MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 8:46 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 7:41 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 02, 2003 2:38 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
lekka przesada

_________________
ex: Mercedes-Benz 240 D, automatic, 1977, Silbergrün 861


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 10:45 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sty 31, 2004 12:04 am
Posty: 1281
Lokalizacja: Gliwice
Dana ma racje... bo Ci co płacą składkę to prawie zawsze są na zlotach... ale sami wiecie ilu takich jest.... klub powinien się rozrastać lub być w lekkim zastoju a z tego co obserwuje to trochę ludzi się wycofało z klubu.

Zresztą chyba sami to widizcie ;)

_________________
- Mercedes W123 300 TDT, 83r automatic, W201 190E 1993r. W201 190D 1988r. , W210 300TDT 99r.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 15, 2005 1:45 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
melvis pisze:
lekka przesada


Ale o czym piszesz?

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 15, 2005 7:45 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 04, 2005 11:31 am
Posty: 1777
Lokalizacja: Łobez [ZŁO] [GLE] - rezydent
Niestety czasy mamy ciężkie, ludzie jacyś tacy zestresowani i źli. Wielu szuka tylko pretekstu do zaczepki i kłótni. Jeśli mówimy o regulaminie to niestety większość użytkowników go nie przestrzega - chociażby jeśli chodzi o ortografię. A pieniactwa w tym sporze były całe tony. Po co to komu??? Oczywiście narażam się swoją wypowiedzią bo jestem ziomkiem i meh: owa i Wookego bo znam ich obu osobiście nawet. Jeśli zaś chodzi o forum i jego treści to faktycznie coś sie psuje ale nie jest jeszcze tak tragicznie w moim mniemaniu.
Życzę wszystkim pokory, otwartości, zrozumienia i poczucia humoru.

_________________
Mercedes Benz S124 220TE 1993r.
Volvo FH13 500 2016r. - służbówka
ex: Mercedes Benz W115 200D 1968
ex: Mercedes Benz W115 200D 1973
ex: Mercedes Benz S123 300TD 1983
ex: Mercedes Benz Actros MPII 1844 2007r.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 15, 2005 8:42 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
Dana pisze:
Klub to ludzie, i to ci, którzy niekiedy codziennie spędzają czas na forum, udzielają się, rozmawiają grzecznie lub nie, spotykają się zupełnie prywatnie, na spotach, spotykają sie na zlotach lub nie spotykaja sie z nikim. Klub to również ci, którzy nie płaca składek i nie sa wpisani na listę klubowiczy ale sa obecni na forum.

Ok tego nie musimy nikomu tłumaczyć tak jest...........


Dana pisze:
Ta strona klubowa jest oceniana jako całość.


Tu masz rację i to trzeba zmienić dla poprawy wizerunku klubu i dla naszego dobergo imienia.


Dana pisze:
To, co sie tutaj dzieje, na forum otwartym dla każdego, to też Klub. A skoro źle sie dzieje na forum, to tez źle sie dzieje w Klubie a nie czarujmy się - dobrze nie jest, bo zamiast przybywać ludzi, to ich ubywa.



Tu też masz rację ale pamietaj że jednostka to masa a jak robi jednosta to tak się ma do tego masa.


Dana pisze:
A dlaczego ubywa?


Własnie dlaczego dla mnie to naturalna selekcja czy chesz aby wstępowało tu 100 czy 300 osób rocznie ??

Dana pisze:
Odpowiedzcie sobie sami.


Odpowiadam: Chcemy (chcę) aby klub stał sie elitarny tzn aby gromadził ludzi którzy chcą się integrować i innym ogarniętymi tą samą pasją. Dziwne??


Dana pisze:
Jeszcze trochę a na zlot będa przyjeżdżały niedobitki, które cudem przetrzymały wojnę na Forum!



Proszę Cię nie dobijaj mnie zrobiłem to aby ratować imię Klubu a teraz mnie wielu potępia za różne sprawy, punktacje i niedociągniecia. Teraz Ty piszesz że przegrałaś wojnę.., o co??

O dobrą zabawę?? O zlot na ostatnią chwilę?? O pytania i odpowiedzi??

Dana przyjechało wiecej osób nowych na zlotach niz sobie wyobrażasz i mam prośbę też przyjeżdżaj


Dana pisze:
Bycie na Forum, przestało być zabawą tylko walką o przetrwanie.


Bycie TU to najfajniesze co można sobie sprawić w doczesnym życiu wystarczy zapomnieć o całej reszcie i dzielić się pasją i innymi miłośnikami strichachtów (/8) pozdrawiam Was !!

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz paź 16, 2005 11:57 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 02, 2003 2:38 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
Bukol pisze:
melvis pisze:
lekka przesada


Ale o czym piszesz?


Przepraszam, to była wypowiedź do innego wątku na Hyde Parku.
Dziękuję Bukolowi za czujność.

_________________
ex: Mercedes-Benz 240 D, automatic, 1977, Silbergrün 861


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 17, 2005 11:56 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
sebi pisze:
Dana pisze:
e="Dana"]Jeszcze trochę a na zlot będa przyjeżdżały niedobitki, które cudem przetrzymały wojnę na Forum!



Proszę Cię nie dobijaj mnie zrobiłem to aby ratować imię Klubu a teraz mnie wielu potępia za różne sprawy, punktacje i niedociągniecia. Teraz Ty piszesz że przegrałaś wojnę.., o co??

O dobrą zabawę?? O zlot na ostatnią chwilę?? O pytania i odpowiedzi??

Dana przyjechało wiecej osób nowych na zlotach niz sobie wyobrażasz i mam prośbę też przyjeżdżaj


Dana pisze:
Bycie na Forum, przestało być zabawą tylko walką o przetrwanie.


Bycie TU to najfajniesze co można sobie sprawić w doczesnym życiu wystarczy zapomnieć o całej reszcie i dzielić się pasją i innymi miłośnikami strichachtów (/8) pozdrawiam Was !!



Sebi, proszę, nie bierz do siebie tego, ze było mało osób na ostatnim zlocie!! to nie było do Ciebie, nie dotyczyło ostatniego zlotu, napisałam to na przyszłość...
a ja żadnej wojny nie przegrałam, bo z nikim nie zaczęłam walczyć [oczko]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 17, 2005 1:28 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Ensignx pisze:
Czy będzie jakieś oficjalne stanowisko władz Klubu w tej sprawie ?

Mam nadzieję, że ta sprawa nie jest pozostawiona sama sobie "aż ucichnie" ?


I czy oprócz klubowiczów dowiedzą się również o tym forumowicze.

sebi pisze:
Odpowiadam: Chcemy (chcę) aby klub stał sie elitarny tzn aby gromadził ludzi którzy chcą się integrować i innym ogarniętymi tą samą pasją. Dziwne??


Tak chce tu wiele osób, ale naprawdę ciężko to czasem zobaczyć. Wchodząc i widząc kolejną awanturę, przychodzi zwątpienie czy wogóle opłaca się tu zaglądać.

Doprowadza to powoli do tego, że wchodzę tu, korzystam z opcji "szukaj", znajdę co potrzebuję i wychodzę.

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 17, 2005 4:52 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
I znowu się wtrące...
Moim zdaniem, człowieka z doświadczeniem jak jest inaczej, kultura nie została wypracowana przez pokolenia naszych dziadów po to by się jej trzeba bylo uczyć, by jej przestrzeganie wymagało wysiłku, by wyłonić jakąś elytę, lecz po to, by nam wszystkim zyło się RAZEM lżej. Bo wiele sporów wynika poprostu z braku kultury. Pod tym pojeciem rozumiem również opanowywanie sie w niektórych sytuacjach, przemyślenie wypowiedzi przed wklepaniem i inne takie, już o słownictwie nie wspominając. Jeżeli więc, lekceważymy, omijamy zasady kultury, to potem otrzymujemy tego plony w postaci atmosfery jaką mamy. Bo forum nie jest miejscem, że można bardziej lub mniej anonimowo odreagować nerwowy dzień.
Z pozdrowieniami dla wszystkich

PS. Tekst nie był pisany jako akt oskarzenia, tylko jako obserwacja. Jako apel, również do modów, o nie przymykanie oczu na brak kultury. I nie mam tu na myśli reagowania w sposób również nie kulturalny, zaczepny i eskalacyjny.

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 17, 2005 5:32 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 02, 2003 2:38 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
zgadzam się z octem - takt, delikatność oraz liczenie do stu znacznie poprawiają stosunki z moderatorami i całą resztą mercedesowej braci

_________________
ex: Mercedes-Benz 240 D, automatic, 1977, Silbergrün 861


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt paź 25, 2005 9:21 am 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt cze 29, 2004 12:00 pm
Posty: 972
Numer GG: 2336868
Lokalizacja: Konopnica pod Lublinem,teraz W-wa
Czy władze Klubu zamierzają w końcu zająć stanowisko w wiadomej sprawie i je przedstawić na forum ?

_________________
1974 W115 240D 3.0 - Kubuś
1978 W107 450 SLC 5.0
ex. 1985 W126 500 SE, 1982 W123 240D USA
Tel. 668 459 362


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt paź 25, 2005 1:18 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Ensignx pisze:
Czy władze Klubu zamierzają w końcu zająć stanowisko w wiadomej sprawie i je przedstawić na forum ?


Klubowicze załatwili ww sprawe na forum klubowym (forum jest własnością klubu i klub wybiera moderatorów oraz dba;) o profil forum.)

W ankiecie przeprowadzonej na forum klubowym klubowicze zdecydowali że kolega Wookee sprawdza sie w roli moderatora więc dalej zostaje moderatorem forum Mercedes.

Skargi wnioski i zażalenia przyjmuje od 13 do 13:05 w poniedziałki.

Pozdrawiam
Admin :D.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl