MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 4:40 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 12:12 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Biedrona pisze:
Jak bys go tak nie futrowala to nie musialabym mu zmieniac...
bała się, bał tylko nie wtedy jak zamierzał się na mnie swoimi siekaczami :evil: strachliwy jak i właścicielka...

no jak bedziesz u mnie czestym gościem to rzeczywiście musze zamek kupić z duuuużymi piwnicami, takzeby pomieścić kegi z piwem [zlosnik]
kominek? nieeeee, musiałabym zaiwaniać na piate z drewnem na plecach


ale ten biedak miał nawet chrupki w misce poukładane w kosteczkę [zlosnik] a z siana plecionkę utkaną [jezyk2] a ja sie na Ciebie z siekaczami nie rzucam [hee]
oj, to sobie winde zamontujesz po zewn ścianie budynku, z koszykiem na drewno , taki kominek, to strasznie dużo przyjemności daje [skoczek] [skoczek3]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 12:40 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Dana pisze:
Biedrona pisze:
Jak bys go tak nie futrowala to nie musialabym mu zmieniac...
bała się, bał tylko nie wtedy jak zamierzał się na mnie swoimi siekaczami :evil: strachliwy jak i właścicielka...

no jak bedziesz u mnie czestym gościem to rzeczywiście musze zamek kupić z duuuużymi piwnicami, takzeby pomieścić kegi z piwem [zlosnik]
kominek? nieeeee, musiałabym zaiwaniać na piate z drewnem na plecach


ale ten biedak miał nawet chrupki w misce poukładane w kosteczkę [zlosnik] a z siana plecionkę utkaną [jezyk2] a ja sie na Ciebie z siekaczami nie rzucam [hee]
oj, to sobie winde zamontujesz po zewn ścianie budynku, z koszykiem na drewno , taki kominek, to strasznie dużo przyjemności daje [skoczek] [skoczek3]

A potem tylko taras (oparty na słupach i o budynek) taki z 8x10m (w sam raz na poranną kawe i wieczorne imprezy), zewnętrzne schody (bo po co mają sąsiedzi się interesować powrostami), windę osobową (co by nóżek nie męczyć) i dziurę w podłodze ze schodami ( w ramach zwiększania metrażu).
Całość się pokryje teflonem, to kurz nie siędzie.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 12:48 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Wookee pisze:
A potem tylko taras (oparty na słupach i o budynek) taki z 8x10m (w sam raz na poranną kawe i wieczorne imprezy), zewnętrzne schody (bo po co mają sąsiedzi się interesować powrotami), windę osobową (co by nóżek nie męczyć) i dziurę w podłodze ze schodami ( w ramach zwiększania metrażu).
Całość się pokryje teflonem, to kurz nie siędzie.



łeeee, a o basenie zaponiałeś!!! [oczko]
no, powroty do domu sączasami męczące [zlosnik] [swir]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 1:13 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Dana pisze:
Wookee pisze:
A potem tylko taras (oparty na słupach i o budynek) taki z 8x10m (w sam raz na poranną kawe i wieczorne imprezy), zewnętrzne schody (bo po co mają sąsiedzi się interesować powrotami), windę osobową (co by nóżek nie męczyć) i dziurę w podłodze ze schodami ( w ramach zwiększania metrażu).
Całość się pokryje teflonem, to kurz nie siędzie.



łeeee, a o basenie zaponiałeś!!! [oczko]
no, powroty do domu sączasami męczące [zlosnik] [swir]

Tylko na moment. :oops: Już piszę.

Jak dojdziemy z tymi schodami do parteru, to się machnie od razu taki na 2-3 kondygnacje. Sauna i inne takie tam oczywiście included. Może posadzimy parę drzewek, coś jak na tym budynku co stoi w Wiedniu - Bukol będzie wiedział o który chodzi - tylko tamten jest jakiś strasznie super nowoczesny czy abstrakcyjny (ściany w łaty i full mix), więc może ciut mniej tej zieleni. :-? ;) [zlosnik]

Bukol, notujesz?? ;) [zlosnik]

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 1:31 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Wookee pisze:
Jak dojdziemy z tymi schodami do parteru, to się machnie od razu taki na 2-3 kondygnacje. Sauna i inne takie tam oczywiście included. Może posadzimy parę drzewek, coś jak na tym budynku co stoi w Wiedniu - Bukol będzie wiedział o który chodzi - tylko tamten jest jakiś strasznie super nowoczesny czy abstrakcyjny (ściany w łaty i full mix), więc może ciut mniej tej zieleni. :-? ;) [zlosnik]

Bukol, notujesz?? ;) [zlosnik]


no to jak już lecimy z tymi marzeniami, to proszę salon odnowy biologicznej, bilard, już nie wspomnę o kręgielni [zlosnik] i salonie zaopatrzonym w barek w starym stylu, skórzane folete i miłą obsługę [drink] [zlosnikhihi]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 1:41 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Dana pisze:
Wookee pisze:
Jak dojdziemy z tymi schodami do parteru, to się machnie od razu taki na 2-3 kondygnacje. Sauna i inne takie tam oczywiście included. Może posadzimy parę drzewek, coś jak na tym budynku co stoi w Wiedniu - Bukol będzie wiedział o który chodzi - tylko tamten jest jakiś strasznie super nowoczesny czy abstrakcyjny (ściany w łaty i full mix), więc może ciut mniej tej zieleni. :-? ;) [zlosnik]

Bukol, notujesz?? ;) [zlosnik]


no to jak już lecimy z tymi marzeniami, to proszę salon odnowy biologicznej, bilard, już nie wspomnę o kręgielni [zlosnik] i salonie zaopatrzonym w barek w starym stylu, skórzane folete i miłą obsługę [drink] [zlosnikhihi]

Kregielnię i nne hamerykanckie wynalazki, to proszę samemu a nie wciągac w to powaznych ludzi. [zlosnik]
Z hamerykanckich, to ewent. może byc Hummer - w sam raz do nawierzchni i ruchu miejskiego, ale ja bym brał jakąś opancerzoną G z V8.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 1:43 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
Matko jedyna zostawić towarzystwo samo i już ich poniosła wyobraźnia...

Ja tylko chciałam skromnie napomknąć że moje mieszkanie jest na poddaszu i posiada powierzchni użytkowej zaledwie 30,8 sqm...
schody owszem i są w mieszkaniu ale nie prowadzą nigdzie poza tym że do właściwej powierzchni 30-metrowej
aaa co do reszty marzeń i zyczeń... Kochani ja Wam nawet gwiazdkę z nieba ale tylko w ramach limitu kredytowego ustanowionego na hipotece wspomnianego mieszkania...
Więc ma się jak następuje:
- salon odnowy biologicznej - jak zrobimy sobie wieczór piękności mogę Ci nawet machnąć maseczkę z płatków owsianych
- bilard i kręgielnia - ciekawe kto wtaszczy stół do bilarda na piąte piętro? kręgle pożycze od bratanka, ma takie plastikowe więc cos się da w tej materii zrobic
- salon - całe mieszkanie to włąściwie tylko salon
- zaopatrzony barek - he he i tak pijesz tylko piwo więc nie ma problemu
- stary styl i skórzane fotele - mieszkanie w stylu japońskim, maty na podłogach
- miła obsługa - [zlosnik]
- basen - już jest, budują garaże i są dziury i nazbierała się woda...
- sauna - jak puszczę wrzątek pod prysznicem to jest szansa na saunę
- zieleń i drzewka - nie trzymają się u mnie, nie ma kto podlewać więc może sobie darujmy?
- teflon - może będzie mnie stać na patelnię i to chyba by było na tyle [zlosnik]

Jakieś inne zyczenia do spełnienia? Jakieś tancerki, kucharze i inne ekscesy?

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 2:18 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Biedrona pisze:
Matko jedyna zostawić towarzystwo samo i już ich poniosła wyobraźnia...

Ja tylko chciałam skromnie napomknąć że moje mieszkanie jest na poddaszu i posiada powierzchni użytkowej zaledwie 30,8 sqm...
schody owszem i są w mieszkaniu ale nie prowadzą nigdzie poza tym że do właściwej powierzchni 30-metrowej
aaa co do reszty marzeń i zyczeń... Kochani ja Wam nawet gwiazdkę z nieba ale tylko w ramach limitu kredytowego ustanowionego na hipotece wspomnianego mieszkania...
Więc ma się jak następuje:
- salon odnowy biologicznej - jak zrobimy sobie wieczór piękności mogę Ci nawet machnąć maseczkę z płatków owsianych
- bilard i kręgielnia - ciekawe kto wtaszczy stół do bilarda na piąte piętro? kręgle pożycze od bratanka, ma takie plastikowe więc cos się da w tej materii zrobic
- salon - całe mieszkanie to włąściwie tylko salon
- zaopatrzony barek - he he i tak pijesz tylko piwo więc nie ma problemu
- stary styl i skórzane fotele - mieszkanie w stylu japońskim, maty na podłogach
- miła obsługa - [zlosnik]
- basen - już jest, budują garaże i są dziury i nazbierała się woda...
- sauna - jak puszczę wrzątek pod prysznicem to jest szansa na saunę
- zieleń i drzewka - nie trzymają się u mnie, nie ma kto podlewać więc może sobie darujmy?
- teflon - może będzie mnie stać na patelnię i to chyba by było na tyle [zlosnik]

Jakieś inne zyczenia do spełnienia? Jakieś tancerki, kucharze i inne ekscesy?


matko, jaka Ty przyziemna jesteś :roll: tak brutalnie na ziemię mnie sprowadziłaś [zlosnik]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 3:07 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
Life is brutal and full of zasadzkas...

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 5:54 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Wookee pisze:
Może posadzimy parę drzewek, coś jak na tym budynku co stoi w Wiedniu - Bukol będzie wiedział o który chodzi - tylko tamten jest jakiś strasznie super nowoczesny czy abstrakcyjny (ściany w łaty i full mix), więc może ciut mniej tej zieleni. :-? ;) [zlosnik]


Masz na myśli dom Hundertwassera?
http://www.hundertwasserhaus.at/1st.html

Cytuj:
Bukol, notujesz?? ;) [zlosnik]


Wszystko w pamięci - standardowe zachcianki polskiego inwestora [zlosnik]

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 6:00 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Biedrona pisze:
- bilard i kręgielnia - ciekawe kto wtaszczy stół do bilarda na piąte piętro?

No problem - stoły są w częściach, a taszczeniem zajmują się ci co to potem do kupy składają. Poza tym, zamawiając stół można od razu zlecić wykonanie blatu/nakładki - wtedy może służyć jako jadalnia. Serio.

Cytuj:
- salon - całe mieszkanie to włąściwie tylko salon

I o to chodzi - otwarte przestrzenie ;)

Cytuj:
- zaopatrzony barek

To nie leży w gestii projektanta, ale zawsze mogę coś doradzić [zlosnik]

Cytuj:
- stary styl i skórzane fotele - mieszkanie w stylu japońskim, maty na podłogach

No to jak ma być: stara skóra czy japońszczyzna? Styl japoński nie pasuje jakoś do poddasza, tam obowiązuje bezwzględny minimalizm, a to jakoś nie pasuje do poddaszy. Klimat strychu trzeba zachować za wszelką cenę - trochę starych gratów nie zawadzi. Stara, łądnie postarzon skórzana kanapa będzie idealna. Do tego obowiązkowo coś starego z litego drewna, może być odnowione domowo - po amatorsku.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 6:25 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Bukol pisze:
Masz na myśli dom Hundertwassera?
http://www.hundertwasserhaus.at/1st.html

Dokładnie. To już nawet nie "pełen wypas", tylko "kolorowy zawrót głowy".
Ostatnio w kafei był ponoć konkurs dyń [zlosnik]

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 14, 2004 6:27 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Wookee pisze:
Bukol pisze:
Masz na myśli dom Hundertwassera?
http://www.hundertwasserhaus.at/1st.html

Dokładnie. To już nawet nie "pełen wypas", tylko "kolorowy zawrót głowy".
Ostatnio w kafei był ponoć konkurs dyń [zlosnik]


Poza tym budynkiem, stoi w Wiedniu jego autorstwa zakład utylizacji śmieci - z takim kominem co ma na sobie lustrzaną gruchę. Też niezły odpał. Na autostradzie w stronę Villach (przejście graniczne w Alpach) jest zajazd autorstwa Hundertwassera. Ten już mniej odjechany, bo musi być funkcjonalny.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: pt paź 15, 2004 10:13 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
Bukol zaczynam się naprawdę obawiać...

styl japoński odznacza się minimalizmem... i przez nastepne 5 lat podejrzewam że cale moje zycie musi sie tym odznaczac... ryż z keczupem na obiad, kartony zamiast stołów i pocerowane skarpety :cry:

ew. możemy organizować konkursy dyń [zlosnik]

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
 Tytuł:
Post: pt paź 15, 2004 10:15 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Bukol pisze:
No to jak ma być: stara skóra czy japońszczyzna? Styl japoński nie pasuje jakoś do poddasza, tam obowiązuje bezwzględny minimalizm, a to jakoś nie pasuje do poddaszy. Klimat strychu trzeba zachować za wszelką cenę - trochę starych gratów nie zawadzi. Stara, łądnie postarzon skórzana kanapa będzie idealna. Do tego obowiązkowo coś starego z litego drewna, może być odnowione domowo - po amatorsku.


u nas pod blokiem leżą czasami takie starszawe meble [zlosnik] jakbyś je sobie sama odrestaurowała, to będzie chyba oki [zlosniki]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl