MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 10:31 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 10:33 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
harrier pisze:
Może Panie zdefiniują w paru punktach faceta doskonałego... może da się sklecić jakiś model numeryczny :-P

Pozdrawiam,


Pierwsza liczba podana zostanie pewnie w calach [zlosnik]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 10:39 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
Sebian pisze:
Pierwsza liczba podana zostanie pewnie w calach

Myślisz, że najważniejsza będzie przekątna, że faceta doskonałego to tylko na monitorze można zobaczyć? :-P
Zresztą co by <b>to</b> nie było i tak przeliczy się na metry, albo zastosuje jednostki niemianowane. :-P

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 10:44 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
harrier pisze:
Sebian pisze:
Pierwsza liczba podana zostanie pewnie w calach

Myślisz, że najważniejsza będzie przekątna, że faceta doskonałego to tylko na monitorze można zobaczyć? :-P
Zresztą co by <b>to</b> nie było i tak przeliczy się na metry, albo zastosuje jednostki niemianowane. :-P

Pozdrawiam,


Dobre [cool]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 10:58 pm 
Offline
Swoja BABA

Rejestracja: sob lut 07, 2004 2:26 pm
Posty: 785
Lokalizacja: Kraków
facet powinien być podobny do mnie... prawie ideał :)

_________________
Porsche 924 targa 84`

"It is good to learn from your mistakes, but better still to learn from the mistakes of others!"


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 11:09 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
phill pisze:
facet powinien być podobny do mnie

Ale podaj cechy "explicite", bo tak to nie ma co symulować tylko trzeba obserwować. :-P

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 11:44 pm 
Offline
Swoja BABA

Rejestracja: sob lut 07, 2004 2:26 pm
Posty: 785
Lokalizacja: Kraków
no chodzący IDEAŁ [zlosnik]

_________________
Porsche 924 targa 84`



"It is good to learn from your mistakes, but better still to learn from the mistakes of others!"


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 06, 2005 12:03 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
phill pisze:
no chodzący IDEAŁ

O konkretności ludzka! :-) Ale czy "chodzący IDEAŁ" wypowiedziane przez faceta znaczy tyle co "chodzący IDEAŁ" wypowiedziane przez kobietę? Chodzi mi o to, że musze zdefiniować jakieś normy ISO dla słowa "IDEAŁ". :-P

<i>Wszystkie Panie wiedzą o co chodzi, tylko ten głupi harrier się nie może domyślić... przecież to proste - IDEAŁ!</i> :-P

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 06, 2005 12:26 am 
Offline
Swoja BABA

Rejestracja: sob lut 07, 2004 2:26 pm
Posty: 785
Lokalizacja: Kraków
;)

_________________
Porsche 924 targa 84`



"It is good to learn from your mistakes, but better still to learn from the mistakes of others!"


Na górę
Post: pn paź 22, 2012 8:00 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt gru 13, 2005 1:27 pm
Posty: 275
Lokalizacja: Dębica, Janie Dębica :)
A ja się wyłamię i przecząc wszystkim powiem otwarcie i szczerze że znalazłam idealnego faceta. Jeki jest a taki:
- nie zna się na modzie, kosmetykach itp. bzdetach którymi raczą się filmowi amanci,
- podstawą bytu jest kilkudniwy (często tygodniowy) zarost,
- nie jest romantykiem przygotowującym kolacje przy świecach ale torcik na urodziny mi upiekł ;)
- obgryza paznokcie [zlosnik]
- nie potrafi utrzymać porządku w szafie,
- uwielba przesiadywać w garażu.
Jest prawdziwym mężczyzną z krwi i kości.
I tutaj apel do Was Drogie Panie, każdy facet może być dla nas ideałem - tylko jeden warunek trzeba go baaardzo kochać.
A dla Was Panowie wskazówka - kobiety są do kochania a nie do rozumienia ;) Przytulanie kobiety jest wskazane w każdej sytuacji i o każdej porze :)

_________________
somewhere over the rainbow ...


Na górę
Post: wt paź 23, 2012 11:43 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
ptasia pisze:
A ja się wyłamię i przecząc wszystkim powiem otwarcie i szczerze że znalazłam idealnego faceta. Jeki jest a taki:
- nie zna się na modzie, kosmetykach itp. bzdetach którymi raczą się filmowi amanci,
- podstawą bytu jest kilkudniwy (często tygodniowy) zarost,
- nie jest romantykiem przygotowującym kolacje przy świecach ale torcik na urodziny mi upiekł ;)
- obgryza paznokcie [zlosnik]
- nie potrafi utrzymać porządku w szafie,
- uwielba przesiadywać w garażu.
Jest prawdziwym mężczyzną z krwi i kości.
I tutaj apel do Was Drogie Panie, każdy facet może być dla nas ideałem - tylko jeden warunek trzeba go baaardzo kochać.
A dla Was Panowie wskazówka - kobiety są do kochania a nie do rozumienia ;) Przytulanie kobiety jest wskazane w każdej sytuacji i o każdej porze :)


... i wówczas nie skostnieje się siedząc na ławeczce jak w pierwszym poście [oczko] Dobrze napisane [cool] [ok]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
Post: wt paź 23, 2012 12:11 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
O gadatliwym żółwiu

Król Brahmadatta był bardzo gadatliwy. Kiedy mówił, nikomu ze swoich doradców i dworzan nie dał dojść do słowa. A miał on między swymi licznymi ministrami i doradcami mędrca jednego imieniem Bodhisatta.
W tym samym czasie, kiedy Brahmadatta panował w Benares, żył sobie w stawie w pobliżu Himalajów pewien żółw. Dwie młode gęsi szukając pożywienia spotkały raz żółwia i serdecznie się z nim zaprzyjaźniły. Pewnego dnia powiedziały:
- Drogi żółwiu, musimy niedługo odlecieć do naszej ojczyzny. Leży ona daleko w górach, jest najpiękniejsza na świecie i bogata w żywność. Chcemy cię tam zabrać.
- Chętnie z wami pojadę – odpowiedział żółw – ale jakże się tam dostanę. Jak wiecie, jestem stworzeniem powolnym, pełzającym po ziemi, pływającym po wodzie.
- To już tylko od ciebie zależy! – zawołały dzikie gęsi. – Jeśli przyrzekniesz nam, że nie wypowiesz ani jednego słowa podczas naszej wędrówki, wszystko pójdzie jak z płatka.
- Ależ przyrzekam wam, że cały czas ust nie otworzę – rzekł żółw.
- A więc dobrze – ucieszyły się gęsi. – Widzisz ten pręt bambusowy? Weźmiemy go z obu końców w dzioby, a ty uchwyć się zębami środka kija i mocno się trzymaj.
- To bardzo proste – mówi żółw. Uchwycił się zębami pręta i gęsi uniosły się razem z nim w powietrze.
Leciały długo nad ziemią, na polami, lasami i ludzkimi osadami. Właśnie przelatywały nisko nad wioską. Zobaczyły dzieci, że dwie gęsi fruną z żółwiem – i zaczęły krzyczeć, rękami wymachiwać.
- Patrzcie, patrzcie, żółw leci razem z gąskami. Żółw na kiju! Żółw na kiju!
Cała wieś zbiegła się na pole oglądać to dziwowisko. Gęsi leciały szybko, już wieś zniknęła im z oczu i ukazały się wieże królewskiego miasta Benares, a żółw że był powolny, dopiero teraz dzieciom odpowiedział, bo już nie mógł wytrzymać z irytacji:
- Głupie dzieci, co was obchodzi, jak ja lecę. – Chciał jeszcze dodać:
- To moje przyjaciółki mnie wiozą ze sobą do swego pięknego kraju – ale już nie zdążył. Zleciał na dół na łeb na szyję i spadł na dziedziniec pałacu królewskiego w mieście Benares.
- Żółw spadł z nieba! Żółw spadł z nieba! – podniósł się krzyk wśród dworzan.
Właśnie przechodził tamtędy król Brahmadatta wraz ze swym ministrem, mądrym Bodhisattą.
- Skąd się wziął ten żółw? – król pyta. – Dlaczego spadł z nieba?
Mądry Bodhisatta odpowiedział:
Panie! Ten żółw miał dwie przyjaciółki, dzikie gęsi. Postanowiły one zabrać go z sobą, gdy wiosną odlatywały do swej ojczyzny. Wzięły kij w dzioby, żółw uchwycił się środka pręta i poleciały. Ale żółw na swoje nieszczęście był wielkim gadułą, widać wiec nie wytrzymał długo w milczeniu i komuś chciał coś powiedzieć. Puścił pręt i spadł na ziemię zabijając się na miejscu. Ot i cała historia, królu. Tak, tak, gadulstwo nieraz może przynieść nieszczęście – zakończył mędrzec.
Król Brahmadatta, który był znany z nieposkromionej chęci mówienia, odtąd powściągnął język swój, co i jemu, i królestwu na dobre wyszło.

Baśń hinduska

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
Post: wt paź 23, 2012 1:19 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt gru 13, 2005 1:27 pm
Posty: 275
Lokalizacja: Dębica, Janie Dębica :)
ptasia pisze:
mojojojo13 pisze:
PRZYJACIELU,

Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca.

Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca.

Nie interesuje mnie jakie planety są w kwadraturze do twojego księżyca. Chcę wiedzieć, czy dotknąłeś jądra własnego smutku, czy zdrady życia otworzyły cię, czy też skurczyłeś się i zamknąłeś bojąc się dalszego cierpienia. Chcę wiedzieć, czy potrafisz siedzieć z bólem, moim lub swoim, nie starając się pozbyć go, ukryć, lub zmniejszyć.

Chcę wiedzieć, czy potrafisz być z radością, moją lub swoją, czy potrafisz tańczyć z dzikością i pozwolić, by ekstaza wypełniła cię aż po czubki palców, bez upominania nas, że powinniśmy być ostrożni, patrzeć realistycznie na życie i pamiętać o naszych ludzkich ograniczeniach.

Nie interesuje mnie, czy historia, którą mi opowiadasz jest prawdziwa. Chcę wiedzieć, czy potrafisz rozczarować kogoś by pozostać wiernym sobie; czy potrafisz znieść oskarżenie o zdradę i nie zdradzić własnej duszy; czy potrafisz sprzeniewierzyć się, a przez to pozostać godny zaufania.

Chcę wiedzieć, czy codziennie potrafisz dostrzec piękno, nawet gdy nie jest ono ładne i czy potrafisz w jego obecności znaleźć źródło swojego życia.

Chcę wiedzieć, czy potrafisz żyć ze świadomością porażki, swojej i mojej, a mimo to nadal stać nad brzegiem jeziora i krzyczeć do srebra pełni księżyca: "Tak".

Nie interesuje mnie gdzie mieszkasz ani ile masz pieniędzy. Chcę wiedzieć, czy po nocy pełnej smutku i rozpaczy, zmęczony i obolały, potrafisz wstać i zrobić to, co trzeba, by nakarmić dzieci.

Nie interesuje mnie, kogo znasz i jak się tu znalazłeś, chcę wiedzieć, co jest dla ciebie źródłem siły wewnętrznej kiedy wszystko inne zawodzi.

Chcę wiedzieć, czy potrafisz być sam ze sobą i czy w chwilach samotności takie towarzystwo naprawdę sprawia ci przyjemność.


Jakiś czas temu słuchałam audycji radiowej w której był przeprowadzany wywiad z parą staruszków obchodzących swoje złote gody . Na pytanie prowadzącego jaki jest ich klucz do szczęścia odparli "jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi"
Coś w tym jest ....

_________________
somewhere over the rainbow ...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl