MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 9:02 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: ndz lut 05, 2006 12:44 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: wt sie 30, 2005 6:21 pm
Posty: 45
Witam,
Zwracam sie z prosba o odebranie praw do moderowania Panu Wookee'mu, ktory nie zdaje sie nie bardzo rozumie zasad forum. Wystawia juz nie tylko mi bezsensowne ostrzezenia decydujac w sposob niezrozmiały jak widać dla większości z nas o tym co na forum jest OK a co nie. Sprawa niestety jest wazna poniewaz forum to miejsce gdzie mozemy sobie o naszym pieknych smaochodach porozmawiac na codzien a kolega Wookee skutecznie psuje nam ten dobry humor wystawiając co chwila komus ostrzezenie.
W zwiazku z tym zmuszony jestem prosic administratora o zajecie oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Niestety nie moze tak byc ze jeden czlowiek ma prawo wystawic ostrzezenie i NIE mozna z tą decyzją polemizować.
Jesli to nie odniesie skutku to chyba musimy odejsc z forum i zalozyc inne gdzie Wookee dopóki sie nie nauczy współpracy z innymi wstępu nie będzie miał.

_________________
OSTRZENIENIE DLA WOOKEE'GO: Za brak umiejetnosci moderowania forum oraz wystawianie negatywow bezpodstawnie!!


Na górę
 
Post: ndz lut 05, 2006 1:09 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
dejnekas pisze:
Wystawia juz nie tylko mi bezsensowne ostrzezenia decydujac w sposob niezrozmiały jak widać dla większości z nas o tym co na forum jest OK a co nie.


http://w114-115.org.pl/forum/viewtopic.php?t=16745

Inna sprawa, to taka czy faktycznie Wookee nie przesadził z tym ogłoszeniem, ale cóż nie moja broszka [zlosnik]

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 4:11 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
and6412 pisze:
Wookee nie przesadził z tym ogłoszeniem


1. Jest to konsekwencja Regulaminu.
- Zasada "zastanów się zanim", obowiązuje nie tylko przy zakładaniu nowych wątków.
- Ponadto pośrednio:
IV.3.c. "Jeżeli nie znasz odpowiedzi, nie pisz nic. Po prostu czekaj."
IV.3.d. "Gdy na forum prowadzona jest merytoryczna dyskusja, a chcesz wziąć w niej udział, nie pisz krótkiego posta o banalnej treści. Nie rozbijaj rozbudowanych, ciekawych dyskusji błahymi postami."
- A przede wszystkim bezpośrednio:
IV.4.k. "Kontroluj przed wysłaniem napisany przez siebie tekst. Korzystaj z opcji PODGLĄD. Jeśli jednak coś Ci umknie, zawsze możesz jeszcze zmienić treść w opublikowanej już wiadomości."

2. Uprzedzałem, niektórych nawet osobiście via PW. Ogłoszenie widnieje u samej góry. Wytarczyło poświęcić 10-30 sekund.
3. Uzasadnienie podałem do publicznej wiadomości. Jest krótkie, ale moim zdaniem wystarczające.
4. Protestów ze strony innych modów lub admina nie było.

Pozdr., wookee :)

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 4:16 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
No coż, może ogłoszenie wymaga troche od czytającego... Może mi jest łatwiej je zrozumieć, bo jak byłem moderatorem to prześwioadczenie u niektórych forumowiczów, że moderator jest od tego, żeby poprawiać posty niczym maszyna pomieszane z przeświadczeniem, że nie ma prawa się wtrącać do wypowiedzi doprowadzało mnie czasem do reakcji nietypowych. Nie chcę tu wnikać w zasadność konkretnych ostrzeżeń, chciałbym jednak zaznaczyć, że gdyby nie kolega Wookee jest jednym z lepszych moderatorów na forum, moderatorem, któremu ciągle jeszcze się chce cokolwiek robić by to forum jakoś działało. A nie myli się ten co nic nie robi...

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 4:20 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: wt sie 30, 2005 6:21 pm
Posty: 45
Nie wiem do kogo Wookee kierował swoją wypowiedz gdyż jest bardzo ogolnikowa. W każdym razie nie jest napisane w regulaminie, ze za napisanie posta i niesprawdzenie wypowiedzi przed wysłaniem grozi kara w postaci ostrzezenia. Jest za to napisane, ze moderator powinien odpowiedzieć na pytanie wyslane mailem. Otoz ja taką odpowiedź otrzymałem i pozwolę sobie ją zacytować:

"Jest tak, jak powinno być.

Pozdr., wookee"

Czy ktoś może mieć do takiego wyjasnienia jakiekolwiek zastrzeżenia? Zdaje się, ze Wookee kolejny raz udowodnił, ze nie powinien być moderatorem. Nie tylko dlatego, ze nie umie ocenić wartości merytorycznej posta na podst. którego wpisuje ostrzeżenie ale także dlatego, ze nie potrafi swoich działań uzasadnić!
Ponawiam prośbe do admina o usunięcie Wookee'go z funkcji moderatora. Przypominam także o usunięciu z mojego konta ostrzeżenia jakie mi ten człowiek wpisał.

_________________
OSTRZENIENIE DLA WOOKEE'GO: Za brak umiejetnosci moderowania forum oraz wystawianie negatywow bezpodstawnie!!


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 4:42 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Kolego dejnekas, czy mam ja zacytować te "musisz" "nie potrafisz" itd.? EMPiK normalnie :D Kolega dejnekas z kolei (po raz pierwszy na tym Forum, nie w ogóle) udowodnił, że nie bardzo umie się zachować w dyskusji internetowej.

dejnekas pisze:
Nie wiem do kogo Wookee kierował swoją wypowiedz gdyż jest bardzo ogolnikowa.

Do osób piszących posty, czyli uzytkowników Forum, czyli także do kolegi dejnekas.

dejnekas pisze:
Zdaje się, ze Wookee kolejny raz udowodnił, ze nie powinien być moderatorem.

Super, kolega widze obeznany.

dejnekas pisze:
nie umie ocenić wartości merytorycznej posta na podst. którego wpisuje ostrzeżenie ale także dlatego, ze nie potrafi swoich działań uzasadnić!

Obszerne wyjasnienie jest tuż powyżej,
Wookee pisze:
moim zdaniem wystarczające.

było już wcześniej.

EOT, mam co robić.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 4:52 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: wt sie 30, 2005 6:21 pm
Posty: 45
Wookee pisze:
EOT, mam co robić.


EOT to bedzie kiedy kolega Wookee przeprosi za bzdurne wystawienie ostrzezenia i je jednocześnie usunie. Dodatkowo kolega Wookee także musi sobie wpisać ostrzezenie za bezzasadne wpisanie mi ostrzeżenia. Zasady dotyczą WSZYSTKICH.

Jesli chodzi o moj mail to proszę bardzo, możesz wstawić kopię na forum. Niech inni zobaczą jaki to EMPIK napisałem do Ciebie. Jesli jeszcze raz bedziesz mnie posądzał o takie rzeczy to ja wstawie kopię tego maila - pamiętaj, ze mam go w u siebie. Więc daruj sobie dalszą dyskusję i napraw to co zepsułeś! Mam ważniejsze rzeczy do robienia niż zabawa z Tobą.

_________________
OSTRZENIENIE DLA WOOKEE'GO: Za brak umiejetnosci moderowania forum oraz wystawianie negatywow bezpodstawnie!!


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 5:26 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 15, 2002 1:00 am
Posty: 3709
Lokalizacja: Szczecin
Jak dla mnie Wookee jest wzorem moderatora... i tyle w tym temacie...

_________________
Pozdrowki
adi
W Polsce sprzedaje się tylko godność i wódka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz lut 05, 2006 6:47 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Osobiście znam lepszych, ale każdemu wg gustu [oczko] Osobiście nie podoba mi się treść i forma ogłoszenia widocznego na forum Mercedes [szalone]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn lut 06, 2006 4:41 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
dejnekas pisze:
Otoz ja taką odpowiedź otrzymałem i pozwolę sobie ją zacytować:

"Jest tak, jak powinno być.

Pozdr., wookee"


I co niby ma wynikać z tego cytatu? Jeżeli wrzucasz wyrwane z kontekstu wypowiedzi, to nie oczekuj poparcia z naszej strony.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn lut 06, 2006 4:59 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Hej

No ja nie widze mozliwości usunięcia Wookego robote wykonuje straszna a jak się oglądnie to co trzeba tam poprawiać...

Nawet jeżeli to było potknięcie to co ?? Wookee też człowiek nie przesadzajcie i róbcie krucjaty.

Wookee napewno sprawę jeszcze raz przeanalizuje.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn lut 06, 2006 5:33 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 02, 2003 2:38 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
sebi pisze:
Wookee napewno sprawę jeszcze raz przeanalizuje.


No pewnie, a oszołomstwo musi się nauczyć, że ma chodzić jak w zegarku, a jak mu nie pasuje to niech idą spamować na onecie ! : ))))))

_________________
ex: Mercedes-Benz 240 D, automatic, 1977, Silbergrün 861


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn lut 06, 2006 6:48 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Wg mnie o ile moje skromne zdanie sie liczy :)

Wookee to dobry moderator robote robi okrutną a że chce sobie w tej pracy teoche ulzyć to i pisze co mu w tym pomoże a jak sie ktoś do tego nie dostsosuje to niech liczy sie z konsekwencjami.

Niestety robota moderatore nie jest łatwa i przyjemna o czym kilku z nas już wie ......

Nasze forum jest MODEROWANE i takie będzie !!!

Jeżeli komuś nie odpowiada taka forma to od razu mówie TO SIE NIE ZMIENI zostaje jedno trzeba sie z tym pogodzić i dostosować - nie jest to trudne o czym mogo wam powiedziec ludzie którzy też na początku oberwali po uszach za swoej posty na forum a jednak przetrwali i dostosowali sie i co ........... no i są zadowolonymi użytkownikami forum.

Kilku niestety sie nie umiło dostosować i polecieli w kosmos jak te łajki :D

Poczytałem sobie cały wątek i uważam że:

1. djankes niestety wykonał dziwny/nieprzemyślany ruch na forum (po cholere pisać takie pierdoły w następnym poście, myśle że trzeba czytać posta znim sie kliknie wyslij)
2. wookee napisał ogłoszenie ma prawo praktycznie sam walczy w największym dziale naszego forum i od kogoś musiał zacząć egzekwowanie swoich ustaleń które nie są głupie. Tak sie złożyło że wypadło na kolege dejnekas na kogoś musiało :D

Więc ludzie nie róbcie scen tylko piszta dalej ciekawe posty potraktujcie to jako nauke na przyszłość :D.

Pozdrawiam

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn lut 06, 2006 10:43 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 15, 2002 1:00 am
Posty: 3709
Lokalizacja: Szczecin
MacKuz pisze:
ludzie którzy też na początku oberwali po uszach za swoej posty na forum a jednak przetrwali i dostosowali sie i co ........... no i są zadowolonymi użytkownikami forum.


Czuje że mowa tu m.in. o mnie ;) [zlosnik] Ja już nie mogę doczekać się zlikwidowania tego karniaka...

MacKuz pisze:
nauke na przyszłość


Ja się chyba poprawiłem co? [oczko] [zlosnik]

_________________
Pozdrowki

adi

W Polsce sprzedaje się tylko godność i wódka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn lut 06, 2006 10:44 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: wt sie 30, 2005 6:21 pm
Posty: 45
Przykro, ze pomimo ewidentnie niewłasciwiej oceny Wookee'go otrzymałem ostrzezenie.
To co napisałem nie jest "bzdurą" tylko realnym patrzeniem na własne działanie. Widać Wam to nie pasuje i żyjecie sobie w światku znajomości o kolesiów. Można i tak ale ja nie mam zamiaru sie dostosowywać i bezzasadnie przyjmować nauki (jak to napisał MacKuz). To, ze Wookee jest modem nie znaczy, ze sie nie myli co jednoznacznie widać w tej sytuacji. A MacKuz tylko to ślepo popiera. Niestety potwierdzacie złe zdanie o kierowcach MB jedoczesnie naśmiewacie się z kierowców BMW - żałosne.

Nie mam żadnej przyjemności w dalszym nawiązywaniu kontaktów z Wami - żegnam.

_________________
OSTRZENIENIE DLA WOOKEE'GO: Za brak umiejetnosci moderowania forum oraz wystawianie negatywow bezpodstawnie!!


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl