MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 5:48 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
Post: pt lut 10, 2006 11:53 am 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt gru 20, 2005 10:56 pm
Posty: 12
~dejnekas, ~karmaz … itd. oraz inkwizytor Wookee. Żenujący spektakl trwa dalej. Mały zawistny i złośliwy człowieczek psuje nastrój na forum. I co najgorsze widać że sprawia mu to przyjemność. Wystarczy przeczytać tylko tzw „uzasadnienia” kar. Kilka cytatów: „Jak poprzednio + nagroda Darwina”, „Powtórka będzie wyżej punktowana” No a uzasadnienie kary dla kolegi ~wiilow23 – to jest mistrzostwo świata: „Brak umiejętnosci obsługi Forum”. To za to też się tu każe? Współczuję dziecku/dzieciom niejakiego Wookee – za brak umiejętności trzymania widelca – odetniemy rączkę?

Te nachalne i złośliwe docinki – szczególnie do „nowych” – brak jakiegokolwiek „koleżeństwa” – bezczelne i nachalne wymądrzanie się i karanie, karanie, karanie. Tu jest najlepszy. Godny przykład – nie ma co.

Karać, karać , karać, - żałosne.

:( :( :(


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 12:47 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Pullman pisze:
~karmaz …


karmaz został wysłany w kosmos przezemnie więc prosze wookiego w to nie mieszać i dokładnie czytać liste pochwał i ostrzezeń.

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 12:50 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Było już parę razy, użyj opcji "szukaj" [oczko]

Dajcie już święty spokój Wookiemu, uparliście się czy jakeś nowe TWA powstaje [szalone]

Jest regulamin, dostosujcie się do zasad już tu panujących. Ja też dostałem na początku ostrzeżenie i nie płaczę z tego powodu.

Uszanujcie pracę tych ludzi, którzy to tworzyli i dbają o fachowy wizerunek forum. Powinieneś się cieszyć, że forum to istnieje i możesz się na nim udzielać, czy zapłaciłeś choć 5 zł na utrzymanie serwera ?

No właśnie, zacznij współpracować a nie jęczeć na boku i rewolucje zwoływać [szalone]

Miłego dalszego użytkowania.

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 1:23 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
WeebShut pisze:
czy zapłaciłeś choć 5 zł na utrzymanie serwera ?


Właśnie zapłaciliśmy za serwer prawie 1 tysiąc zł może pozwolicie że Zarząd i WZ bedzie decydowało co i jak będzie na forum.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 1:55 pm 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sty 04, 2006 12:01 pm
Posty: 23
Lokalizacja: z kobiety
Cytuj:
oraz inkwizytor Wookee. Żenujący

Niestety szczera prawda o doktorze Łukaszu.

_________________
W 140 600 SE


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 1:57 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Tyle wyrazów uznania w jednym poście :D
Szkoda tylko, że klony nie mają oficjalnie uznanej osobowości i się nie liczy ;) [zlosnik]

Pullman pisze:
inkwizytor Wookee

Jak już pisałem do osobowości pierwotnej, użycie tego określenia wobec mnie, nie uważam za uwłaczające. Jeśli znów miało być ono pejoratywne, to ponownie sugeruję uzupełnienie wiedzy.

Pullman pisze:
Karać, karać , karać, - żałosne

A jak mamy określić te sceny ze StarWars II? Patognomiczne?
A może się mylę i to nie klon? Nie, jednak możliwość sprawdzenia IP to piękna rzecz.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 2:20 pm 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sty 04, 2006 12:01 pm
Posty: 23
Lokalizacja: z kobiety
Wyluzuj Łuki i nabij tube miasto Breslau czeka.
Na Twoją czteroipółlitrową stosiudemkę.Skromny doktorku.

Cytuj:
Brakujące ogniwa są wśród nas...

A Ty jestes najsłabszym.
No i te Twoje wywody.Szkoda gadać.

I tak całkowicie OT. O co chodzi wam z tymi klonami?
Zwłąszcza Flippo go vegetarian strasznie na temat sie wypowiadał.
Przyznam,że kminie i nie mogę wykminić.
Jakieś zamiłowanie do przyrody czy co?
Jadę niedługo do Kanady moge wam podrzucić świeże klony.
OT2 prawie polubiłem atmosferę na forum,ale prawie.
Maciek Adminie z Łukim chyba jednak powinenies cos wykonać.
Jak każdy wie nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Łuki jesteś dobry ,ale w gonitwie o palmę pierszeństwa wśród modów,czasem potrafisz się zagalopować.

_________________
W 140 600 SE


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 2:25 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:01 pm
Posty: 999
Lokalizacja: Kartuzy k/Gdanska
A Ja do Wookiego nic nie mam, w porządku gość, a że pilnuje spoich obowiązków to nie grzech... Sam dostałem kilka razy zj*bke za nie uzywanie szukaja...
Ale staram sie dostosowac do norm panujacych na forum i jakoś nie podpadalem, a z doswiadczenia widze ze moderatorzy najbardziej na zoladku leza wlasnie tym "niereformowalnym typom"

Kolego pullman, czy jak tam sobie wolisz: Wez przyklad z Adiego , Albo WeebShuta ktorzy dostali ostrzezenie i sie "zresocjalizowali" (wierze w to co mowia [zlosnikz] ) A nie bierz przykladu z awanturnikow bo nie tedy droga...

INFO:
A apropo kolegi Pullman To pomyślałem sobie to samo co Co Wookee potwierdzil:
Wookee pisze:
Szkoda tylko, że klony nie mają oficjalnie uznanej osobowości i się nie liczy

Na kilometr smierdziało mi klonem [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

_________________
W220 -S 500 L - VIPOWÓZ
W110 -200E automatic - SKRZYDEŁKO
EX:
R129- 500SL NALEŚNIK
W126C- 560SEC SECZYSKO
W123C- 230 CE 2.8 vel 200D BANDYTA


Ostatnio zmieniony pt lut 10, 2006 3:26 pm przez JaKon, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 2:28 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
sebi pisze:
Właśnie zapłaciliśmy za serwer prawie 1 tysiąc zł może pozwolicie że Zarząd i WZ bedzie decydowało co i jak będzie na forum.


Może w takim razie wprowadzić jakąs "skromną" opłatę za utrzymanie forum. 20 zł w skali roku nikogo nie zbawi, a jak 100 osób zapłaci, zwróci się utrzymanie serwera i wszystkich innych rzeczy. Pozatym niecałe 2 zł za miesiąc to chyba niewiele za wiedzę jaka tu można znaleźć ?

Wtedy to będzie można do woli jęczęć, że coś nie tak. No ale to też jest ryzyko dla Was :D

Aaa i rzecz najważniejsza, klony też by się skończyły, bo do uzyskania hasła potrzebna będzie wpłata na konto klubu :D Same plusy. Ot i jaka inteligencja ze mnie wyszła niespodziewanie :D

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 2:31 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
JaKon pisze:
Wez przyklad z Adiego , Albo weebshuta ktorzy dostali ostrzezenie i sie "zresocjalizowali" (wierze w to co mowia )


Poczułem się dowartościowany :D Pozatym jeszcze tylko 4 dni i ślad po tym zaginie :D I wreszcie będe mógł opuścić celę skazańców [oczko]

JaKon pisze:
Na kilometr smierdziało mi klonem


Zaczął kwitnąć ?

OT Wiem wiem, dałem 2 posty po sobie, ale nie chciało mi się już kasować jednego, żeby zacząć od nowa z powstawianymi cytatami przypisanymi do konkretnej osoby. Pozatym leniwy jestem [oczko] Więc prosze bez żadnych ostrzeżeń bo znów będę musiał rok czekać :D

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 3:07 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 09, 2002 9:23 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Wawa/Wrocek
WeebShut pisze:
Poczułem się dowartościowany :D Pozatym jeszcze tylko 4 dni i ślad po tym zaginie :D I wreszcie będe mógł opuścić celę skazańców [oczko]



prezent na walentynki od zarządu [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]



jakoś z większością użytkowników forum nie ma problemów i nie są upominani. proponuję to wziąć pod rozwagę każdemu i wyciągnąć wnioski.

_________________
pozdrowionka
Łysy

wolny wakat na beczkę :)


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 3:18 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 15, 2002 1:00 am
Posty: 3709
Lokalizacja: Szczecin
JaKon pisze:
Kolego pullman, czy jak tam sobie wolisz: Wez przyklad z Adiego , Albo weebshuta ktorzy dostali ostrzezenie i sie "zresocjalizowali" (wierze w to co mowia ) A nie bierz przykladu z awanturnikow bo nie tedy droga...


Rozmawialem o tym nawet z jednym z Modow na zlocie w Trzebnicy. Przemyslalem sobie moje zachowanie i wiem, że zrobilem źle. I napewno już się to nie powtorzy.

Co do Wookee'go... Bardzo dobry Mod. Dobrze wypelnia powierzone mu obowiązki. Dzieki niemu mamy porzadek na forum :)

_________________
Pozdrowki
adi
W Polsce sprzedaje się tylko godność i wódka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 3:25 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:01 pm
Posty: 999
Lokalizacja: Kartuzy k/Gdanska
WeebShut pisze:
Więc prosze bez żadnych ostrzeżeń bo znów będę musiał rok czekać

Ale jajca by były jakbyś dostał ostrzeżenie za flooda ;) hehehehehehehe [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

lysy2 pisze:
jakoś z większością użytkowników forum nie ma problemów i nie są upominani. proponuję to wziąć pod rozwagę każdemu i wyciągnąć wnioski.

Swięta prawda!!!

_________________
W220 -S 500 L - VIPOWÓZ
W110 -200E automatic - SKRZYDEŁKO
EX:
R129- 500SL NALEŚNIK
W126C- 560SEC SECZYSKO
W123C- 230 CE 2.8 vel 200D BANDYTA


Na górę
 
Post: pt lut 10, 2006 4:47 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 04, 2005 11:31 am
Posty: 1777
Lokalizacja: Łobez [ZŁO] [GLE] - rezydent
Jako, że w którymś ze szmatławych postów zostałem wywołany do tablicy to pozwolę się ustosunkować choć sens jakiegokolwiek wyjaśniania jest niestety niewielki.
Forum jest medium ogólnodostępnym lecz utrzymywanym przez klub. To jego członkowie ustalili regulamin forum oraz opracowali wszystkie zasady jego działania. Nie potrafię zrozumieć ciągłego zamieszczania płaczliwych postów.
Szanowni niezadowoleni użytkownicy i postmajtkowie - NIE PRZESTRZEGACIE ELEMENTARNYCH ZASAD OBOWIĄZUJĄCYCH NA TYM FORUM. CO WIĘCEJ NIE PRZESTRZEGACIE PODSTAWOWYCH ZASAD KULTURY I SZACUNKU. NIE MACIE ZA GROSZ SAMOKRYTYCYZMU I POKORY!!!! NIE DZIWCIE SIĘ WIĘC, ŻE DOSTAJECIE OSTRZEŻENIA W EKSPRESOWYM TEMPIE
Jeśli ktokolwiek tęskni za kimś takim jak karmaz to niech leci w kosmos jego śladem bo nie chcę z takimi ludźmi mieć nic wspólnego.

W kwestii klonów- nuda nuda jeszcze raz nuda - nie macie co robić to idźcie do szkół, do lasu na spacer, pogrzebcie w uchu lub nawet nosie (tylko nie za głęboko) a nie zbliżajcie się do komputerów bo robicie sobie ogromną krzywdę.
Nie potraficie się zachować w naszym wspólnym domu to przykro nam ale tam są drzwi z napisem BAN!
Pokory życzę, pokory jeszcze raz pokory!!!

_________________
Mercedes Benz S124 220TE 1993r.
Volvo FH13 500 2016r. - służbówka
ex: Mercedes Benz W115 200D 1968
ex: Mercedes Benz W115 200D 1973
ex: Mercedes Benz S123 300TD 1983
ex: Mercedes Benz Actros MPII 1844 2007r.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt lut 10, 2006 7:17 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Pullman pisze:
~dejnekas

Otrzymał ostrzeżenie i sam się wypisał. W tym tempie "obrażania się", niedługo chyba nie będzie już nigdzie pisał, bo z for o MB co najmniej dwa już uznał za niegodne.

Dozorca pisze:
Wyluzuj Łuki i nabij tube miasto Breslau czeka.
Na Twoją czteroipółlitrową stosiudemkę.Skromny doktorku.

Za pomysł na rozrywkę (o ile dobrze interpretuję) dziękuję, ale nie skorzystam. Dalszej części niestety nie rozumiem.

Dozorca pisze:
No i te Twoje wywody.Szkoda gadać.

To nie gadaj. Możesz oczywiście zawsze skrytykować, najlepiej przy temacie, bo tak to tylko piszesz sobie, a muzom...

Dozorca pisze:
w gonitwie o palmę pierszeństwa wśród modów,czasem potrafisz się zagalopować

Niestety zła interpretacja motywów mojego działania, niemniej dziękuję za umiarkowanie (tym razem) w doborze słów krytyki.

Pullman & Dozorca, skromni i troskliwi krytycy, jak otrzymacie ostrzeżenia, to będziecie mogli odnieść się do ich zasadności oraz opisu. Reguły przyznawania punktów są dość klarowne, więc wiecie, co zrobić w tym kierunku. Patrząc na skalę aktywności na Forum nie widzę co prawda takiego zagrożenia, chyba że z nicku Pullman znów wyjdą takie wypowiedzi, jak tu były.


OT
adi pisze:
Bardzo dobry Mod

Dziękuję :) , choć znam lepszych ;) :D


JaKon pisze:
ostrzeżenie za flooda ;)

A chyba nie, bo to odpowiedzi do dwóch różnych postów, więc byłoby przegięcie :D

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl