MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 12:47 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
Post: czw lis 17, 2011 4:01 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
Bukol pisze:
Potem przerzucimy calosc do rankingu. Takie zachowania wymagaja pietnowania z cala stanowczoscia.


Przepraszam, ale do jakiego rankingu??
Czy Mirmur na ten łącznik wału dostał paragon??
To jest wykorzystywanie wspólnej pasji i miejsca jakim jest forum do naciągania NAS, użytkowników tego forum i trzeci ewidentny, opisany i sfotografowany przypadek w wykonaniu tego człowieka, a wy chcecie wyliczać mu średnią w rankingu...

_________________
123. W, S i C.


Na górę
 
Post: czw lis 17, 2011 4:11 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Niczego nie chcemy wyliczac. Mamy podforum zwane "ranking" - tam docelowo powinny znajdowac sie opinie o warsztatach, sklepach, uslugodawcach itp. Poki co mamy 3, moze 4 przypadki: lacznik walu, uszczelki szybra, zaciski do 108-ki i galka do 115/1. Nie wiem ile bylo transakcji wsrod forumowiczow, moze niejeden nie ujawnia ze wstydu lub niepamieci. Moze znajdzie sie takze ilus zadowolonych? Generalnie nie mozemy pozbawiac nikogo mozliwosci przedstawienia swoich argumentow. O ile oczywiscie nie bedzie to pieniactwo w stylu "PRL'owskich cenzorow" itp.

Poki co temat zawisnie tu gdzie jest i pozbieramy opinie.

A przy okazji pytanie do auto watku, Mirmura - nie dostales czasem zwrotu kasy za lacznik? Odeslales czesc? Tak tylko pytam, bo mam info ze tak sie wlasnie stalo. Czy efektem tego byla dyskusja na forum czy inne przeslanki - nie ma znaczenia. Jezeli jednak to prawda to powinno sie umiescic takie info, bo dla innych sprawa nadal wyglada na niezalatwiona.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
Post: czw lis 17, 2011 5:35 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 29, 2006 10:24 am
Posty: 5349
Numer GG: 60349017
Lokalizacja: Bolesławiec
Mi się wydaje , że jednak ma znaczenie okoliczność zwrotu kasy o ile nastąpiła.
Przecież gdyby nie kolejny szum kasy by nie zwrócił.
Nie baw się w w sąd , te trzy przewałki o których wiemy plus pamiętny chyba piętnasty zlot to mało? Z rankingiem to się w ogóle zapomniałeś.

_________________
W123 200 W123 230E W124 230E W201 190E C124 300CE S210 E420 W140 300SE 2.8 R129 280SL C124 E220 W220 320 CDI
C219 320 CDI


Na górę
 
Post: czw lis 17, 2011 5:55 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 03, 2009 10:30 pm
Posty: 577
Może tym razem po raz kolejny nie zostanie mój post w tym temacie usunięty.
Miało być podobno merytorycznie więc konkretnie kto z dotychczasowych dyskutantów w tym temacie został przeze mnie "oszukany" i konkretnie jak. Bo jak do tej pory to wypowiadają się tu przeważnie ci którzy nigdy nic ode mnie nie kupili...a chcieli. A pretensje mają o to że nie zechciałem im czegoś sprzedać za cenę proponowaną przez nich. Tu tylko słyszę wypowiedzi że "ktoś od kogoś coś słyszał" i że "postawę taką należy wyplenić" i tym podobne bzdety rodem z opowiadań o sądach kapturowych Hiszpańskiej Inkwizycji.


Na górę
 
Post: czw lis 17, 2011 7:11 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sie 19, 2005 3:53 am
Posty: 3996
Numer GG: 3939571
Lokalizacja: Zielona Góra
ROBHEN pisze:
Miało być podobno merytorycznie więc konkretnie kto z dotychczasowych dyskutantów w tym temacie został przeze mnie "oszukany" i konkretnie jak.

Mirmur pisze:
(...)
Przy okazji ostrzegam przed kupowaniem części od forumowicza o nicku ROBHEN. Pisze na PW, że posiada taki przegub cytuję: "mam taki element oryginalny używany w bardzo dobrym stanie. Cena 100 zł łącznie z kosztem przesyłki". (...)

i fotki towaru w pierwszym poście- bezużyteczny łącznik metalowo-gumowy. Masz konkretny zarzut.

_________________
S124 E300 TDT '95
W124 500E '92
W124 E320CE ' 95
W124 220E '93
S124 280TE '92
W140 500SE '94


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 11:28 am 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
THC pisze:
Mi się wydaje , że jednak ma znaczenie okoliczność zwrotu kasy o ile nastąpiła.
Przecież gdyby nie kolejny szum kasy by nie zwrócił.
Nie baw się w w sąd , te trzy przewałki o których wiemy plus pamiętny chyba piętnasty zlot to mało? Z rankingiem to się w ogóle zapomniałeś.


W sad sie nie mam zamiaru bawic. Poki co to Wy wydajecie wyroki - ja tylko zbieram dane. I malo tego ze wydajecie wyroki, to jeszcze jeden z drugim uzurpuje sobie prawo do narzucania sankcji. To, szanowni koledzy, zawsze bylo jest i bedzie w gestii Zarzadu i Czlonko Klubu i od tego mamy stosowne podforum, niewidoczne dla niezrzeszonych. Tam dyskutujemy sobie cichutko nad problemem. A tu mialem nadzieje na rzetelne zbieranie informacji.

Jak sie z tego zaraz zrobi polajanka to caly temat wystrzele w kosmos i tyle z tego bedzie.

Tak wiec jeszcze raz prosze o wypowiedzi tych ktorzy bezposrednio maja lub mieli stycznosc z problemem, a opisy wlasnych trasakcji prosze sobie darowac - nei to miejsce koledzy! Aczkolwiek szanuje Wasza uczciwosc handlowa ;)

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 11:31 am 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
ROBHEN pisze:
Może tym razem po raz kolejny nie zostanie mój post w tym temacie usunięty.
Miało być podobno merytorycznie więc konkretnie kto z dotychczasowych dyskutantów w tym temacie został przeze mnie "oszukany" i konkretnie jak. Bo jak do tej pory to wypowiadają się tu przeważnie ci którzy nigdy nic ode mnie nie kupili...a chcieli. A pretensje mają o to że nie zechciałem im czegoś sprzedać za cenę proponowaną przez nich. Tu tylko słyszę wypowiedzi że "ktoś od kogoś coś słyszał" i że "postawę taką należy wyplenić" i tym podobne bzdety rodem z opowiadań o sądach kapturowych Hiszpańskiej Inkwizycji.


Jak widze nadal nie jestes w stanie powstrzymac sie od chorych porownan... Ale jest progres [hehe] - z PRLu gladko znalazlem sie w Sw Inkwizycji :)

I nadal chetnie sie dowiem w temacie tej rozdartej gumy z pierwszego postu? Nadal uwazasz ze to dobra czesc i sam bys taka zamontowal w aucie n.p. swojego dziecka?

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 3:37 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
W sumie to zastanawiam się po co jest ta cała dyskusja.
Jest oszustwo (bo inaczej nie potrafię tego nazwać, nawet wtedy kiedy kasa po całej aferze została odesłana), powinny zostać podjęte działania. Sporo osób wie na co stać "kolegę" Robhena, wielu osobom udało się poznać jego zachowanie i jak tak dalej pójdzie, jeszcze wiele osób otrzyma od niego prezenty takie jak zostały pokazane w pierwszym poście.

Chwast w ogrodzie rośnie, chwasta trzeba wyrwać. Jak dla mnie spełnione zostały już wszystkie warunki, aby odpalić rakietę i posłać osobnika w odległe miejsca naszego wszechświata.

Zbieranie ewentualnych wpisów jak i dowodów w postaci zdjęć może przydać się tylko i wyłącznie, aby przedstawić całą sprawę KZMP. Taki typ człowieka powinien od ręki zostać usunięty ze wszystkich for i klubów na których się udziela.

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 7:36 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 03, 2009 10:30 pm
Posty: 577
No i znowu "merytoryczność" szlak trafił. Pytam ponownie kto z dotychczasowych 13-tu uczestników tej dyskusji został jakoby przeze mnie oszukany i w jaki sposób. Większość z Was Panowie wylewa tu i teraz swoje do mnie tylko żale o to właśnie że nie chciałem Wam czegoś sprzedać po cenach jakich to Wy chcieliście. A byli tacy którzy bardzo się napraszali nieomal skamleli bym zechciał "zejść z ceny" a jak im jednak odmówiłem ogłaszają mnie "wrogiem publicznym numer jeden".
Więc mówię krótko u mnie ceny są jakie są. A tu nie bawcie się "jedynie sprawiedliwych obrońców ładu w tym wszechświecie" którzy "podobno coś od kogoś słyszeli" tylko dawać konkrety dotyczące Was samych.


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 7:42 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
ROBHEN ustosunkuj się więc merytorycznie do pierwszego tu posta.

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 7:53 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 03, 2009 10:30 pm
Posty: 577
Sprawę w całości "zreferowałem" moderatorowi Bukol-owi w korespondencji PW. Ale nie mam zamiaru tłumaczyć się na publicznym forum bo jak już Bukol wie nie mam z czego.


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 9:04 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob cze 12, 2004 3:35 pm
Posty: 2505
Lokalizacja: Lublin
ROBHEN pisze:
Sprawę w całości "zreferowałem" moderatorowi Bukol-owi w korespondencji PW. Ale nie mam zamiaru tłumaczyć się na publicznym forum bo jak już Bukol wie nie mam z czego.

Na razie próbuje zachować pozory bezstronności ale tylko dlatego że masz u mnie 1 :1, z takim podejściem nonszalanckim przeczytasz na swój temat posty nie inne niż dotychczas, Bukol jest moderatorem ale nie stroną w sprawie. Dostałeś szansę wypowiedzenia się, jeśli nie chcesz z niej skorzystać twój wybór, ale nie pisz o argumentach merytorycznych bo ich nie używasz.

_________________
"Jestem Książę i pewnych tematów nie drążę..."

Miałem k...tyle aut co niektórzy w podpisie, na drugie popularność, na trzecie szacunek - teraz mam rower


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 9:34 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Robhen - nic nie stoi na przeszkodzie abys to samo co wyslales do mnie wrzucil tu na forum. Ja za Ciebie tego robic nie bede.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
Post: pt lis 18, 2011 11:00 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
imho w kosmos typa i tyle .....

- palec mam na guziku i czekam na rozwój sytuacji

Z postów wynika że Pan raczej jest nie reformowalny a nasze forum wykorzystuje do swoich nieudolnych prób 'wałkowania' forumowiczów

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
Post: pn lis 21, 2011 10:53 am 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 29, 2006 10:00 am
Posty: 812
Lokalizacja: Łódź
Bukol pisze:
A przy okazji pytanie do auto watku, Mirmura - nie dostales czasem zwrotu kasy za lacznik? Odeslales czesc? Tak tylko pytam, bo mam info ze tak sie wlasnie stalo. Czy efektem tego byla dyskusja na forum czy inne przeslanki - nie ma znaczenia. Jezeli jednak to prawda to powinno sie umiescic takie info, bo dla innych sprawa nadal wyglada na niezalatwiona.


Witam,

Przysłany przez ROBHENA elastyczny przegub wału wzbudził we mnie podejrzenia jeszcze, gdy był zamknięty w kopercie bąbelkowej gdyż normalni uczciwi ludzie zwykle nie podają swojego adresu nadawcy jako skrytka pocztowa. Po otwarciu koperty myślałem, że to jakiś żart lub pomyłka, bo przegub, który miałem wtedy zamontowany w aucie był w dużo lepszym stanie od tego, który przysłał ROBHEN. Przed wpłaceniem pieniędzy na konto zaznaczyłem w mailu że „Jeśli nie jest popękany, zmęczony i numer się zgadza to cena jest w porządku”. Przegub odesłałem następnego dnia, bo próbowałem jeszcze reklamować go u nadawcy. Po otrzymaniu na PW bezczelnej odpowiedzi od ROBHENA, że przegub jest w dobry stanie a jak chcę lepszy to muszę dopłacić dałem sobie spokój z takimi interesami. Zwrotu pieniędzy nie otrzymałem gdyż ROBHEN w swym krasomówczym języku stwierdził, że po nagłośnieniu sprawy na Forum nie czuje się zobowiązany do anulowania tej transakcji. Poruszyłem sprawę tego kawałka metalowo-gumowego złomu na Forum nie ze względu na żal za utraconą w głupi sposób kasą, ale jako ostrzeżenie, bo uważam, że gdzie jak gdzie, ale tu nie powinno być miejsca na jakiekolwiek oszustwa.

Pozdrawiam.

_________________
Mercedes W201 2,5D Turbo 90' - ex -rdza
Mercedes S124 300 TDT 91' - ex -rdza
Opel Frontera 2,8 TDI 96' - ex -silnik od betoniarki
Mercedes W126 500 SEL 88' - ex -prob. z LPG
Mercedes W126 420 SE 87' - ex -prob. z LPG
Mercedes S123 300 TD 81' - ex -rdza


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl