MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 8:27 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 59 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 3:22 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
http://www.falco.bkl.at/index.asp?lg=EN ?
Nigdy tego nie słuchałem. Zaczerpnę coś z bezgranicznej skarbnicy - internetu i zobaczymy co to warte :-)

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 3:27 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: sob lis 20, 2004 6:02 pm
Posty: 1919
Numer GG: 12453483
Lokalizacja: Warszawskie Jelonki
Sebian pisze:
Idzik pisze:
Sebian pisze:
Temat był już na forum


ZAmiast wrzucać taki post, alepiej byś dołaczył link i od razu milej by było...


Opcja SZUKAJ jest dostępna dla wszystkich [zlosnik] Ja słucham Programu 1 Polskiego Radia [cool]

Rany ....Sebian ile Ty masz lat? 70? 80? :o :o :o
Ostatnio twoje posty cechuje napastliwość i stetryczałość godna niezadowolonego z życia emeryta :(
Mamy za każdym razem przeszukiwać całe forum? Nie ma na kilku ostatnich stronach, to myślę że można wrzucić temacik.
Więcej pogody ducha [oczko]


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 5:42 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Waciak pisze:
Sebian pisze:
Idzik pisze:
Sebian pisze:
Temat był już na forum


ZAmiast wrzucać taki post, alepiej byś dołaczył link i od razu milej by było...


Opcja SZUKAJ jest dostępna dla wszystkich [zlosnik] Ja słucham Programu 1 Polskiego Radia [cool]

Rany ....Sebian ile Ty masz lat? 70? 80? :o :o :o
Ostatnio twoje posty cechuje napastliwość i stetryczałość godna niezadowolonego z życia emeryta :(
Mamy za każdym razem przeszukiwać całe forum? Nie ma na kilku ostatnich stronach, to myślę że można wrzucić temacik.
Więcej pogody ducha [oczko]


Eee... Bez przesady. Słucham PR1, bo jago jedyna stacja w tym kraju nie ulega huśtawkom nastrojów i jest niezmienna od lat. Poza tym chyba jedyna stacja o ogólnopolskim i nie tylko zasięgu, która nadaje regularne komunikaty o sytuacji na drogach. Tutaj zasłona milczenia na odpowiedzialnych za zabronienie RMF FM nadawania audycji Traffic.

Co do przeszukiwania forum, to uważam, że jest to wskazane, bo pewne tematy naprawdę często są poruszane, np. ten o głośnikach do W124. Sam pisałem o tym n razy. W tym przypadku przyznaję, że się zagalopowałem. Temat muzy był, ale chyba faktycznie dość dawno. Dlatego w mojej wyżej cytowanej wypowiedzi odniosłem się do ogólnie do tematu.

Z pogoda ducha bywa różnie. Fakt, że jestem ostatnio przemęczony i trochę rozdrażniony. Brak urlopu, dużo pracy i inne takie tam - wiesz, jak jest [szalone] Jak się okazuje pieniądze to nie wszystko [oczko] W zeszłym roku było podobnie dokłądnie o tej samej porze - nerwówka i wyrwane kilka dni urlopu. Może i teraz się trafi, a jak nie, to dopiero w lipcu... któregoś tam z kolei roku [zlosnik]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 5:49 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Omen pisze:
No to jednak mój temat się rozwinął [zlosnikz]

Przy okazji sie spytam czy znacie takiego wykonawce jak Falco ?


Jasne, niestety nie żyje. Jak to szło? Hello, Vienna calling. Czy Amadeus. Mam gdzieś winyla. tego czerwonego, ciekawe czy działa?

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 5:56 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Jeśli chodzi o radio: w Wawce słucham Tok FM bo lubię wiedzieć i Eska Rock bo lubię ... rock, czasami Pogoda - Boney M czy ABBA też "wchodzi".

Zespoły - rockowe, głównie.

Kiedyś w niedziele na kaca oglądałem w Polsacie Disco Relax. I tak sobie myślałem: może nie jestem idealny, nie pamiętam połowy wieczoru, źle się czuję, mam za mało kasy, wyglądam jak wyglądam, to i owo mi nie wyszło ... ale przynajmniej nie jestem taki jak ONI [hehe]

Do jazdy - Metallica, Chris Rea, Boney M. i pochodne.

Polskie - oczywiście niezmiennie od wieeeelu lat KULT [ok]

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 6:02 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
Sebian pisze:
jedyna stacja w tym kraju nie ulega huśtawkom nastrojów

Racja, jest niezmienna. I nie da się ukryć, że serwis informacyjny chyba mają najbardziej rzetelny i obiektywny.

Ja jednak coraz częściej potrzebuję, żeby się coś zmieniło, bo coraz częściej jest...
Maklakiewicz pisze:
... nuda Panie, nic się nie dzieje... aż się chce wyjść z kina.

I jak dla mnie nie dotyczy to tylko PR1, ale wielu stacji, które chcą być charakterystyczne, trzymać się pewnych ram muzycznych i programowych, łącznie z wspomnanym w innych wątkach AntyRadiem. To prowadzi do tego, że jak mam co chwile przerzucać stacje w nadzieji, że znajdę coś ciekawego dla siebie to odstazu startuje z wcześniej przygotowaną kompilacją na paru CD.
Sebian pisze:
nadaje regularne komunikaty o sytuacji na drogach

W tym temacie, to co by nie gadać najlepsze jest CBRadio, przynajmniej poza miastem - takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 6:04 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
harrier pisze:
W tym temacie, to co by nie gadać najlepsze jest CBRadio, przynajmniej poza miastem - takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam,


Noooo - mój największy przyjaciel na drodze.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 6:13 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
Bukol pisze:
mój największy przyjaciel na drodze

Jak pracowałem w transporcie to moim też było CB. W swojej Mercedes też zamontuję.

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 05, 2005 7:08 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: czw wrz 30, 2004 7:37 pm
Posty: 302
ostatnio wpadło mi w ucho coś takiego jak "Wszystkie Wschody Słońca" mają stronkę http://wws.reggaenet.pl/ .
powiem wam że doś dziwna muza ale jest ok i dziwnie łatwo wpada w ucho.
pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 06, 2005 3:48 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sie 07, 2005 12:55 am
Posty: 146
Lokalizacja: józefów nad wisłą
"Ja proszę Pana mam umysł ścisły, mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem"
[zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] hehe

JazzRadio i PIN [ok]

_________________
W 123 240D ASB Coupe "bekunia"
OR


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 6:03 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr sie 31, 2005 12:17 am
Posty: 855
Lokalizacja: Pułtusk, gdy studiuję- Słodowiec
harrier pisze:
UB40, Daab, Paraliż Band i Tumbao.

[zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

harrier pisze:
Gentleman'a and The Far East Band i Manu Chao


[zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]
Dobra muzyka, polecam Ściankę (jeśli ktoś nie jest psychodelic niech nie kupuje Dni Wiatru ;) ) Białe wakacje - pełen odjazd!!!! Z jeszcze bardziej porąbanych rzeczy Świetliki (jeśli ktoś czyta poezję Świetlickiego-obowiązkowo!) i ostatnio słuchałem Apteki- pozyczona od kumpla ale to już przegięcie [totalszok]

Oczywiście (patrz podpis) polecam Pink Floyd. Oprócz tego Izrael, Republika i wiele, wiele innych ale długo by wymieniać.


Ogólnie Reggae (kurde a Marley??!!- przepraszam za karygodne ignoranctwo) "używam" gdy jestem radosny, Floydów gdy jestem w nastroju kontemplacyjnym, a różnych smętnych(w dobrym tego słowa znaczeniu) rzeczy gdy " mam doła". Rock, Reggae, Ska, Jazz, Punk, Metal, Ska, czasem Hip-Hop (nie ziomalski) i wszelkie mieszanki tych styli:)

Antyradio jest nawet, nawet ale do dawnej Radiostacji się niestety nie umywa. Cierpie głównie z powodu sztywnych playlist w Antyradiu- strasznie potrafią znudzić piosenki tym ciągłym ich powtarzaniem i braku ciekawych audycji z nową muzyką.

Musiałem dodać: Radiohead!

_________________
www.asgpultusk.pl/
Peugeot 106 1.1i
W123 200D '81
W124 E250TD '94
808 (w krainie wiecznych ciężarówek) -> 813 '82
Sprinter 312 MAX '95
Suzuki Samuraj


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 7:26 pm 
Offline
wiarus junior

Rejestracja: pt sty 07, 2005 5:40 pm
Posty: 710
Lokalizacja: okolice stolicy
Sebian napisał:

" Poza tym chyba jedyna stacja o ogólnopolskim i nie tylko zasięgu,"

a radio co ma ryja?podczas czesania eteru ZAWSZE sie zgłosi.....
ja slucham Antyradia a poza tym Kazika, hard rocka i pokrewnych gatunkow.

_________________
W 124 300 TE 24 `92 SPORTOWY KARAWAN
Nie podoba ci się mój styl jazdy?Zejdź z chodnika....


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 8:03 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
Grigorij0 pisze:
Cierpie głównie z powodu sztywnych playlist w Antyradiu- strasznie potrafią znudzić piosenki tym ciągłym ich powtarzaniem i braku ciekawych audycji z nową muzyką.

Dlatego ja ograniczyłem słuchanie AntyRadia do minimum, jak nie mam nic innego, tylko radio w telefonie :/

Pisałem wcześniej o Exit-13, a teraz znalazłem próbkę dla szanownych:
http://www.brutaltruth.com/exit-13/audi ... ongs/08.ra
Co ciekawe wygląda na to, że zmieniając nazwy plików w adresie od 01.ra do 14.ra można posłuchać całej płyty. Reszta płyt tego zespółu nie jest tak "pokojowo" nastawiona do słuchacza - nie bez Kozery jest w adresie "brutaltruth" :-))
Jakby się komuś spodobała i chciał np nabyć tę zacną płytkę to niech raczej o tym zapomni, ja szukałem tego pare lat i skończyło się na tym, że mam kopie od znajomego z radia.

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 12, 2005 12:53 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt cze 17, 2005 1:40 pm
Posty: 101
Lokalizacja: Rzeszów
a słyszeliście płytę świtlickiego i lindy? dla mnie bomba


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 12, 2005 8:28 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw paź 21, 2004 11:00 am
Posty: 464
A ja mam w Kundelku...
... DEMONSTRACYJNĄ ANTYKRADZIEŻOWĄ DZIURĘ PO RADIU!!! Z lekko uwidocznionym w środku kawałkiem kabelka!! [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]
Podczas jazdy słucham więc pieknego dźwięku czterech wysokoprężnych garnuszków po 0,6 l sztuka. Lub prowadzę kulturalną konwersację z moją Małżonką, jeśli jest na pokładzie, albo komentuję sytuację na drodze, albo jestem zatopiony w myślach... :P
Jak biorę auto firmowe, to słucham tego, co kto akurat zostawił lub nastawił w radyjku, a na ogół wyłączam.
A gdyby dziura była wypełniona jakimś sprzętem... W domu słucham, różnych, jestem wielbicielem klasyki, zwłaszcza polifonicznej (JSB rządzi) i pianistyki, do tego lubię jazz (wszelki, ostatnio Cassandra Wilson, czyli nie tylko jazz), PFloyd, Bjork... no ale to co kto lubi. Natomiast podrzucę pewien pomysł na "muzę obowiązkową". Kiedyś zdarzyło mi się słuchać tego "on the road", czyli na skandynawskim autostopie... Creedence Clearwater Revival! Auto, droga (zwłaszcza zamiejska) i ta muza pasują do siebie jak zimne piwko do pięknego letniego wieczoru... eech...

_________________
Przemek
Ex: 123 240D. Teraz: volvo 945 D24TIC, Opel Monterey 3,1D, John Deere 2140 (1986, zacny klasyk!)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 59 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl