MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest wt cze 04, 2024 8:39 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciekawostka
Post: pt wrz 20, 2002 9:53 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: sob lip 06, 2002 12:52 pm
Posty: 1226
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Przypomniał mi się film o Polsce , nakręcony przez jakąś zachodnią telewizję . Było w nim bardzo pozytywnie o naszym kraju .
Jako ciekawostkę podano , iż w samej Warszawie jest więcej mercedesów niż w całej Szwecji .
Czy to możliwe ?

_________________
Witek J.
'95 S 350 Turbodiesel żaba
'01 E46 320D Touring
'07 E60 530D Sedan
'03 Aprilia SR50


Na górę
 Tytuł:
Post: sob wrz 21, 2002 6:44 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 24, 2002 1:00 am
Posty: 193
Lokalizacja: Gdańsk
Myślę, że to możliwe, ale głowy nie dam.
Polak jednak wie co dobre :)

_________________
Paweł
MB Klub Polska
MB W201 190E '90 i czasami MB W126 300SE '87 lub MB W124 230TE '89


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz wrz 22, 2002 12:45 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: pn lip 08, 2002 12:15 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Eastleigh
Nie wiem czy jest ich aż tyle w Wawie, ostatnio widziałem przez cały dzień jazdy po tym mieście zaledwie kilka egzemplarzy. Chyba że reszta była dopieszczana w garażach [zlosnik] [zlosnik]


Na górę
 Tytuł:
Post: pt paź 11, 2002 9:11 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
el_co pisze:
Nie wiem czy jest ich aż tyle w Wawie, ostatnio widziałem przez cały dzień jazdy po tym mieście zaledwie kilka egzemplarzy. Chyba że reszta była dopieszczana w garażach [zlosnik] [zlosnik]


el_co Drogo Przyjacielu !!! W której Warszawie byłeś ???? Bo ja jak tylko wystawię łepek przez okno to widzę kilka: 3 beczki (w tym oczywiście mój [zlosnik] ) 2 X 124, C Sportcoupe i S-klasse, a to tylko 3 nieduże uliczki na krzyż... Poza tym wystarczy spojrzeć na najbliższy postój taxi, gdzie zawsze, kilka 123 lub 124 czeka na katorgę...

PS Z tymi garażami to miałeś rację!!! W "moim" garażu stoi kilka MB (124, 107, 2X C-klasa (nowe), ML i CL... Pomyśleć, że nasze miejsce zajęła moja mama ze swoim Twingo :evil: , a tak ładnie by beczka pasowała do towarzystwa [oczko]

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 Tytuł:
Post: sob paź 12, 2002 10:10 am 
Offline
postmajtek

Rejestracja: pn lip 08, 2002 12:15 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Eastleigh
Trudno nie przyznać racji. Z małym zastrzeżeniem i wyjaśnieniem zarazem. [zlosnik] Nie da się ukryć że naprawdę pięknych gwiazd wyróżniajacych się z tłumu samochodów, które coraz trudniej odróżnić od siebie jest naprawdę niewiele. Mój zmsł wzroku pomija raczej wszystko powyżej modelu 123 :lol: Stąd moja wypowiedź :roll: ;) [zlosnik]. Nie można również wykluczyć zaćmy na oczach [zlosnik] [zlosnik]


Na górę
Post: pn paź 14, 2002 8:43 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: ndz paź 06, 2002 7:13 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Białystok
HEhe i jeszcze raz he. Ja co prawda w Wa-wie bywam kilka razy do roku ale u mnie w B-stoku to mercedesów jest multum po prostu gdzie się nie obejrzysz i też sałaciarze 123 i 124 każdy postój taxi w nich jest, jest nawet radio-taxi 7 44 44 44 gdzie są tylko mercedesy. Nie wiem ile jest w Szwecji ale pomimo tego, że B-stok to nieduże miasto to mesiów jest w pytę. Jeśli w Wa-wie dzieje się to samo to napewno jest ich więcej niż w całej Szwecji. Mój wujek ma pięknie odstawioną 126 500 SE (jak dział w126 w końcu ruszy to wyślę zdjęcie) a buta ma niebywałego bo motyw z silnikiem jest taki, że ma ok. 280 koni a nie 268 (rocznik 90)- jak się zrzuci z kickdown'a to wciska w fotel-bajer odjazd. Znajomy natomiast kupił nówkę W220 S-Classe i zrobił do niej tuning BRABUSa za 60 000 PLN!!!!! Samochód jest po prostu piękny- jeden spojler delikatne progi, zderzaki i alufelgi po 2000 EURO każda!!! Nie wygląda to na fest-tuning taki jak robią młodziaki do byle szrotów (prezentują niekiedy wieśniactwo). Te stylistyczne elemety nadają temu autu po prostu charakter usportowionej limuzyny UWIERZCIE SAMOCHÓD TEN JEST PRZEPIĘKNY. Nie odbiegając od tematu :) (odbiegłem :)))) to Polacy mają dużo MERCEDESÓW bo mają zajo.a na ich punkcie tak jak Niemcy na punkcie BMW. Ja jednak kocham MB (zwłaszcza W126 500 SEC).. Ufff-koniec wypracowanka..:)

_________________
...własny MB soon
Nierzadko W126 500 SE....


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl