MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 11:40 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: wt wrz 21, 2004 3:00 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
Danka bo wyjdzie że my Europejki...

a poza tym ja ostatnio tylko herbatę pijam ;)

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
 Tytuł:
Post: wt wrz 21, 2004 3:03 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Biedrona pisze:
Danka bo wyjdzie że my Europejki...

a poza tym ja ostatnio tylko herbatę pijam ;)


nie Europejki tylko kulturalnie degustujemy ! [zlosnik] [pub]

ale herbatkę z rumem [zlosnik] [zlosnik]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: wt wrz 21, 2004 11:58 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Dana pisze:
Biedrona pisze:
Danka bo wyjdzie że my Europejki...

a poza tym ja ostatnio tylko herbatę pijam ;)


nie Europejki tylko kulturalnie degustujemy ! [zlosnik] [pub]

ale herbatkę z rumem [zlosnik] [zlosnik]


Dana i JareG - może przejdziecie na priva? [oczko] [zlosnik] A może lepiej zapodać link do wątków sprzed roku czy dwóch "moje perypetie zlotowe" itp. [oczko] Krótko: kultura picia w naszym kraju, podobnie jak umiar w piciu, w większości przypadków nie występuje [szalone]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 12:44 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Biedrona pisze:
To że taki ludź na kacu mniema że może wszystko (...)


No ja na ten przykład na kacu przeważnie wcale nie czuję się "jakbym mógł wszystko" , anie nawet jak "młody bóg" [zlosnik] 8) [zlosnik] 8)

PS.
Coś Dana po Pułtusku stranie na forum na Mackuz'a nażekasz :-? :( . Facet nie wielbłąd pić musi [cool].
Pomyśl o tym w ten sposób, jest na świecie parę narodów, w których faceci nie piją.... i co?...... od razu im się haremów zachciewa ;-), a chyba tego nie chciałabyś.

To było 3 grosze kogoś kogo na zlocie nie było i generalnie nie do końca zna realia :roll:

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 1:23 am 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr kwie 09, 2003 11:06 am
Posty: 1156
Lokalizacja: Płochocin
Temat dosyć poważny, ale chyba nie do przerobienia, wyjaśnię tylko w imieniu organizatorów, że to 1 (słownie: jedno) piwo na przywitanie w piątek, było między innymi a właściwie przede wszystkim ze względu na sobotni rajd. Działał oczywiście bar, ale wszyscy pili na własną odpowiedzialność a dzieci do startu nie dopuszczaliśmy. Sobotnia impreza to już coś całkiem innego, do przejechania było tylko kilka kilometrów, w ścisłej kolumnie a przed powrotem do domu każdy mógł wypocząć nawet do wieczora czy następnego dnia - kwestia odpowiedzialności, reszta j/w.
Ja też do świętych nie należę i podczas takich imprez kołnierz mam raczej suchy [zlosnik] , pamiętam również trzy swoje poprzednie rajdy: w Trzebnicy byłem grzecznym chłopczykiem i na rajd wyjechałem świeżutki, natomiast do domu w niedzielę wracał pilot, na pierwszym Pucku przegiąłem i z rajdu zrobił się horror a z wieczornej imprezy "lampka wina u cioci na imieninach" więc na drugim Pucku byłem już mądrzejszy.

_________________
[color=blue]K.O.-wiec z pokoju 704 [zlosnik] [/color]


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 9:18 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
and6412 pisze:
Biedrona pisze:
To że taki ludź na kacu mniema że może wszystko (...)


No ja na ten przykład na kacu przeważnie wcale nie czuję się "jakbym mógł wszystko" , anie nawet jak "młody bóg" [zlosnik] 8) [zlosnik] 8)

PS.
Coś Dana po Pułtusku stranie na forum na Mackuz'a nażekasz :-? :( . Facet nie wielbłąd pić musi [cool].
Pomyśl o tym w ten sposób, jest na świecie parę narodów, w których faceci nie piją.... i co?...... od razu im się haremów zachciewa ;-), a chyba tego nie chciałabyś.

To było 3 grosze kogoś kogo na zlocie nie było i generalnie nie do końca zna realia :roll:


to nie ja zaczęłam pisać o MacKuzie, rozmowę o nim zaczął sam JareG [zlosnik] , widać widział, że biedak jest półprzytomny, więc wziął go na tapete :roll: [zlosnik]

a ja zaczęłam ten temat tak generalnie, nie pijąc do nikogo personalnie :roll: wg mnie jest proste: albo jedziesz i nie pijesz lub mało pijesz albo pijesz i nie jedziesz [gulgul] ale uprzedzasz o tym współpodróżujących :o

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 9:22 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Dana pisze:
to nie ja zaczęłam pisać o MacKuzie, rozmowę o nim zaczął sam JareG [zlosnik] , widać widział, że biedak jest półprzytomny, więc wziął go na tapete :roll: [zlosnik]

JareG zna nieco ludzi, i wie ze nie napisalas posta bez powodu [zlosnik][hehe]
PS. A MacKuz wygladal calkiem niezle, przynajmniej rano jak go widzialem pakujacego graty do bagaznika (co prawda jakos koncepcji mu brakowalo [zlosnik][hehe])

_________________
Pozdrawiam,

Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73
jareg@mb.org.pl
http://www.mb.org.pl/


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 9:37 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
JareG pisze:
Dana pisze:
to nie ja zaczęłam pisać o MacKuzie, rozmowę o nim zaczął sam JareG [zlosnik] , widać widział, że biedak jest półprzytomny, więc wziął go na tapete :roll: [zlosnik]

JareG zna nieco ludzi, i wie ze nie napisalas posta bez powodu [zlosnik][hehe]
PS. A MacKuz wygladal calkiem niezle, przynajmniej rano jak go widzialem pakujacego graty do bagaznika (co prawda jakos koncepcji mu brakowalo [zlosnik][hehe])


ps. a jeśli chodzi o MacKuza (znowu on) [zlosnik], rano wyglądał kiepściutko, w pełnym opakowaniu w łóżku (nie wiem czyim) [szalone], od samego odoru alkoholu można było się urżnąć :oops:, samochód uszkodzony, tzn. bez oznak życia, więc nie mogłam się spakować i pojechać sama, chyba specjalnie zepsuł go, żebym przypadkiem nie uciekła [zlosniki]; a koncepcji na cokolwiek to on nie miał aż do późnego wieczora :roll: co zostało oczywiście uwiecznione [zlosliwy]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 10:05 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Dana pisze:
ps. a jeśli chodzi o MacKuza (znowu on) [zlosnik], rano wyglądał kiepściutko, w pełnym opakowaniu w łóżku (nie wiem czyim) [szalone], od samego odoru

Uspokoje Cie - wyladowal w domku u MarcinaMer [hehe][ok]

Cytuj:
alkoholu można było się urżnąć :oops:, samochód uszkodzony, tzn. bez oznak życia, więc nie mogłam się spakować i pojechać sama, chyba

No widzisz, mimo zalania paly jeszcze instynkt samozachowawczy dzialal.. nie jest z nim tak zle [usmiech]

Cytuj:
na cokolwiek to on nie miał aż do późnego wieczora :roll: co zostało oczywiście uwiecznione [zlosliwy]

Dawaj fotki [zlosnik][usmiech][ok]

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 10:11 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
JareG pisze:
Dana pisze:
ps. a jeśli chodzi o MacKuza (znowu on) [zlosnik], rano wyglądał kiepściutko, w pełnym opakowaniu w łóżku (nie wiem czyim) [szalone], od samego odoru

Uspokoje Cie - wyladowal w domku u MarcinaMer [hehe][ok]

Cytuj:
alkoholu można było się urżnąć :oops:, samochód uszkodzony, tzn. bez oznak życia, więc nie mogłam się spakować i pojechać sama, chyba

No widzisz, mimo zalania paly jeszcze instynkt samozachowawczy dzialal.. nie jest z nim tak zle [usmiech]

Cytuj:
na cokolwiek to on nie miał aż do późnego wieczora :roll: co zostało oczywiście uwiecznione [zlosliwy]

Dawaj fotki [zlosnik][usmiech][ok]


może zmienia orientację [szalone]

pewnie przygotował się dzień wcześniej [zlosnik]

co do fotki, to musisz się uśmiechnąć do Kuby [zlosnikz] MacKuz miał sesję zdjęciową [zlosniki]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 11:16 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Dana pisze:
może zmienia orientację [szalone]

Nie zaobserwowalem, a jestem dosc uwaznym obserwatorem.. i nie trawie pedalow [zlosnik]

Cytuj:
pewnie przygotował się dzień wcześniej [zlosnik]

[ok][usmiech] Cfaniaczek...

Cytuj:
co do fotki, to musisz się uśmiechnąć do Kuby [zlosnikz] MacKuz miał sesję zdjęciową [zlosniki]

Jakiego Kuby..? Kubola?

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 11:35 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
JareG pisze:
Nie zaobserwowalem, a jestem dosc uwaznym obserwatorem.. i nie trawie pedalow [zlosnik]

Cytuj:
co do fotki, to musisz się uśmiechnąć do Kuby [zlosnikz] MacKuz miał sesję zdjęciową [zlosniki]

Jakiego Kuby..? Kubola?


nie mówi się pedałów tylko homoseksualistów [zlosnik] , nie czytałeś przypisów we wspomnieniach Biedronki! :roll: [zlosnik]

tak, Kubolek gimnastykował się porządnie, żeby trzasnąć kilka fotek [wmorde], o mało sobie karku nie zwichnął :o

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 12:32 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt paź 26, 2001 2:00 am
Posty: 1411
Lokalizacja: Toruń
Dana pisze:
nie mówi się pedałów tylko homoseksualistów [zlosnik] , nie czytałeś przypisów we wspomnieniach Biedronki! :roll: [zlosnik]

Czytalem.. pedal to pedal [zlosnik]
Niewazne, w co sie ubierze, czy jak sie nazwie [hehe]

Cytuj:
tak, Kubolek gimnastykował się porządnie, żeby trzasnąć kilka fotek [wmorde], o mało sobie karku nie zwichnął :o

Acha. To jak MacKuz odpali galerie, bedzie mogl je zapodac [hehe]

_________________
Pozdrawiam,



Jarek, w123 230TE '85, w126 500 SEC '88, w126 560SEC '88, w116 450 '73

jareg@mb.org.pl

http://www.mb.org.pl/


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 12:47 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
trzeba będzie tego dopilnować [zlosnik] żeby przypadkiem tych zdjęć nie "zagubił" [totalszok]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 22, 2004 9:34 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lut 14, 2004 3:43 pm
Posty: 2822
Lokalizacja: Pyrlandia
Dana pisze:
trzeba będzie tego dopilnować [zlosnik] żeby przypadkiem tych zdjęć nie "zagubił" [totalszok]


hahaha, jak na razie to właśnie zgubił [zlosnik] wysłałem mu 11 chyba paczek ze zdjęciami i ostatniej coś nie widać [zlosnik] a w niej sa jego 3 zdjęcia w pełnym śpiku [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

_________________
Kuba
W116 300SD '79
Ex:
C114 250 2,8 '71, S203 220 CDI '04, W115 200 '72, W123 200 '84, C123 230 '82, W116 350 '77, C123 280 '80, S202 250TD '98, W124 300D '88, W201 1.8 '91, W202 180 '99


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl