MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw kwie 18, 2024 1:14 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn maja 20, 2013 1:22 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: ndz maja 19, 2013 11:40 am
Posty: 1
Witam!


Jestem studentem reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej, obecnie przygotowuje etiudę fabularną, której akacja dzieje się na szosie pod miastem, podczas przejazdu pary młodej do ślubu... w 95% czasie samochód stoi na drodze.
Piszę ponieważ poszukuje samochodu, który mógłby grać w filmie. Bardzo chciałbym by był to stary Mercedes.
W scenariuszu wpisałem "zabytkowy Mercedes" ale to tylko dlatego, żeby zaznaczyć, że nie jest to najnowszy model. Przeszukiwałem modele i najbardziej pasujący byłby Mercedes klasy W. (W108, W109, W115, W116, W123,....)
Przy produkcji jest przewidziany jeden dzień zdjęciowy na terenie trójmiasta miedzy końcówka maja a czerwcem. (termin do dogrania). Jest to przedsięwzięcie non-profit (szczegóły do uzgodnienia, jestem w stanie pokryć podstawowe koszty).
W zamian mogę zaoferować krotki film video plus materiały z filmu oraz podziękowania w napisach końcowych.

Proszę o kontakt jeśli ktoś byłby zainteresowany albo znał kogoś kto mógłby mi pomóc.

Poz

Lukasz Brodowicz

502083498

brodowicz@hotmail.com


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl