MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 2:58 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: śr paź 05, 2005 11:32 am 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Witam!

Mam pytanie o ilość kont. Czy dana osoba może mieć kilka różnych kont – rejestracji? Przyznam się, że czytałem regulamin, – ale nie umiem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

Pytanie może się wydawać komuś dziwne – no, bo, po co ktoś miałby zakładać sobie dwa konta? – w jakim celu? – mieszać? – dyskutować z samym sobą?

Wiem, że to absurd, ale ostatnio zauważyłem, że są jednak tu na forum takie zjawiska.

Może się ktoś wypowie w tej kwestii.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 3:31 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2005 4:44 pm
Posty: 504
Lokalizacja: Zgorzelec
To jest ta sama osoba.

http://w114-115.org.pl/forum/profile.ph ... ile&u=1636

http://w114-115.org.pl/forum/profile.ph ... file&u=336

Po załorzeniu powyrzszego tematu zmieniła obrazek i nick.
Wczesniej był dokładnie ten sam obrazek ,a w nazwie zamiast liter były
(**-***).
Może to wyraz buntu,może część jakieś rozgrywki.Tego nie wiem ale zjawisko ,które opisuje Samsung1 występuje na forum.

Cytuj:
nie umiem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi

Regulamin punkt:II.2.b
W tej chwili po zmaianch w profiu użytkownika,sprawa jest niejako nieaktualna jednakże regulamin został złamany przez tego własnie użytkownika.Co teraz jest nie do udowodnienia.Jeżeli Administrator ma mozliwośc zweryfikowania IP,to można na to zwrócić uwagę.

_________________
123 200 1982


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 3:45 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Profil (**-***) został usunięty natomiast forumowicz został ostrzeżony na okolicznośc zakładania nastęnego konta.

Pozdrawiam

regulamin rulez :D

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 4:06 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 02, 2003 2:38 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
MacKuz pisze:
Profil (**-***) został usunięty natomiast forumowicz został ostrzeżony na okolicznośc zakładania nastęnego konta.

Pozdrawiam

regulamin rulez :D


Dzię !!! Ku !!! Je !!! My !!!
: )))))

_________________
ex: Mercedes-Benz 240 D, automatic, 1977, Silbergrün 861


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 4:10 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Powiem szczerze, że jak widzę co się zaczyna tutaj dziać to mija mi ochota na zaglądanie tutaj.

Wszędzie węszony jest spisek, zaczyna sie pouczanie gdzie wątek ma prawo się znaleźć a gdzie nie, przekrzykiwanie sie nawzajem, że powienien być w HP albo w Giełdzie.

Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie [szalone]. Są tutaj moderatozy, są administratorzy. Czy Wy znajdujecie w tym przyjemność, że społecznie pracujecie na drugi etat ?

Panie Samasung, szanuje Pana, ale

Samsung1 pisze:
po co ktoś miałby zakładać sobie dwa konta? – w jakim celu? – mieszać? – dyskutować z samym sobą?


może ktoś ma taki kaprys. Dajcie sobie na luz.

Lukasz prywatnie się z Tobą naprawdę dobrze rozmawia, ale przestańcie szukać sobie problemów na siłę.

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 4:44 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2005 4:44 pm
Posty: 504
Lokalizacja: Zgorzelec
WeebShut
Wszystko ok.
Ale popatrz na to w ten sposób.Ktoś Cię upomina na temat czytania regulaminu, w dość niewybredny sposób.To jak można zareagować kiedy właśnie ta osoba łamie regulamin?Nie jestem jakimś tam służbistą,żeby zyć zgodnie z regulaminem na każdym kroku.Ale po coś on w sumie jest,prawda?
Pozdrawiam i nie szukam sobie na siłę problemów.
Cytuj:
Lukasz prywatnie się z Tobą naprawdę dobrze rozmawia

Z Tobą również.

_________________
123 200 1982


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 5:01 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Panowie. To forum, jak sama nazwa wskazuje, ma służyć pytaniom i opiniom n.t. działania forum, więc nie szukajcie dziury w całym. Macie coś do powiedzenia w topicu to piszcie - jak nie to do Hyde Parku.

A pouczanie co gdzie powinno się znaleźć jest jak najbardziej zasadne, tym bardziej że moderator nie siedzi 24h na dobę w necie. Mnie osobiście denerwuje fakt wolnej amerykanki, bo forum coraz gorzej się czyta.

Cytuj:
Powiem szczerze, że jak widzę co się zaczyna tutaj dziać to mija mi ochota na zaglądanie tutaj.

Więc jak nie masz pytań i uwag do forum to nie zaglądaj. Po co się męczyć [hehe]

Cytuj:
Wszędzie węszony jest spisek, zaczyna sie pouczanie gdzie wątek ma prawo się znaleźć a gdzie nie, przekrzykiwanie sie nawzajem, że powienien być w HP albo w Giełdzie.

I słusznie. Po co na HP ogłoszenia? Zdarza się to notorycznie.

Cytuj:
Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie . Są tutaj moderatozy, są administratorzy.

Ale nie ma ich, jak już wyżej napisałem, non stop. Są za to fotumowicze z doświadczeniem, klubowicze i ex-moderatorzy, którzy mogą i mają prawo zwrócić uwagę. Grunt, aby to robić grzecznie.

Cytuj:
Czy Wy znajdujecie w tym przyjemność, że społecznie pracujecie na drugi etat ?

eeee tam...

Cytuj:
Panie Samasung, szanuje Pana, ale

hehehe - Samsung, jesteś chyba jedyną osobą na forum, o której ludzie zwracają się per Pan [hehe]

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 5:49 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lut 14, 2004 3:43 pm
Posty: 2822
Lokalizacja: Pyrlandia
Bukol pisze:
I słusznie. Po co na HP ogłoszenia? Zdarza się to notorycznie.


kurde Bukol taki fajny jestes kolega, ale znów tobie też znów tłumaczyć ? :-?
zajżyj na HP i przeczytaj wyjaśnienia Idzika, bo chyba jestm ostatnio uwazany za największego przygłupa na forum, co to ogłoszenia nie umie zamieścić dobrze...

_________________
Kuba
W116 300SD '79
Ex:
C114 250 2,8 '71, S203 220 CDI '04, W115 200 '72, W123 200 '84, C123 230 '82, W116 350 '77, C123 280 '80, S202 250TD '98, W124 300D '88, W201 1.8 '91, W202 180 '99


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 5:59 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
Dzień dobry wszystkim!


Drogi Samsungu! Pozwól per Ty, choć wódki nie piliśmy, starszy też jesteś, ale to internet. Dubito ergo sum. Pytasz, bo nie wiesz. Rozumiem, jest OK.



Szanowny Qzynie, zupełnie niepotrzebnie zamartwiasz się tym, że niczego mi nie udowodnisz i sugerujesz weryfikację IP, bo przyznaję się wszem i wobec. To ja.

Nick miał postać nieco inną niż podajecie. Niby drobiazg, ale z przyczyn formalnych przez taką niestaranność można przegrać niejedna ważną sprawę.

(**: ***) miał wyraźnie kojarzyć się z moim dotychczasowym nickiem. Po burzy napisałem do Maćka pw z prośbą, ażeby poprawił tabelkę z ostrzeżeniami, gdyż po szybkiej interwencji w wątku o tjunowaniu Mercedesa popełnił był kilka literówek, a i argumentacja była niejasna, a bardzo mi na tym porządku zależało. Napisałem także, że zamierzam zarejestrować się po raz drugi, tylko i wyłącznie na potrzeby giełdy, wycofując się z aktywnego uczestnictwa w dyskusjach w innych działach forum. Z konta (me: how) z przypadkowo fajnym stanem postów 2115 nie chciałem już korzystać, żeby nikomu nie kojarzyło się ono z moją budzącą od jakiegoś czasu tyle kontrowersji, emocji i negatywnych skojarzeń osobą. Ci , którzy znają mnie lepiej, wiedzieliby o kogo chodzi i to do nich adresowana była asocjacja. Jako argumentację podałem fakt, iż od jakiegoś czasu nie pasuje mi daleko posunięty liberalizm w odniesieniu do obchodzenia się z samochodem i demonstrowania tego na forum. Nie interesuje mnie solidarność za wszelką cenę z wszystkimi użytkownikami Mercedesa. Ja generalnie lubię ludzi, ale idea przyświecać nam musi jedna. Z niektórymi pozostałem w kontakcie poprzez pw, budząc zdziwienie, że w kwestiach technicznych nie odpowiadam publicznie.



Drogi Bukolu! Chyba pojawiła się okazja, żeby napisać, że w rzeczonym wątku nazwałeś mnie w inteligentny sposób palantem, inni przyklasnęli, a ja oberwałem. To ja po kilku napastliwych odpowiedziach na post Mariusza_19 próbowałem przystopować lawinę komentarzy. Porównanie do krwawiącego palca, piranii i bezradnego Samsunga zrozumieli ci, którzy chcieli, a nie ci, którzy pocili się, żeby szybko zdązyć machnąć kolejnego posta lub co gorsza, go zdjąć (sic!)



Melvis! "Prawie jak Elvis". Prawie robi wielką różnicę, a kot Gargamela nazywał się Klakier.



I na koniec Maćku - adminie, oto dwa cytaty z regulaminu:

Jedna osoba ma prawo do założenia jednego konta i jest zobligowana to korzystania na forum wyłącznie z niego.

Raz wybranego na forum pseudonimu nie ma możliwości zmieniać. W przypadku chęci zmiany należy zrejestrować się jeszcze raz.


Sprzeczność widzę, sprzeczność. Proszę o komentarz.

_________________
123. W, S i C.


Ostatnio zmieniony śr paź 05, 2005 6:25 pm przez _me: how_, łącznie zmieniany 5 razy.

Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 6:00 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
kubol pisze:
Bukol pisze:
I słusznie. Po co na HP ogłoszenia? Zdarza się to notorycznie.


kurde Bukol taki fajny jestes kolega, ale znów tobie też znów tłumaczyć ? :-?
zajżyj na HP i przeczytaj wyjaśnienia Idzika, bo chyba jestm ostatnio uwazany za największego przygłupa na forum, co to ogłoszenia nie umie zamieścić dobrze...


Looozik - nie w Ciebie "celowałem". Nawet nie czytałem Twoich ogłoszeń (dopiero teraz popatrzyłem). Tai przykładzik tylko podałem, bo zdarza się to często w przypadkach związanych z MB i częściami do nich. Zresztą dotyczy to nie tylko ogłoszeń na HP czy MB. Ciebie akurat nie podejrzewam o forumowy analfabetyzm [hehe]

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 6:32 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
MacKuz pisze:
Profil (**-***) został usunięty natomiast forumowicz został ostrzeżony na okolicznośc zakładania nastęnego konta.

Pozdrawiam

regulamin rulez :D


OK - rozumiem - dziekuję za wyjaśnienie.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 6:59 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
(me: how) pisze:
Drogi Bukolu! Chyba pojawiła się okazja, żeby napisać, że w rzeczonym wątku nazwałeś mnie w inteligentny sposób palantem, inni przyklasnęli, a ja oberwałem. To ja po kilku napastliwych odpowiedziach na post Mariusza_19 próbowałem przystopować lawinę komentarzy.

Trudno. Nic na to nie poradzę, że odebrałeś to osobiście. Musisz jednak wiedzieć, że mój post był skierowany do baaardzo szerokiego grona. Nigdzie nie odniosłem się do Twoich wypowiedzi i dziwi mnie fakt, że tak to traktujesz. Twój problem - widać czujesz się winny lub chcesz być męczennikiem. Nie pamiętam też faktu, że "inni" przyklasnęli. Ale możliwe, że zostało to usunięte zanim miałem okazję poczytać. Mam już dosyć pouczania przez innych i narzucania co wolno a czego nie wolno i to w wykonaniu niejednokrotnie chamskim. Warto przy tym zauważyć, czym przemieszczają się notoryczni krytykanci i zastanowić się przy okazji, czy n.p. wielokrotnie omawiane "cyrkle" są tuningiem optycznym czy nie?

Cytuj:
Porównanie do krwawiącego palca, piranii i bezradnego Samsunga zrozumieli ci, którzy chcieli, a nie ci, którzy pocili się, żeby szybko zdązyć machnąć kolejnego posta lub co gorsza, go zdjąć (sic!)

To już chyba nie do mnie. Nie zdążyłem nawet przeczytać tych postów, a o tym, że oberwałeś dowiedziałem się później.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 9:59 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn kwie 12, 2004 8:02 am
Posty: 1054
Lokalizacja: DST JO80MU
(me: how) pisze:
Szanowny Qzynie, zupełnie niepotrzebnie zamartwiasz się tym, że niczego mi nie udowodnisz i sugerujesz weryfikację IP, bo przyznaję się wszem i wobec. To ja.


(me: how) O co chodzi? Jaka weryfikacja? O co biegoa?
Moze Tobie chodzi o inna osobe?

Prosze o kilka slow wyjasnienia, bo jakos dziwnie sie czuje.

_________________
Pozdrawiam Qzyn

s123 240TD - 6.X.82; Taigabeige Drobinka

http://www.nanoelektrody.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 10:10 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Nie macie innych problemów? Z reguły jak ktoś broi to zakłada drugie konto i takich przypadków było wiele. Mam walić po nickach? To są jednostkowe sytuacje, kiedy admini i moderatorzy reagują na taki obrót spraw. Raczej nikt normalny nie zakłada na forum dwóch nicków, bo tak naprawdę po co to komu?

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 10:20 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
qzyn pisze:
(me: how) pisze:
Szanowny Qzynie, zupełnie niepotrzebnie zamartwiasz się tym, że niczego mi nie udowodnisz i sugerujesz weryfikację IP, bo przyznaję się wszem i wobec. To ja.


(me: how) O co chodzi? Jaka weryfikacja? O co biegoa?
Moze Tobie chodzi o inna osobe?

Prosze o kilka slow wyjasnienia, bo jakos dziwnie sie czuje.



Najmocniej Cię przepraszam! Jest to mój błąd. :oops:
Nie wiem, jak to zrobiłem. Chyba zasugerowałem się zmienionym ostatnio avatarem właściwego adresata.


Oczywiście akapit skierowany był do lukasz200, który zdążył ucieszyć się z mojego ostrzeżenia, zanim admin zamknął temat. Był uprzejmy także wskazać, kto jest palantem konkretnie, ale także i wtedy udało mu się zawinąć swój post przed interwencją admina.

_________________
123. W, S i C.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl