MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 5:30 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 5:19 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Recaro2 pisze:
To tylko kilka przykładów żałosnego „koleżeństwa” na tym forum z ostatnich dni.



Ty jak masz sie za takiego speca od MB czemu sam nie odpowiedziałeś kolegom na zadane przez nich pytania???

Co szara masa którą masz pod kopułą potrafi tylko krytytykować ale nic merytorycznie nie jest w stanie z siebie wydusić?

Jesteś na tej samej liście wycieczkowej co Dozorca tylko kilka oczek niżej ale twoje notowania rosną podobnie zresztą jak blizniaka. :evil:

Przepraszam za ton wypowiedzi ale Admin też człowiek :evil: :evil:

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 6:41 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 15, 2005 2:37 am
Posty: 1053
Lokalizacja: Radomsko / Łódź [ERA]
Nie rzoumiem chłopaki o co Wam chodzi. Na prawdę. Ja też jestem tu nowy, ale problemu nie widzę. Kilku Gości ze Szczecina utworzyło sobie grupę, założyło forum i nim rządzi - prosta sprawa. Jakim prawem chcecie im tą władze odebrać? Koledzy: Bliźniak, Dozorca, Recaro2: sytuacja jest prosta- nie pasuje Wam tu? To po jaką cholerę tu włazicie, tworzycie kolejnych użytkowników, znów włazicie i mieszacie ludziom, którzy stworzyli tu sobie pewien ład? Jeśli nie odpowiadają Wam zasady to stwórzcie sobie własne forum i rządźcie!
Jak mi z jakiegoś powodu przestanie się tu kiedyś podobać to oleję to forum i już. Wam radzę to samo, a nie bez sensu siać zament.... dziecinada!
Pozdrawiam!

_________________
S124 E28 1995r.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 6:52 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 13, 2005 8:11 pm
Posty: 978
Lokalizacja: Warszawa
Iście chwalebna postawa i podejście [ok] Gratuluję rozsądku.

Pozdro :)

_________________
HEROE PINOCHET - GUERRERO CONTRA MARXISMO 1973.09.11


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 6:57 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Boulik pisze:
Kilku Gości ze Szczecina utworzyło sobie grupę, założyło forum i nim rządzi - prosta sprawa

Dla porządku:
Nie tak to przebiegało i nie "goście ze Szczecina" tu rządzą. Były i są trzy silne ośrodki. Są to (alfabetycznie ): Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. W Szczecinie mieszka kilku aktywnych klubowiczów i forumowiczów, ale to nie jest żadna "stolica Forum" ;) Nie ma moim zdaniem takiej.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 7:03 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 13, 2005 8:11 pm
Posty: 978
Lokalizacja: Warszawa
Wookee pisze:
nie "goście ze Szczecina" tu rządzą

A "Krzysiek Jarzyna ze....Sczecina" :P Cytując z "klasyki" polskiego kina. Osobiście nie spotkałem się z przejawami jakiejkolwiek władzy, co najwyżej z pewnymi stronnictwami itp. ale to chyba normalne i nie powinno być podstawą do jakiej kolwiek krytyki, no chyba, że chodzi o klub klonowych zadymiarzy [zlosnik] Takie ugrupowanie nie jest mile widziane na tym forum, myślę że mówię nie tylko we własnym imieniu...

_________________
HEROE PINOCHET - GUERRERO CONTRA MARXISMO 1973.09.11


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 7:38 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob wrz 25, 2004 7:38 pm
Posty: 665
Lokalizacja: Puławy
Boulik pisze:
Jeśli nie odpowiadają Wam zasady to stwórzcie sobie własne forum i rządźcie!

Tyle tylko, że tworzenie wymaga kreatywności, a niszczenie jest dużo łatwiejsze ( coś jak człowiek, który przerysuje drugiemu lakier gwoździem i ma z tego ogromną stysfakcję ).

Jestem na forum półtora roku i nie zauważyłem żeby ktoś się wywyższał władzą. Ci którzy są zainteresowani pogłebieniem wiedzy o swojej pasji właśnie tym się zajmują. Moderatorzy poświęcają swój czas na porządkowanie forum, tak by korzystanie z niego było łatwiejsze. Punkty są przydzielane w bardzo łagodny sposób i trzeba sobie na nie naprawdę zasłużyć. Dostanie ostrzeżenia powinno działać jak zwrócenie uwagi na zachowanie utrudniające kożystanie z forum innym. Obrażanie się i robienie na złość bałaganu przypomina zachowanie małego dziecka i jest conajmniej niepoważne. Moja propozycja - jeżeli ktoś ma ochotę wyrazić swoje zdanie o którymś z użytkowników niech zrobi to w cztery oczy zamiast robić spektakl na forum, w dodatku jako anonim (może wstyd się podpisać pod tymi wypowiedziami ? ) [szalone]

_________________
EX:Mercedes W115 '72, Mercedes W126 '82, BMW E30 '91
BMW E32 '89


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 8:16 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 15, 2005 2:37 am
Posty: 1053
Lokalizacja: Radomsko / Łódź [ERA]
Dzięki Wookee za wyjaśnienia w kwestii historii tego forum. Myślałem że forum powstało z inicjatywy szczecińskich miłośników Mercedesa, bo kol. Blizniak mówił coś o szczecińskim kolesiostwie i tym się zasugerowałem.
Ale to bez znaczenia gdzie powstało, kto je stworzył - ważne że jest i są na nim wypracowane pewne zwyczaje.

PS. -jeszcze tu wrócę z moimi klonami, wtedy wam wszystkim pokaże :evil:

...nooo nieźle. [totalszok]

_________________
S124 E28 1995r.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob lut 11, 2006 10:43 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Dozorca pisze:
Tak patrząc na grupę szczecińską to aż wstyd jeździć MB.
Dobrze ,że nie każdy kto jeździ MB ma taki światopogląd jak wy.
Najeżdżacie na kolesiów z BMW,oni sa głupi to fakt.
Ale wy to dośc specyficzna grupa.
No i te wysyłanie w kosmos terminologia dość oryginalna.
A ile zabawy przy tym.No bo jak kogos wykopaliśmy z forum to musiał być debil,nie?A może własnie tacy ludzie tworzą to forum,napewno.
Byłem wysłany już raz w ten wasz kosmos ,ale przyznam ,że w dość tajemniczych okolicznościach.Co innego dostać kilka ostrzeżeń i bana na koniec.A co innego zobaczyc nagle komunikat "Zostałeś wyrzucony z tego forum".Admin stwierdził ,że kilku userów używało tego samego konta coś tam marudził o ustaleniu IP.
To wszechwładny Adminie sprawdź moje IP , i powiedz kim jestem.
S1,chuquita.baloon,lukasz 200 czy jeszcze kupa innych klonów które sobie czekają na odpowiedni moment.
I nie raz się zdarzy ,że przypomne wam co to jest kultura wypowiedzi,koleżeństwo itp.Bo odwołując się do tych wartości zapominacie o sobie.A może już tak macie.
Tak czy inaczej teraz żegnam zacne grono posiadaczy Mercedesa
Ale nie na długo.
Ton nie jest płaczliwy jak zapewne ktoś sobie pomyśli tylko przesmiewczy.
Nie ma to jak sprowdzić na ziemię szczecinską mafię.
Ach no i pozdrawiam tą cXXXę wojza,zima się kończy zdejmuj worki z siedzeń i walcz z pęknięciem na radyjku,chwilunia wojzik ma nie oryginalne radio ALARM +ostrzezenie dla wojzika.
Ale gdyby nie doktor Łuki,Miknoł,Govegetarian flipek.To forum byłoby fajne.No ale jedyna słuszna postawa każe im stać na straży cwaniactwa i trzeba użyć tego słowa, głupoty.
O wojzie się nie wypowiadam bo dla mnie to całkowity beton.
WRÓCĘ razem z S1.


Hej, hej, hej. Ja nie klubowicz, i poza forum prawie nie mam z Wami kontaktu. Wytłumaczcie mi koledzy, czy ta armia klonów i ciągłe wojny o nic to za sprawą jednego człowieka który kiedys bardzo czynnie uczestniczył w tym forum (S1)??
Jeśli tak, to kurde chyba zaplanował jakąś zajebistą vendettę która trwała 2 lata. Oto jej etapy:

1) Zaczęło się od, co tu dużo mówić, wyśmiania legendarnego już PDD [zlosnik] (oglądałem auto bylo w opłakanym stanie, poza wnętrzem)
2) Pojawia się na forum niejaki S1 aby powarczeć (wtedy myslalem ze chce odeprzec argumenty) trochę na krytykantów
3) Następnie, ja w każdym razie odniosłem takie wrażenie, kolega S1 stał się nagle tym "dobrym" na forum i zaczął wnosić spory wkład wiedzy.
4) Potem (po dlugim czasie) w tajemniczych okolicznosciach S1 zniknął
5) Minęło trochę czasu i mamy sytłację jaką mamy ;-), W takim razie wnioskuję że miało to być coś na kształt "pięciolatki" [zlosnik] Kolega cały czas mścił się za pkt.1 ;-)

PS.
Napisze coś jeszcze, bo nie wiem czy dane Wam kiedyś było spotkać S1. Ja spotkałem faceta w wieku może 19 lat, który przyjechał w umówione miejsce wspomnianą już PDD i podawał się za syna S1. Teraz i zreszta od pewnego juz czasu odnosze wrazenie ze to jednak nie byl jego syn lecz on. Twierdzę tak po poziomie wypowiedzi (koles wygladal na cwaniaczka + dresik ;-) ). Poprostu ojciec tamtego goscia musiałby mieć przynajmniez z 45lat, a poczytajcie niektóre posty S1. Czy facet 45 letni gadalby takie rzeczy.

Jeśl to co napisałem jest prawdą, to chłopie: WIĘKSZEGO BŁAZNA NIŻ TY NIGDY W ŻYCIU JESZCZE NIE SPOTKAŁEM.

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 12, 2006 1:15 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
and6412 pisze:
Napisze coś jeszcze, bo nie wiem czy dane Wam kiedyś było spotkać S1.



Osobiście spotkałem S1 i zapewniam cie że nie ma on 19 lat (ma zdecydowanie więcej) , ma natomiast syna który faktycznie spotkał sie z tobą w sprawie PDD.

Rozmawiałem z S1 praktycznie cały dzień i odnosłem bardzo dobre wrażenie.

Faktem jest że S1 bardzo żył/żyje i przejmował sie naszym forum cytował mi z głowy posty na które nawet nie zwróciłem uwagi - wydawało mi sie że ma lekkiego fioła ;) na punkcie forum, wtedy nie wydawał mi sie grożny. Facet z lekkim hoplem na punkcie naszego forum i tyle.

Jednak teraz wydaje mi sie że to on nie mam pewności 'klony' piszą podobnie jak on, znają fakty które niewielu zna on je zna i pisze o tym albo to S1 albo ktoś mocno pracuje aby wyglądało na S1 sam nie wiem.

W każdym razie bede banował klony aż do skutku.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 12, 2006 7:23 pm 
Offline
nowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn gru 15, 2003 11:59 am
Posty: 7
MacKuz pisze:
Kolega bliźniak pisze z :
webcache-kulnet-2.kuleuven.ac.be
81-223-238-202.static.sdsl-line.inode.at


zgadza sie - aktualnie studiuje na Uniwerku w Leuven ( Katholieke Universiteit Leuven - stad skrot "kuleuven.ac.be" ) w Heverlee-Leuven w Belgii - to skąd mam niby klikać? ale czy trzeba to zaraz calemu swiatu obwieszczac? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 12, 2006 8:06 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
blizniak pisze:
ale czy trzeba to zaraz calemu swiatu obwieszczac


sam mie lekko sprowokowałeś :D

Klikaj sobie dalej a ja będe uważał jak klikasz ....

Myśle ze nadszedł czas na zamknecie tego wątku.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl