MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 2:25 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: pn wrz 29, 2003 8:26 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn maja 06, 2002 3:23 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Poznan-WLKP
p.s. proszę o wskazanie pokarmu zdrowego, dostępnego w naszych sklepach, godnego polecenia jako przydatnego do konsumpcji[/quote]


czy lepiej zjesc rybe ze stawu hodowlanego na naturalnych zrodlach czy tlusta rybe z jeziora yoldiowego (czyt. baltyku)?
baltyku gdzie pienia sie beczki iperytu, gdzie do dzis splywaja zwiazki DDT...., a ktore to cudownie magazynowane sa w tkance tluszczowej organizmow zywych (po to ona zreszta miedzy innymi sluzy)....
prawda jest taka, ze w baltyk jest wykonczony. Fucus versiculosus sie konczy. szwedzi placa i placza - bo wszystkie ich proby ratowania ida na marne.

jasne, ze kazda zywnosc jest "skazona". jest mniej lub wiecej. kwestia postrzegania.
reasumujac - Twoj pokarm rybny, ktory zdobyles przypomina kawalek miesa, ktory uprzedni zanurzono w mazi pelnej tablicy Mendel. [oczko]

_________________
P.P.
MB L206 DG, '75
SAAB 900i, 2.0, '88
VW T3, Reimo mit Hochdach Syro, '88

"DAS BESTE ODER NICHTS,
HAT EINMAL GOTTLIEB DAIMLER GESAGT"


Na górę
 Tytuł:
Post: pn wrz 29, 2003 10:54 am 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: czw maja 16, 2002 11:55 pm
Posty: 531
Lokalizacja: Konin
Hej

Dzięki za zainteresowanie mnie tematem. Zacząłem pruć po sieci. Ja też nie mam szaf z baobabu, butow z kajmana czy czapki z Nycticebus pigmeus (cokolwiek to znaczy) tudziez konserw z delfinow slodkowodnych czy morswinow. Nie znalazłem również informacji o tym, że dorsz jest gatunkiem ginącym. A odnośnie iperytu to niestety wiem. Ale co jeść, co jest zdrowe? odezwę się na priva.

pozdro
M


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl