MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 10:30 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: śr wrz 10, 2003 9:53 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw kwie 24, 2003 10:02 pm
Posty: 178
Lokalizacja: Łódź
PZU to ten plus że zabytek (pow.25 lat) 50% zniżek gratis...A stawki na pojemności pow. 1250 niestety wysokie. W Łodzi najatrakcyjniejsze jest Generali za moje 2.0 stawka wyjściowa wynosi: 1620zł a od tego jeszcze trzeba odjąć zniżki. Na dzień gdy ubezpieczałem autko to to TU było najkorzystniejsze. Tak jest w Łodzi jeśli chodzi o stawki...

_________________
Pozdrawiam
Sobiecha
MB W201 2.0D 86r.

Pan Bóg stworzył kobiete.... a Niemcy Mercedesa


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 10, 2003 11:59 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: śr maja 08, 2002 9:20 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Warszawa
Polecam Alianz (chyba tak to się piszę).
Z tego co wiem są najtańsi, a do tego dają zieloną kartę na caly rok.

Pozdrawiam.

_________________
W 201 2.6 87'


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 12:48 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn wrz 01, 2003 10:26 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
Stawros , zgadza się , wszyscy jesteśmy dojne krowy i niestety niewiele mozna na to poradzić :) ale za to jeżdzimy MB

_________________
"Benzyna we krwi olej w głowie"


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 1:29 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz maja 05, 2002 12:11 pm
Posty: 1685
Lokalizacja: Wrocław
Jeśli chodzi o mnie to, gdy dzwoniłem to pani mnie poinformowała ze nie ubezpieczają starszych samochodów niż 20letnich. Ja akurat pytałem się o już nie moją beczkę ( ‘83). Po 10min zamiejscowej usłyszałem ze mam zapłacić o 70zl więcej niż do tej pory płaciłem w Warcie ( a Warta do tanich nie należy). Spytałem się pani gdzie jest ta 30% różnica pomiędzy innymi towarzystwami, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Jeszcze później użerać się przez telefon w przypadku odebrania ewentualnego odszkodowania. Na razie mi z takim towarzystwem!
[no][papa]

_________________
pozdrawia:
.:Pszczoła:.
W115 2.0 '71; W123 2.3E '83; W124 3.0D '89, W201 2.0E '89


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 7:56 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 02, 2003 2:38 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
Ja tam, szanowne koleżanki i koledzy wstrętu do PZU jeszcze nie mam. Ale tak szczerze to modlę się, żebym nie musiał nigdy nic od nich chcieć.

_________________
ex: Mercedes-Benz 240 D, automatic, 1977, Silbergrün 861


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 8:39 am 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 09, 2002 9:23 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Wawa/Wrocek
hej
ja jestem sobie w PZU i nie mam problemow, bo nie mam kolizji [zlosnik]
50% znizki na OC (oldtimer)to duzo daje
kwestia jest inna:
OC miejcie gdzie chcecie, bo to nie Wy sie martwicie o sciagniecie kasy ;)
AC warto jednak w PZU...
a jak ktos przyp... w wasze autko to tylko sie modlic, zeby mial w dobrej firmie OC, a potem z ta dobra firma sie palowac [zlosnik]

_________________
pozdrowionka
Łysy

wolny wakat na beczkę :)


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 11:40 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Ale jaja [zlosnik] A miałem dzwonić do Link4, bo w przyszłym miechu wychodzi mi OC.

lysy2 pisze:
hej
ja jestem sobie w PZU i nie mam problemow, bo nie mam kolizji [zlosnik]
50% znizki na OC (oldtimer)to duzo daje
kwestia jest inna:
OC miejcie gdzie chcecie, bo to nie Wy sie martwicie o sciagniecie kasy ;)
AC warto jednak w PZU...
a jak ktos przyp... w wasze autko to tylko sie modlic, zeby mial w dobrej firmie OC, a potem z ta dobra firma sie palowac [zlosnik]


No właśnie dokładnie o tym samym pomyślałem. Ale jak czytam o takich wariatach, to nie chce mi się chyba zmieniać ubezpieczyciela [szalone] Na pewno Paniusia przed przedstawieniem oferty nie dostałaby żadnych moich danych osobowych [zlosnik] :evil:

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 5:53 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 02, 2003 11:44 am
Posty: 1802
Lokalizacja: Warszawa
Stawros pisze:
Miro pisze:
Stawros , ja się nie upieram przy PZU , słyszałem że Warta naprawde dba o klientów , tak samo ponoć Alianz (kolega ubezpieczył auto) moja wypowiedz dotyczyła Link4 , kiedyś też miałem ubezpieczone auto firmowe w Warcie i byłem bardzo zadowolony , być może w przyszłym roku się przeniose :)) do Warty


Nie bierz tego do siebie.Mój przykład świadczy tylko o tym że te wszystkie firmy są diabła warte i klienta mają gdzieś - chodzi tylko o szmal. Ja mam wstręt do PZU, ktoś inny pewnie przejechał się na Warcie. Jesteśmy wszyscy , drodzy Automobiliści, dojnymi krowami, z którymi rozmawia się grzecznie(chociaż przypadek Link 4 świadczy co innego), gdy przynoszą forsę, schody zaczynają się w momencie gdy to my czegoś potrzebujemy od ubezpieczalni.


Święta racja :( .

_________________
Nur fünfzylindrige Diesel!


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 8:56 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lip 15, 2003 10:50 pm
Posty: 104
Lokalizacja: dolnośląskie
Ale burzę rozpętałem, choć nie miałem takiego zamiaru :lol: . Widzę że zdania są podzielone, ale to dobrze, każdy ma przecież ma prawo do własnego zdania. Ja związałem się z PZU ,bo oni przynajmniej znają nasze samochody i pie..ole take towarzystwa, które ich nie znają [zlosnik].

Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam ja i mój "Kubuś"
(MB W123 300TD 83r.)


Na górę
 Tytuł:
Post: czw wrz 11, 2003 9:07 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn wrz 01, 2003 10:26 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
Piotr , taka burza jest potrzebna , jak kupiłem mojego MB też zastanawiałem się nad ubezpieczycielem który zaproponuje mi najlepsze warunki , Link4 też był brany pod uwagę ale nie dzwoniłem , może taka wymiana poglądów naprowadzi na najlepszą firmę , więc chyba dobrze że jast taka mała burza :)

_________________
"Benzyna we krwi olej w głowie"


Na górę
Post: pt wrz 12, 2003 3:38 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: śr lip 25, 2001 2:00 am
Posty: 80
Lokalizacja: Wrocław
Witam
Jako że moja żona pracuje w biurze brokerskim, które to biuro ma kontakt z wieloma firmami ubezpieczeniowymi co roku wiem jakiej firmy oferta jest dla mnie aktualnie najlepsza. W ubiegłym roku była to Samopomoc, w której za OC zapłaciłem za 123 200 D przy 60 % zniżce oraz przy 5 % zniżki za kontynuacje i 5% za płatność jednorazową - 596 zł, składka podstawowa wynosiła 1652 zł. W tym roku natomiast ubezpiecze w Allianzie ponieważ jest jeszcze nie co tańszy od Samopomocy a po za tym dają za darmo zielona kartę.

_________________
W 124 250 D oraz
W 124 200 D


Na górę
 Tytuł:
Post: pt wrz 12, 2003 4:44 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw kwie 24, 2003 10:02 pm
Posty: 178
Lokalizacja: Łódź
A co ze stawkami odnośnie stref w kraju?
Takie porownania jak my robimy to powinny byc w obrębie regionu...

_________________
Pozdrawiam

Sobiecha

MB W201 2.0D 86r.



Pan Bóg stworzył kobiete.... a Niemcy Mercedesa


Na górę
 Tytuł:
Post: pt wrz 12, 2003 9:29 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz cze 15, 2003 8:25 pm
Posty: 681
Lokalizacja: ze Wsi <Katowice>
Kazda firma ubezpieczeniowa jest Twoim przyjacielem jak chcesz ubezpieczyc autko i pomachasz im kasą.
Jezeli jednak czekasz na odszkodowanie to HCWDP.....
niestety ale T.U.Allianz wisi mi kase i niechca dac i koniec. Moge sie z nimi sadzić ale dla 2 tysiecy chyba nie warto.
Allianz poprostu stanowi swoje prawa i tyle ,pomimo pism policji i sprawcy wypadku firma ta upiera sie przy swoim czyli 30 mojego przyczynienia.
A ja moją Gwiazdke własnie ubezpieczyłem w Tryg-u poprzednio to nazywalo sie Nordea i energo-asekuracja.Poprostu są tani i o nic sie nie rzucają.

_________________
Kierownik 190(W201) '86 2,0E afftomat-ex
Z-ca Kierowniak Beka '81 300D afftomat-ex
Z-ca 124 `94 300D 24V leniuszek

Zmiana Audi 80 B4 1,9TDi Avant `95


Na górę
 Tytuł:
Post: pt wrz 12, 2003 10:08 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lip 15, 2003 10:50 pm
Posty: 104
Lokalizacja: dolnośląskie
Miro pisze:
Piotr , taka burza jest potrzebna , jak kupiłem mojego MB też zastanawiałem się nad ubezpieczycielem który zaproponuje mi najlepsze warunki , Link4 też był brany pod uwagę ale nie dzwoniłem , może taka wymiana poglądów naprowadzi na najlepszą firmę , więc chyba dobrze że jast taka mała burza :)


Pewnie że burza bywa potrzebna i tu przyznaję ci w 100% rację. Ja poprostu nie spodziewałem się takiego odzewu. Chciałem podzielić sie swoimi niemiłymi wrażeniami po porównaniu reklamy (w którą i tak nigdy nie wierzyłem) z rzeczywistością, co też uczyniłem. Może ku przestrodze dla innych? Myślę że wielu zaoszczędzi sobie czasu i nerwów i poprostu nie zadzwoni, a zaoszczędzony tym sposobem grosz spożytkuje inaczej [gulgul] [zlosnik]
Na zdrowie [cool]

_________________
Pozdrawiam ja i mój "Kubuś"

(MB W123 300TD 83r.)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl