 ostrzezenie heh.
Powiem tak - ja z czystym sumieniem polecił bym jedno najlepsze forum BMW wiec oczekuje ze ktoś zna takie w przypadku MB (nie zaprzeczam ze to jest akurat to forum pozatym jest to jedyne na które sie zalogowałem wiec prosze o info - panu wyżej z jednym ostrzeżeniem i dwoma pomocami na na tylko 2500 postów juz dziękuje - nic dziwnego skoro i mnie nie pomogłes w tak banalnej rzeczy dla użytkowników MB ale post ci przybył za to hmmm.


Po poerwsze wyskakujac z tekstem że jak to to jest najlepsze to jesteśmy szcześciażami że do nas dołączysz jest trochę... nie wiem jakiego słowa użyć... grubiańskie.
Po drugie moje 2500 postów kontra twoim 2 świadczy chyba jednak że potrafie współżyć z tę społecznością online ;-) (przeważnie ;-)) )
Po trzecie pytanie na jednym z forów które jest najlepsze jest jak zachwanie tych co sie tu loguja z tekstem: Właśnie założyłem nowe forum i jest lepsze od tego. Zapraszam wszystkich. to jest poprostu hamskie.

Więc wybacz kolego że potraktowałem Twój post dosć ironicznie.

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 Tytuł:
Post: czw gru 07, 2006 8:34 am 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn maja 17, 2004 6:54 am
Posty: 2088
Lokalizacja: Kielce
Ironicznie, ale zdecydowanie uprzejmie ... osobiscie mi sie wydaje ze to jest najlepsze forum o mercedesach, choć tych nowszych typu W210 mamy mniej niż np. użytkownicy forum JareG'a

Natomiast riposta "nowego" była cięta jak "wujka - mistrza Ciętej Riposty" i totalnie chybiona ;)

To ja ci odpowiem Prosto i na temat.
To forum jest najlepszym forum o mercedesach. Tak to na którym zapytałeś ... ale nie wydaje mi się żebys czuł klimat ... jakies zgrzyty i wycieczki osobiste w 2 poście ... hmmm

PS. Juz sie nie wypowiadam mam aż 4 ostrzeżenia !!!!!! [zlosnik]

ps2. and6412 .. jeszcze w PL ??

PS3. Widzę że jeszcze nie masz MB ... moze jednak kup sobie BMW ??? w koncu to też porządna marka , a i forum już porządne znasz ... [zlosnik]

_________________
ex W123 280E "CZOŁG" sprawił że pokochałem M110
C123 280CE '79 "QP" Klimaanlage, ASB, heated seats, Lampewiperanlage, Becker Mexico with Kurier
C123 280CE "Carlsson"
W107 560sl
W108 280se 3.5 Rote Sau


Na górę
 Tytuł:
Post: czw gru 07, 2006 6:33 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: śr gru 06, 2006 7:11 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Koło D.G.
AND64121 nie nie pisalem ze macie szczesice tylko ze jezeli trafilem na dobre forum to ja mam szczeście - nie pisałem ze wy macie szczesci.

Erio BMW posiadam ale poluje także w najblizszych dniach na W210 stad moje poszukiwania forum - bo na MB nie znam sie całkowicie i nie wiem nic o jego typowych dolegliwosciach typu co moze stukac pod tylnym amorem, nie działa ogrzewanie albo wieje tylko ciepłym i tp i td - mam nadzieje ze razem wspolnie bedziemy rozwiazywac problemy


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl